0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupě auta sedan/kombi - 200 tis. Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, japonská vozidla
Fr33man
počet příspěvků1
datum registrace28.08.2017
Pondělí 28.08.2017 19:56, Koupě auta sedan/kombi - 200 tis. Kč
Dobrý den,

měl bych k Vám dotaz, hledám auto a uz nevím po čem koukat, moje požadavky jsou nějaký prostor nejlépe sedan/kombi jelikoz se živím jako řemeslník a vozím spoustu věcí, dále výkon alespoň 110 kw mám rád svižnější jízdu kterou si nemůžu dopřát se svojí nynější octavii || 1.9 TDI a také alespoň trochu reprezentativní vzhled. Radši bych benzin ale se svým ročním najezdem kolem 20 tisíc km, mi přijde vhodnější nafta a rad bych manuál. Koukal jsem na bmw e 90 - ovsem přijde že v rozpočtu okolo 200 tisíc je v opravdu chudé výbavě a také pro moji praci moc nepraktické...nebo se pletu ? Poohlížel jsem se i po octavii || rs 2.0 TDI Ovšem tam zase v té cenové relaci je vstřikování PD. A jako poslední na mazdu 6 2.2 MZR-CD která mi asi přijde jako nejlepší varianta. Co myslíte Vy ? Napadaji Vás nějaká další spolehlivá auta ?
Moc si budu vážit Vaší odpovědi,
Dekuji Vašek.

PS ...omlouvam se prispevek se přidal i tam kam neměl
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Úterý 29.08.2017 09:34, Alfa Romeo 159
Ahoj, můj kamarád a kolega je už pár let velmi spokojený s Alfa Romeo 159 1.9 JTD 110kw. Nekazí se, nadčasový dizajn, parádní řidičské auto
Auto je dovezené myslím z Itálie, ale i v Německu je pěkná nabídka přímo od dealerů Alfy...
reagovat
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Čtvrtek 31.08.2017 18:04, Re
Mazda je z toho výběru asi nejhorší varianta. Alfa v dobrém stavu je fajn, ale kouknul bych i na Citroen C5, Peugeot 508 oboje HDI nebo Lagunu u které je použitelný benzín i když se vyskytuje vzácně
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.