0
zpět
 

diskuze k tématu: Prodej Octavií i Golfů rychle roste

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 07:52, Jen tak dál!
Výborně, Škoda a VW, jen tak dál!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 07:57, RE: Jen tak dál!
A4 napsal:
Výborně, Škoda a VW, jen tak dál!
VW nemam tolik rad, je drahy. Fandim hrozne skodovce, i kdyz je pod VW. Skoda do toho :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 09:06, RE: Jen tak dál!
anonym napsal:
VW nemam tolik rad, je drahy. Fandim hrozne skodovce, i kdyz je pod VW. Skoda do toho :)
jeste si pockejme na kolegu ze slovenska co nam pekneho rekne o skodovkach...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 10:34, RE: Jen tak dál!
pola napsal:
jeste si pockejme na kolegu ze slovenska co nam pekneho rekne o skodovkach...
Už se rovněž nemůžu dočkat příspěvku od kolegy zo slovenska.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 11:01, RE: Jen tak dál!
petr napsal:
Už se rovněž nemůžu dočkat příspěvku od kolegy zo slovenska.
Tak ho pošli do...Anglie. Nebude se stačit divit, až zjistí, že většina soukromých taxíků jsou oktávky. Asi to má svůj důvod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 11:21, RE: Jen tak dál!
watson napsal:
Tak ho pošli do...Anglie. Nebude se stačit divit, až zjistí, že většina soukromých taxíků jsou oktávky. Asi to má svůj důvod.
Já se teda bez jeho příspěvku obejdu. Pokud ale nebudeme jeho příspěvku ušetřeni, musíme ho chápat a tolerovat jeho nemoc. Protože závist je hrozná nemoc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 11:59, RE: Jen tak dál!
davy napsal:
Já se teda bez jeho příspěvku obejdu. Pokud ale nebudeme jeho příspěvku ušetřeni, musíme ho chápat a tolerovat jeho nemoc. Protože závist je hrozná nemoc.
Už jsem si všiml, že on (kolega zo Slovenska) uznává pouze Nissan a popř. další japončíky. Ostatní značky jsou pro něho jen póvl. Je to prostě jeho omezenej názor...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 16:07, RE: Jen tak dál!
A4 napsal:
Už jsem si všiml, že on (kolega zo Slovenska) uznává pouze Nissan a popř. další japončíky. Ostatní značky jsou pro něho jen póvl. Je to prostě jeho omezenej názor...
ja preferujem iba octaviu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 16:53, Škoda= Veľký prd
Pre mňa Škodovka vždy bola, je, aj bude obyčajná sračka, ktorá sa sype, všetko si len požičiava (od VW) a kupuje ju každy magor. Však z vašich príspevkov to je pekne vidieť. Koľko modelov vyrába? Fabiu, Octaviu a Superb a teraz aj Roomster. To je produkcia!!! Supeeer! Každy uznáva iné autá. Ano ja som za japoncov. Vydržia minimálne 3x toľko ako vaša Škodovka a hlavne kde boli oproti Škode napr. v roku 1990. Takže nechápem ako niekto môže vôbec provnávať Škodovku s inými a nieto s japonskými značkami. A aby bolo jasné ABSOLUTNE vám ju nezávidim! Aj keby bola Škoda slovenská automobilka a tak by sa sypala, nekupil by som ju. Uznám že konečne Octávia 2 má už aspoň ten podvozok na úrovni. Konečne! V roku 2004! Super. Ešte dobehnúť všetko ostatné a bude to možno značka na úrovni. Chápem že ste na svoju domácu automobilku Škoda hrdý, ale čo je na nej vlastne české? Gumy? Sedadlá či koberčeky? Jaaaj aspoň ten šijací stroj 1.2 HTP je váš? že? ZDAR
P.S Páči sa mi ako si každý pamätá moje príspevky keď som niečo nepekné ale pravdivé napísal o škodovke. Ako keby som bol jediný, kto ju tu hanil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 16:58, Pre nadupanú A4
A4 napsal:
Už jsem si všiml, že on (kolega zo Slovenska) uznává pouze Nissan a popř. další japončíky. Ostatní značky jsou pro něho jen póvl. Je to prostě jeho omezenej názor...
