0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejprodávanější vozy luxusní třídy v ČR (1-6/2005)

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.08.2005 09:53, CLS
To ceelesko je fakt nádherný auto, nedivím se že se tak prodává, podle mne sebralo i několik zákazníků MB třídy S.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.08.2005 10:39, VW
divim se, ze prodali tolik Phaetonu, to je absolutne krok vedle.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.08.2005 18:07, CLS
Proč je CLS mezi luxusnimi vozy nejvyšší třídy? Už jsem to několikrát viděl, ale já bych ho řadil do vyšší střední třídy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.08.2005 18:09, RE: VW
anonym napsal:
divim se, ze prodali tolik Phaetonu, to je absolutne krok vedle.
Mně se náhodou docela líbí, asi nejvíc ze všech VW, ale nechápu sebedůvěru fauvé, že je to dražší než konkurenti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.08.2005 20:50, RE: VW
Jirka napsal:
Mně se náhodou docela líbí, asi nejvíc ze všech VW, ale nechápu sebedůvěru fauvé, že je to dražší než konkurenti.
Luxusní koráby jsou všechny,po každém s těchto aut se většina lidí otočí když někde pojede,v každém z nich se určitě člověk cítí bezpečně a pohodlně.Všechny mají také silné motory.....
Můj favorit je Phaeton ,má elegantní desing,pohodlný interiér a silné motory........to vše dělá dost argumentů pro rozhodnutí koupit VW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.08.2005 09:29, RE: VW
Passat napsal:
Luxusní koráby jsou všechny,po každém s těchto aut se většina lidí otočí když někde pojede,v každém z nich se určitě člověk cítí bezpečně a pohodlně.Všechny mají také silné motory.....
Můj favorit je Phaeton ,má elegantní desing,pohodlný interiér a silné motory........to vše dělá dost argumentů pro rozhodnutí koupit VW
Nesouhlasím, Phaeton je absolutně nelogický krok - je to konkurent koncernové A8. Navíc VW by měl dělat auta pro normální lidi, ve třídě luxusních vozů nemá VW na co navazovat. Audi ano.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.08.2005 10:25, RE: CLS
Jirka napsal:
Proč je CLS mezi luxusnimi vozy nejvyšší třídy? Už jsem to několikrát viděl, ale já bych ho řadil do vyšší střední třídy.
Samozrejme ze CLS je auto vyssi stredni tridy, vzdyt je to "jen" trida E s jinou karoserii ... A neni se co divit, ze je zde nejprodavanejsi, kdyz vypada pekne a navic je z porovnavanych vozu zdaleka nejlevnejsi!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.08.2005 15:28, RE: VW
yeti napsal:
Nesouhlasím, Phaeton je absolutně nelogický krok - je to konkurent koncernové A8. Navíc VW by měl dělat auta pro normální lidi, ve třídě luxusních vozů nemá VW na co navazovat. Audi ano.
Je to otázka stylu,mě se prostě Phaeton líbí a moc,desingově se jim fakticky povedl,samozřejmě každá věc,dům,myšlenka či auto má své odpůrce a příznivce........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.08.2005 10:15, XJ
Muj strejda ma Jaguar XJ.
No jak vidim, je jeden z mala.ZDRAVIM
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.08.2005 10:32, RE: VW
anonym napsal:
divim se, ze prodali tolik Phaetonu, to je absolutne krok vedle.
Co že ?!?!?!?!¨ Mně se Phaeton líbí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.08.2005 22:22, RE: XJ
stouna napsal:
Muj strejda ma Jaguar XJ.
No jak vidim, je jeden z mala.ZDRAVIM
Tak ho pozdravuj - a rozhodně se s tím svez, stojí to za to!
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.