0
zpět
 

diskuze k tématu: Pohodlné, velké auto na dlouhé cesty

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, ostatní
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Úterý 13.05.2014 09:06, Pohodlné, velké auto na dlouhé cesty
Zdravím, pro uživatele se zkušenostmi bych se chtěl zeptat, zda by mi někdo doporučil maximálně pohodlné, spolehlivé a bezpečné ojeté auto za cca 350000 Kč. Uvažoval jsem o Volvu V70, V60, XC60, Subaru Legacy a Outback apod. Případně doporučte motorizaci apod. Benzínu se nebráním, celkově vidím nájezd tak kolem 10000 ročně. Jde mi hlavně o pohodlí a pak o spolehlivost. Vysokému nájezdu na dálnicích se také nebráním, zvláště pokud byl naježděn během pár let.
reagovat
finding
počet příspěvků114
datum registrace09.12.2012
Úterý 13.05.2014 16:02, suv?
zdravím, pokud chceš pohodlné auto - jako skutečně pohodlné, tak nerozumím výběru SUV..., jakékoliv SUV je vždycky méně pohodlné než klasický sedan (jednak díky vysokému těžišti - kymácí se nebo třese popř. obojí, jakékoliv pohyby auta posádka cítí víc protože je nahoře), žádné terénní auto nebo suv netlumí rázy od silnice lépe, než sedan - až na velké rovery (land i range), ale to není suv...ale i tak vysokému autu prostě nevnutíš lehkost pohybu, suv je otravné tím jak se tlačí ze zatáčky (ber to tak že např. 2,0 mondeo nebo 1,4 Fabia ujede v zatáčkách naprosto pohodě na okruhu touaregu s V8...)

jinak jakákoliv limuzína ať už A6, S80, MB E nebo bmw 5 (F10 - od 600tkč, stará e60 je tvrdá) je dnes pohodlná... a vlastně i superb II je velmi dobrý.

osobně bych volil mezi těžkopádnější insignií, superbem, tou V70kou nebo A6kou, popř. pohodlným MB E...u volva je jediná otrava že podvozek je trochu pomalejší, ale pohodlíčko ano...

pokud chceš extrém v pohodlí . resp. v houpavosti sháněj citroen C6 -ale nestěžuj si na mořskou nemoc :)))

reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Úterý 13.05.2014 16:57, ok
Ok, díky za rady, teď ještě rozmyslet, co je i spolehlivé a myslím, že bude vybráno. Třeba Superb v Combi mě vůbec nenapadl. Díky.
reagovat
subarák
počet příspěvků106
datum registrace22.03.2010
Úterý 13.05.2014 17:46, Toyota
http://www.tipcars.com/toyota-avensis/18vvti-1maj-ser-kn-cz-37tkm-26231616.html
Auto, který patřilo tchánovi mého kamaráda, má skutečně jen 37tis najeto, mimochodem dával ho tam protiúčtem a vykoupili ho za 280tis. Těžko hledat spolehlivější auto než Toyotu v benzinu, pohodlí je otázka individuální, prostě se s tím projet.
Ohledně ostatních zmíněných aut nekomentuji, protože na 10tiskm ročně brát ojetou naftu je dost risk a v benzinu je nabídka nulová.
reagovat
Citroenak
počet příspěvků718
datum registrace13.04.2012
Úterý 13.05.2014 21:54, Citroeny
Toto je priamo poziadavka na Citroen ako visita. C6 je naozaj asi najpohodlnejsie auto, ale benzin ponuka len jeden, a to 3.0 v6. Pri tomto najazde by som urcite volil benzin, a to c5 2.0i s hydractive podvozkom. Ak auto nebolo burane a skontrolujete si dobre historiu, budete sa len vozit. Nie je ich ale mnoho s tymto motorom.
reagovat
marek.sakarFB
počet příspěvků22
datum registrace21.10.2013
Středa 14.05.2014 13:42, RE: Pohodlné, velké auto na dlouhé cesty
brin napsal:
Zdravím, pro uživatele se zkušenostmi bych se chtěl zeptat, zda by mi někdo doporučil maximálně pohodlné, spolehlivé a bezpečné ojeté auto za cca 350000 Kč. Uvažoval jsem o Volvu V70, V60, XC60, Subaru Legacy a Outback apod. Případně doporučte motorizaci apod. Benzínu se nebráním, celkově vidím nájezd tak kolem 10000 ročně. Jde mi hlavně o pohodlí a pak o spolehlivost. Vysokému nájezdu na dálnicích se také nebráním, zvláště pokud byl naježděn během pár let.


tohle prádává kamrát. Moc hezké auto. Mohlo by Tě to zajímat

http://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/legacy/15637527?goFrom=list
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.