0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejhezčí je Octavia Combi

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.06.2005 13:21, Škodovka? Češi jsou nemocní!
Fak to už nechápu. Je to pořád dokola - Škoda je nejlepší...kdo nemá Škodovku, není čech, atd...Netvrdím, že to není hezké auto, ale rozhodně není nejhezčí. Nehodnoťte to, na co máte, ale to co je opravdu nejhezčí. Raději se zdržím konkrétních tipů, protože bych se pak v diskusi o sobě asi něco dočetl!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.06.2005 13:21, Za to může
podle mně hlavně česká hrdost. Ale je fakt, že se jim to auto povedlo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.06.2005 14:35, RE: Škodovka? Češi jsou nemocní!
anonym napsal:
Fak to už nechápu. Je to pořád dokola - Škoda je nejlepší...kdo nemá Škodovku, není čech, atd...Netvrdím, že to není hezké auto, ale rozhodně není nejhezčí. Nehodnoťte to, na co máte, ale to co je opravdu nejhezčí. Raději se zdržím konkrétních tipů, protože bych se pak v diskusi o sobě asi něco dočetl!
Neštvi, škodověnka je super! Kdyby se u nás nezačal vyrábět Favorit, VW Group by neměl na čem stavět a žádná škodovka by už dávno neexistovala. Važme si toho!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.06.2005 16:32, RE: Škodovka? Češi jsou nemocní!
anonym napsal:
Fak to už nechápu. Je to pořád dokola - Škoda je nejlepší...kdo nemá Škodovku, není čech, atd...Netvrdím, že to není hezké auto, ale rozhodně není nejhezčí. Nehodnoťte to, na co máte, ale to co je opravdu nejhezčí. Raději se zdržím konkrétních tipů, protože bych se pak v diskusi o sobě asi něco dočetl!
Taky se mně to zdá hodně podivné, Oktávka je bezesporu moc pěkné auto ale určitě se nemůže rovnat takovým krasavcům jako Ferrari F430 nebo 407 SW, buď je fakt u nás tolik hlasujících vlastenců a nebo je ta soutěž účelová a někým dobře zaplacená...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.06.2005 07:55, nebylo z ceho vybirat
...nechapu proc se tak divite, ja sam jsem se rozhodoval mezi Octavii a Range Roverem. Kde jsou ty krasne tvary aut co tu byly pred 4-10 lety? Peugeot, BMW a Ferarri jsou tim nejvetsim prikladem toho, jak se z nadhernych aut daji udelat hnusne plechovky. Naopak Audi a Saab se dali tou spravnou cestou....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.06.2005 11:11, RE: nebylo z ceho vybirat
KLR napsal:
...nechapu proc se tak divite, ja sam jsem se rozhodoval mezi Octavii a Range Roverem. Kde jsou ty krasne tvary aut co tu byly pred 4-10 lety? Peugeot, BMW a Ferarri jsou tim nejvetsim prikladem toho, jak se z nadhernych aut daji udelat hnusne plechovky. Naopak Audi a Saab se dali tou spravnou cestou....
mno je vidět, že každý má jiný vkus, kdybych byl ochoten obětovat esemesku, zaměřil bych se na úplně jiné vozítka...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.