0
zpět
 

diskuze k tématu: Kupuji své první auto, prosím o radu

kategorie zařazení tématu: poradna, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.07.2015 21:38, Kupuji své první auto, prosím o radu
Zdravím, kupuji pomalu své první auto v rozmezí 50 000,- mám rezervu i na první náklady (oleje,rozvody,atp.)
Jelikož moc nenajezdím jen cca (30km týdně), tak mi na spotřebě nezáleží, jen bych nerad dával za opravy všechny své peníze.
Potřebuji aby bylo spolehlivé.
Chci aby auto trochu vypadalo, mělo klimu,atp.
Můj výběr je Ford Mondeo III, BMW e46 nebo 320D, Hyundai Coupé, Peugeot 607 nebo 307, a poslední z výberu je Mazda 6.
Nevím jaké z nich vybrat, prosím o radu.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Pondělí 13.07.2015 22:06, RE: Kupuji své první auto, prosím o radu
nepřihlášený uživatel napsal:
Zdravím, kupuji pomalu své první auto v rozmezí 50 000,- mám rezervu i na první náklady (oleje,rozvody,atp.)Jelikož moc nenajezdím jen cca (30km týdně), tak mi na spotřebě nezáleží, jen bych nerad dával za opravy všechny své peníze. Potřebuji aby bylo spolehlivé.Chci aby auto trochu vypadalo, mělo klimu,atp.Můj výběr je Ford Mondeo III, BMW e46 nebo 320D, Hyundai Coupé, Peugeot 607 nebo 307, a poslední z výberu je Mazda 6. Nevím jaké z nich vybrat, prosím o radu.


jedině 307čka...vše ostatní (kromě Mazdy) je časovaná bomba na extra velké náklady
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 13.07.2015 22:13, RE:
Dobrý den. Jelikož hledáte spolehlivé auto s nízkými provozními náklady, velmi dobrou volbou bude Ford Mondeo s benzínovou osmnáctistovkou nebo dvoulitrem. Mazda6 je také dobrá volba, i zde ale doporučuji benzínový motor.
reagovat
Excalibur
počet příspěvků36
datum registrace16.07.2013
Pondělí 13.07.2015 22:27, Nereálné představy
Při čtení některých dotazů si říkám, že někteří lidé vůbec nepřemýšlí. Rozpočet 50 000 Kč, ale budou si vybírat mezi BMW, Mondeem III, Mazdou 6...Moje rada - podívejte se na nabídku ojetých aut (třeba přímo zde na tipcars), zadejte cenový limit 50 000 Kč a zkuste vyhledat Vámi vybrané značky. Myslím, že již od pohledu bude vidět, že se jedná o vrak. Já bych za tuto částku hledal určitě benzín a auta jako Fabia, Golf IV, Astra G, Focus, Xsara, Peugeot 306/406. V této cenové hladině jde hlavně o stav auta a ne o to, jestli má na kapotě "BMW" a 200 koní pod kapotou.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.