0
zpět
 

diskuze k tématu: Na Kryštofa doplatilo přes devět tisíc řidičů.

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 00:55, Pravda
Už včera, se to hemžilo... Jen po cestě do Ostravy jsem byl stavěn 2x. To jsem zvědav, kolik zase vyberou :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 11:56, bez předmětu
je to na picuuuuuu hlavne bez papiru!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 16:57, Kryštof
Je to pěkně pošahaná akce, místo toho, aby se naši střážci pořádku činili každý den, tak si vyhradí pár dní v roce, aby co možná nejvíce řidičům znepříjemnili život, berou skoro každé auto, a pokud se k nim člověk nechová patřičně uctivě, tak dycky nějakou tu vadu na kráse najdou a už se flastruje, ať s tím dou někam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.04.2005 21:27, RE: Kryštof
Dalis napsal:
Je to pěkně pošahaná akce, místo toho, aby se naši střážci pořádku činili každý den, tak si vyhradí pár dní v roce, aby co možná nejvíce řidičům znepříjemnili život, berou skoro každé auto, a pokud se k nim člověk nechová patřičně uctivě, tak dycky nějakou tu vadu na kráse najdou a už se flastruje, ať s tím dou někam
no trochu si odporujes, rikas, aby policajti delali kontroly casteji, ale zaroven jim vycitas ze to jednou delaj poradne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 18:57, akce Krystof
rozhodne to je pro dobro a bezpecnost vsech na silnicich,jen tak dal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 20:26, AKCE XXX
No dnes ich bolo po celej Prahe, akoby ich z lietadla zhadzovali... ;) Verim, ze taketo akcie maju svoj zmysel, ale viac nez kopec restrikcii a pohlavkov by to chcelo osvetu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 21:55, kde byli???
v pondeli a v utery jsem najezdil autem 550 km po republice a videl jsem jednu hlidku.kde byli?
zdalo se mi vsak ze na silnicich bylo bezpecneji.vesnicemi kde jindy vsichni jezdi 90 ted byli strudly tahnouci se 50 km/h (v poradku).mozna by stacilo ridicum temito akcemi hrozit stale.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.04.2005 22:45, jen houst a vice kapek
a vetsi pravomoce policajtum - uz aby tem vozralejm grazlum za volantem ty ridicaky aspon zabavili
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.04.2005 00:40, RE: jen houst a vice kapek
tomas napsal:
a vetsi pravomoce policajtum - uz aby tem vozralejm grazlum za volantem ty ridicaky aspon zabavili
Pokial budu vediet ako so svojimi pravomocami narabat, tak som pro! Ale u nas su aj ti nekultivovani vodici len zrkadlom nekultivovanych policajtov, a naopak...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.