0
zpět
 

diskuze k tématu: Nové auto za 120 000 Kč!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.04.2005 10:42, Zhonghua Zunchi
Vypadá dost dobře :) Hlavně ta přední fotka! ... Je vidět že čínští vývojářo nechtěli nic nechat na náhodě a vsadili na osvedčené jméno :)
Docela by mně zajímalo, kolik mu za to dali :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.04.2005 10:54, RE: Zhonghua Zunchi
Vymča napsal:
Vypadá dost dobře :) Hlavně ta přední fotka! ... Je vidět že čínští vývojářo nechtěli nic nechat na náhodě a vsadili na osvedčené jméno :)
Docela by mně zajímalo, kolik mu za to dali :)
no taky me to prekvapilo, me se libi dost i ten zadek toho auta..uvidime jaka to bude kvalita, jesti pujde o trznicove zbozi...jenze podle me musi dat velkou zaruku aby se chytli, to by nebylo tak marne..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.04.2005 16:05, RE: Zhonghua Zunchi
Vymča napsal:
Vypadá dost dobře :) Hlavně ta přední fotka! ... Je vidět že čínští vývojářo nechtěli nic nechat na náhodě a vsadili na osvedčené jméno :)
Docela by mně zajímalo, kolik mu za to dali :)
kdyz automobilka zvoli dobrou strategii na trhu, tak bych veril ze uspeje.jak je tu ale jiz zmineno.dobre by bylo dat delsi zaruku.
jinak vuz je to povedeny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.04.2005 22:14, RE: Zhonghua Zunchi
Vymča napsal:
Vypadá dost dobře :) Hlavně ta přední fotka! ... Je vidět že čínští vývojářo nechtěli nic nechat na náhodě a vsadili na osvedčené jméno :)
Docela by mně zajímalo, kolik mu za to dali :)
No ja nevim, prijde mi, ze Cinane se hodi spis nekam na plantaze..Myslim si, ze vyrobu aut muzou sverit radeji nekomu jinemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.04.2005 00:17, Happy Emissar
Solidní krabička do uzonkých uliček města, jenom bych se bál, že sebou v nějaké zákrutě šopnu na bok :) ale zasejc se mně líbí víc jak Matiz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.04.2005 14:33, RE: Zhonghua Zunchi
MaClaud napsal:
kdyz automobilka zvoli dobrou strategii na trhu, tak bych veril ze uspeje.jak je tu ale jiz zmineno.dobre by bylo dat delsi zaruku.
jinak vuz je to povedeny.
Oui, je to tak. Cinani nam vsem jeste zatopi a vsecny ty predrazeny Allroady, Phaetony a Touaregy budou muset zlevnit. Ja sam bych ale do toho sel jedine s dobrou zarukou a priznam se, ze bych hledal hacek. Ale jestli se treba v zebricku TUV za par let dostane do prvni patnactky, jdu do toho. Vivat konkurence!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.04.2005 20:41, RE: Zhonghua Zunchi
Vymča napsal:
Vypadá dost dobře :) Hlavně ta přední fotka! ... Je vidět že čínští vývojářo nechtěli nic nechat na náhodě a vsadili na osvedčené jméno :)
Docela by mně zajímalo, kolik mu za to dali :)
Tobry ten, já konstrukter tocho auta a oni my nesaplatily nicc. Oni mi tali 5 kg ryze a pak Bonsaii. Ahoj, momendalne pracuju na kopii Octavie, tak se těštee!!!
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.