0
zpět
 

diskuze k tématu: L200 nebo Double cab (Navara)

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.02.2015 12:51, L200 nebo Double cab (Navara)
Četl jsem mnoho recenzí na Vašich stránkách a mám na Vás také dotaz. Chtěl bych koupit pick-up doublecab prioritně do lesa na dřevo. Líbí se mi Mitsubishi L200, Nissan Navara, Doublecab. Vše rok výroby 1998-2002. (váhám jestli nekoupit úplně tu první generaci kolem r.v. 1995) Všude se vychvaluje Hilux. Nemohli by jste nám zde porovnat tyto vozy jak obstojí v terénu a v kvalitě ojetin? Mitsubishi a Nissan. A zaostávají vůbec v terénu za Hiluxem?
Mockrát děkuji za odpověd. S pozdravm Sumaher
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Pondělí 09.02.2015 19:13, RE: L200 nebo Double cab (Navara)
nepřihlášený uživatel napsal:
Četl jsem mnoho recenzí na Vašich stránkách a mám na Vás také dotaz. Chtěl bych koupit pick-up doublecab prioritně do lesa na dřevo. Líbí se mi Mitsubishi L200, Nissan Navara, Doublecab. Vše rok výroby 1998-2002. (váhám jestli nekoupit úplně tu první generaci kolem r.v. 1995) Všude se vychvaluje Hilux. Nemohli by jste nám zde porovnat tyto vozy jak obstojí v terénu a v kvalitě ojetin? Mitsubishi a Nissan. A zaostávají vůbec v terénu za Hiluxem?Mockrát děkuji za odpověd. S pozdravm Sumaher


haha, hilux je v praxi prakticky nesehnatelný. a u takhle starého auta rozhoduje stav konkrétního kusu, nelze paušalizovat či generalizovat, prostě porovnat konkrétní kusy v požadované cenové hladině. vše zmíněné je rozumná volba. osobně bych volil double cab, ale jen proto že mám nissany už nějakých 15 let a jsem maximálně spokojený.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 09.02.2015 22:37, RE:
Dobrý den. Každé z Vámi vybraných vozů je dobrou volbou, všechny zvládnou v terénu podobné výkony. Největší nabídku ojetin hledejte u Nissanu Navara, naopak Toyota Hilux je poměrně nedostatkovým zbožím. Kvalita nabízených vozů závisí na tom, v jakém se pohybovaly terénu, jak s nimi bylo zacházeno a jaký dostávaly servis.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pondělí 09.02.2015 23:10, Koroze
Tyhle auta budou dost sežraná rzí. Obecně se dá říct, že byste musel mít šťastnou ruku při výběru. Všechno to totiž rádo rezne bez pořádné údržby a opatrného zacházení, kterého se těmto autům většinou moc nedostává...
reagovat
sumaher
počet příspěvků1
datum registrace11.02.2015
Středa 11.02.2015 08:05, díky za odpovědi
Děkuji za odpovědi. Jo Hilux nechci. Srovnávám Mitsubishi s Nissanem. Mě šlo o to jestli v terénu jeden z těch dvou nezaostává a pak jestli nemají nějaké svoje klasické problémy. Jako třeba 3,0DI Patrol u kterého člověk potřebuje 4 motory na ujetí 250 tis. km. Někdo možná bude nadávat, ale já bohužel měl to štěstí a nejsem sám. Tipcars těch aut má hodně tak chlapy vědí na co si dávat pozor. Ještě jednou děkuji za odpovědi.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.