Áno!!, tak ako ty preferuješ a uznávaš Škodu a popr. Nemcov. Ostatné značky sú pre teba len prd. Je to proste tvoj obmedzený názor....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 17:29, Pre watsona
watson napsal:
Tak ho pošli do...Anglie. Nebude se stačit divit, až zjistí, že většina soukromých taxíků jsou oktávky. Asi to má svůj důvod.
U nás na Slovensku tiež v poslednej dobe väčšina súkroných taxíkov sú Dacie Logan. Myslím že Octávu v Anglii beru tak ako my Logana. To bude asi preto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 17:56, RE: Pre watsona
Kolega zo Slovenska napsal:
U nás na Slovensku tiež v poslednej dobe väčšina súkroných taxíkov sú Dacie Logan. Myslím že Octávu v Anglii beru tak ako my Logana. To bude asi preto.
Vážený příteli, nechtěl jsem poučovat, ale vám to jistě neublíží.
Vězte, že taxík v Anglii, kde jsem měl čest pobývat, je ctihodná instituce. Stejně jako královna, Big Ben, golf a whisky. Na řidiče taxíků a jejich vozy jsou kladeny velmi vysoké požadavky. Dokonce takové, že se donedávna vyplácelo vyrábět speciální vozy pro taxislužbu. A jejich řidiči procházejí velmi tvrdým školením. Pro oktávku je to skutečně čest. Opravdu zde není místo pro pologramotné přičmoudlíky s favoritem, případně pasátem z bazaru. Věřte mi, že tam japončíka jako taxík z mnoha dobrých důvodů nenajdete. A pokud mi nevěříte, udělejte si výlet a poinformujte se sám. Autobusem třeba do Hastingsu to není daleko.
P.S. Proti Nissanům nic nemám, moji mlaďasové mají již druhý Double Cab a je to skvělý vůz. Offoady japončíci opravdu umějí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 18:14, pro kolegy zo slovenska
Kolega zo Slovenska- tentokrát pravý napsal:
Pre mňa Škodovka vždy bola, je, aj bude obyčajná sračka, ktorá sa sype, všetko si len požičiava (od VW) a kupuje ju každy magor. Však z vašich príspevkov to je pekne vidieť. Koľko modelov vyrába? Fabiu, Octaviu a Superb a teraz aj Roomster. To je produkcia!!! Supeeer! Každy uznáva iné autá. Ano ja som za japoncov. Vydržia minimálne 3x toľko ako vaša Škodovka a hlavne kde boli oproti Škode napr. v roku 1990. Takže nechápem ako niekto môže vôbec provnávať Škodovku s inými a nieto s japonskými zna...
Uz jsem tady dnes jednou psal, že bych se bez tvého příspěvku obešel. Bohužel jsi zase nesklamal, ty jsi vážně chudák. Jediná tvá argumentace spočívá v urážení a hanění Škody potažmo VW. Umíš taky něco jinýho? Hlavně nepiš že áno, protože tady ti to nikdo neuvěří. Copak se kvalita automobilky a následně kvalita auta pozná podle toho kolik modelů prodává? To je pro mě novinka. Já myslím že se to pozná spíše podle prodejních čísel a škoda teď jede a to tě žere. Nikdo z nás tady netvrdí, že škoda je nejlepší na světě. Také mi nepříjde podstatné,že novodobá historie u Škody trvá pouhých 12let. Důležité je co dělá teď. Za tu dobu automobilka udělala spoustu změn a dnes děla moderní auta s nejnovějšími technologiemi. Nejlépe je to vidět na octávii 2.
