0
zpět
 

diskuze k tématu: PF 2008 od TipCars.com

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.12.2005 16:36, Superrrrrrrrrrrr
Ste vynikajíci, len tak dál!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 09:40, RE: Superrrrrrrrrrrr
anonym napsal:
Ste vynikajíci, len tak dál!
Není absolutně co měnit, lepší motoristický web v ČR nenajdeme. Moc děkuji celé redakci, za to co pro nás dělá. Ne všichni totiž mají půl milionu na nové auto a radši si přečtou recenzi na něco dostupnějšího. Stejně tam , kde na jednom místě si můžu přčíst recenzi na vůz Volha(vynikající) a o pár stránek dál na Porsche .Mnoho úspěchů v novém roce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 10:19, Webové rozhraní
Zdravím. Váš server mam rád, rád si přečtu vždycky nějakou tu recenzi a nebo zkušenost. Jen mě štve, že vaše webové rozhraní neni schopné spolehlivě běžet na jiných prohlížečích než Internet explorer. Myslím tím konkrétně dva nejrožšířenější alternativní prohlížeče - Mozzila Firefox a Opera. Občas to padá, zasekává se, běhá pomalu a některé části prostě nefungují. Nedá se s tim něco dělat? Provést nějakou tu optimalizaci?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 10:50, RE: Webové rozhraní
anonym napsal:
Zdravím. Váš server mam rád, rád si přečtu vždycky nějakou tu recenzi a nebo zkušenost. Jen mě štve, že vaše webové rozhraní neni schopné spolehlivě běžet na jiných prohlížečích než Internet explorer. Myslím tím konkrétně dva nejrožšířenější alternativní prohlížeče - Mozzila Firefox a Opera. Občas to padá, zasekává se, běhá pomalu a některé části prostě nefungují. Nedá se s tim něco dělat? Provést nějakou tu optimalizaci?
Já používám pouze Operu a problém nemám...takže serverem to asi nebude. Až tedy na přihlášení do diskuse, které musím absolvovat 2x po sobě, po prvním jsem pořád anonym...
Jinak na serveru, co se týče obsahové stránky i grafické podoby, není co měnit, takto by to mělo vypadat - i forma diskuse je přehledná, což je na českých stránkách spíše vzácnost...do nového roku přeji hodně úspěchů, spoustu zajímavých podnětů a následných článků, méně arogantních a vulgárních rádobyodborníků v diskusích...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 11:24, Vsetko Dobre do 2008...
stowaway napsal:
Já používám pouze Operu a problém nemám...takže serverem to asi nebude. Až tedy na přihlášení do diskuse, které musím absolvovat 2x po sobě, po prvním jsem pořád anonym...
Jinak na serveru, co se týče obsahové stránky i grafické podoby, není co měnit, takto by to mělo vypadat - i forma diskuse je přehledná, což je na českých stránkách spíše vzácnost...do nového roku přeji hodně úspěchů, spoustu zajímavých podnětů a následných článků, méně arogantních a vulgárních rádobyodborníků v diskusích...
Nahodou, vulgarni radobyodbornici su casto zaujimavym spestrenim diskusii, take korenie, takze v pohode... Vsetko dobre v roku 2008 pre Tip Cars redakciu a diskutujucich praje BUBU..... a nic nemenit, nehat tak jak je...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 17:25, RE: Webové rozhraní
anonym napsal:
Zdravím. Váš server mam rád, rád si přečtu vždycky nějakou tu recenzi a nebo zkušenost. Jen mě štve, že vaše webové rozhraní neni schopné spolehlivě běžet na jiných prohlížečích než Internet explorer. Myslím tím konkrétně dva nejrožšířenější alternativní prohlížeče - Mozzila Firefox a Opera. Občas to padá, zasekává se, běhá pomalu a některé části prostě nefungují. Nedá se s tim něco dělat? Provést nějakou tu optimalizaci?
Tak já používám výhradně Firefox a nemám problém.
Spíše mě mrzí, že ony "PFka" na téhle stránce nejdou zvětšit, takže jsem jen obtížně přečetl, co že nám to autoři vlastně přejí.
Jinak děkuju a taky PF 2008.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.12.2007 15:18,
Připojuji se , vše nejlepší do nového roku redaktorům Tipcarsu, sleduju každý den, nic bych neměnil. Vše je přehledné a srozumitelné
Díky
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.