0
zpět
 

diskuze k tématu: Prodej nových aut po letech roste

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.04.2007 08:59, Akce
Dobre jsou akce na nova auta.....př. Focus je ted za 379.900.- (1.6,klima, tempomat,6x airtbag) a Astra 3dv. kuprikladu okolo 339.900.- To ¨si pak clovek rozmysli jestli tohle nebo Kiu Ceed. Ale problem je v tom, ze kdyz sem se chtel podivat na tu astru, a stahnul jsem z vebu cenik, byl z 1.1.2007 a za nejvyssi ceny. A nejaka nabidka jakoze akcni vuz a co jde dokoupit a s jakym motorem to uz ne. Kdyz uz dam na neco akci tak to hodim alespon na veb. Ford to tak ma. Stranky Opel me vcedou obcas k silenstvi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.04.2007 10:44, RE: Akce
David_Logins napsal:
Dobre jsou akce na nova auta.....př. Focus je ted za 379.900.- (1.6,klima, tempomat,6x airtbag) a Astra 3dv. kuprikladu okolo 339.900.- To ¨si pak clovek rozmysli jestli tohle nebo Kiu Ceed. Ale problem je v tom, ze kdyz sem se chtel podivat na tu astru, a stahnul jsem z vebu cenik, byl z 1.1.2007 a za nejvyssi ceny. A nejaka nabidka jakoze akcni vuz a co jde dokoupit a s jakym motorem to uz ne. Kdyz uz dam na neco akci tak to hodim alespon na veb. Ford to tak ma. Stranky Opel me vcedou obcas k silenstvi.
jj, stranky Oplu to je obcas kapitola sama o sobe ) Kazdopadne u prodejce ti poskytnou aktualni info... ja jsem kupoval Astruli v akci 24 hodin Opel a cena fakt dobra. Ten Focus jak pises by taky nebyla spatna koupe...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.