P.S To je jasný,že si tady tvé příspěvky lidi pamatují, protože takový hovadiny jsem píše málokdo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 18:57, RE: Škoda= Veľký prd
Kolega zo Slovenska- tentokrát pravý napsal:
Pre mňa Škodovka vždy bola, je, aj bude obyčajná sračka, ktorá sa sype, všetko si len požičiava (od VW) a kupuje ju každy magor. Však z vašich príspevkov to je pekne vidieť. Koľko modelov vyrába? Fabiu, Octaviu a Superb a teraz aj Roomster. To je produkcia!!! Supeeer! Každy uznáva iné autá. Ano ja som za japoncov. Vydržia minimálne 3x toľko ako vaša Škodovka a hlavne kde boli oproti Škode napr. v roku 1990. Takže nechápem ako niekto môže vôbec provnávať Škodovku s inými a nieto s japonskými zna...
Mimohodem, kde byli japonci kdyz zacinala znacka Skoda? Mozna prave u tech sicich stroju.. Mel jsem Octavku 1.8 20 V z roku 1997, najezdil jsem s ni 270 000 km..a to ne tady v cechach, ale kdyz jsem pracoval na Ukrajine, kde jsou silnice v daleko horsim stavu (i kdyz ted uz mozna bohuzel nastejno). Nemela jedinou poruchu, nikde me nenechala! Odeslo snad jen centralni zamykani. Kolegove z jinych zastoupeni ceskych firem meli ty povestne japonce a zadna slava to nebyla.. Japonci umeji auta, ale to skodovka umi taky a momentalne lepe i nez nekteri. Sedni si nekdy do Octavie II a pak do nejakeho japonce, treba Almera, Corolla, Mazda 3..a pak mi rekni v cem Octavie zaostava!?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 19:02, RE: pro kolegy zo slovenska
davy napsal:
Uz jsem tady dnes jednou psal, že bych se bez tvého příspěvku obešel. Bohužel jsi zase nesklamal, ty jsi vážně chudák. Jediná tvá argumentace spočívá v urážení a hanění Škody potažmo VW. Umíš taky něco jinýho? Hlavně nepiš že áno, protože tady ti to nikdo neuvěří. Copak se kvalita automobilky a následně kvalita auta pozná podle toho kolik modelů prodává? To je pro mě novinka. Já myslím že se to pozná spíše podle prodejních čísel a škoda teď jede a to tě žere. Nikdo z nás tady netvrdí, že škoda ...
Tak v prvom rade nečitaš moje príspevky pozorne alebo dokonca. Viac krát som písal prečo si myslím o Škodovkach svoje a mal som na to argumenty, ktoré nebudem opakovať (známy s nimi majú skúsenosti habadej). Takže nepišem o Škodovkách že sú to sračky len tak pre nič za nič. Po druhé vyspelosť automobilky sa odvíja presne od toho koľko modelov vyrábajú a aké sú kvalitné a spoľahlivé. Predajnosť je niečo úplne iné. napr. Taky Hyundai Elantra. Už viac krát sa písalo že je to pomerne podarené a spoľahlivé auto A ako sa predáva? Na hovno.
Nechaj si svoju Škodovienku. Ty tiež iné auto ako Škoda nepoznáš a vždy ťa riadne nasere keď ju niekto (hlavne ja) haní. Nie som jediný. Stačí pozrieť do diskusie Kupujeme ojetinu:Octavia a maš to tam. Napíš aj jemu niečo. Bye!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 19:13, pre Petra
Petr napsal:
Mimohodem, kde byli japonci kdyz zacinala znacka Skoda? Mozna prave u tech sicich stroju.. Mel jsem Octavku 1.8 20 V z roku 1997, najezdil jsem s ni 270 000 km..a to ne tady v cechach, ale kdyz jsem pracoval na Ukrajine, kde jsou silnice v daleko horsim stavu (i kdyz ted uz mozna bohuzel nastejno). Nemela jedinou poruchu, nikde me nenechala! Odeslo snad jen centralni zamykani. Kolegove z jinych zastoupeni ceskych firem meli ty povestne japonce a zadna slava to nebyla.. Japonci umeji auta, ale to...
Som rád že ťa ten strašne vydarený motor 1.8 20V nesklamal. 270 000KM?? Vtedy japonec chytá druhý dych, tomu hovoríš super výkon. Tú octávu si viem živo predstaviť. Určite si nemal ani jediný problém. Nič. To určite, môžeš to tvrdiť akurát sám sebe, lebo Octáva s tým motorom a ešte k tomu s tých prvých (1997) bezporuchová nebola....Je všeobecne známe že ten motor nebol podarený. Mal veľkú spotrebu a nešiel od spodu. A Almeru ani Corollu by som s octáviou 2 neporovnával, lebo sú konštrukčne staršie. Mazda 3 to už áno. S Octáviou je približne na rovnakej úrovni. Octáva 2 hlavne combi je už na úrovni. To nikomu neberiem. Akurát si myslím že spoľahlivosťou a v diesloch Mazda Octávu predčí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 19:36, Pro kolegy zo slovenska
kolega z SK napsal:
Som rád že ťa ten strašne vydarený motor 1.8 20V nesklamal. 270 000KM?? Vtedy japonec chytá druhý dych, tomu hovoríš super výkon. Tú octávu si viem živo predstaviť. Určite si nemal ani jediný problém. Nič. To určite, môžeš to tvrdiť akurát sám sebe, lebo Octáva s tým motorom a ešte k tomu s tých prvých (1997) bezporuchová nebola....Je všeobecne známe že ten motor nebol podarený. Mal veľkú spotrebu a nešiel od spodu. A Almeru ani Corollu by som s octáviou 2 neporovnával, lebo sú konštrukčne starš...
Nechci ti do toho kecat kolego, ale v tvém posledním příspěvku jsi se asi přepsal a měl by si to opravit. Uvedl jsi, že octáva 2 hlavně combi je už na úrovni. Já to vím, my to tady víme, ale od tebe to zní vážně blbě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 19:49, pre Davy
davy napsal:
Nechci ti do toho kecat kolego, ale v tvém posledním příspěvku jsi se asi přepsal a měl by si to opravit. Uvedl jsi, že octáva 2 hlavně combi je už na úrovni. Já to vím, my to tady víme, ale od tebe to zní vážně blbě.
Chcel som ťa potešiť....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 20:16, pro kolegu zo sk
kolega z SK napsal:
Chcel som ťa potešiť....
Ach tak. Já jsem si myslel,že jsi se přehmátnul. Taky byla ve hře varianta,že by ti konečně došlo jak je octávka dobrý auto. Možná nebudeš uplně ztracený případ. Novodobá Škoda je na trhu teprve krátce a svoji pozici si teprve utváří. Všechny předpoklady naznačují, že se automobilka vydala správným směrem. Viz. ohlasy ze zahraničí, prodejní čísla nebo třeba dnešní příspěvek na tipcarsu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 20:23, kolego kolego...bud pres drzku nebo na psychiatrii bys potreboval
kolega z SK napsal:
Chcel som ťa potešiť....
noo to je kvalita dneska od tebe to ano a uvedom si ze ja se skodovky nezastavam z te podstaty ze je ceska-ona ani ceska moc neni anebo ze bych ji mel neboj kazdej neni takovej blazen aby mel napr nissana a hned vsude blabolil ze nad nej neni mozna te to prekvapi ale ja skodovku ani nemce nemam a taky si uvedom ty odborniku ze nissan je mezi japonskymi znackami mozna ta s nejmensim renome to neobkecas a popravde jejich chvaty s desingem jsou na bliti viz nejnovejsi primera murano proste si myslim ze si nemel penize na nejakeho toho nemce a koupil sis levneho nissana a dodnes ti to neda spat ale este neco: nazyvat te magorem za to ze sis koupil nissana te nehodlam i kdyz ty ses k tomu snizil ohledne majitelu skodovek no co anonymita netu ocividne takovym zapruzencum svedci jen te ujistuju ze by te to bolelo mi to rict z oci do oci tak uz bez spat vecernicek uz byl papa
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.