0
zpět
 

diskuze k tématu: Kolik bude stát jeden bod?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.10.2005 07:46, Uplatky..
Můj názor.. Osobně se mi vždy povedlo sumu pokuty snížit. jednou dokonce z 2000 na 200,-, ale to záleží.. Zatím se mi ale nestalo, že bych policistu uplatil.. Ale když tak vzpomínám, tak jednou jsem na ty 200 nedostal účtenku, tak že by??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.10.2005 10:14, Co řeší tento článek ...
Nechápu, co se tady řeší. Bodový systém nemá s korupcí nic společného, tyhle dvě věci se úplně rozcházejí. Poku jde o morálku policistů, je přímo úměrná morálce celého národa.
V každém případě je třeba co nejvíce trestat řidiče, kteří porušují zákon ale taky uvažovat při rozmísťování dopravních značek. Řekněte upřímně - kontaktovali jste někdy někoho ohledně nesmyslného umístění omezení rychlosti nebo jiné značky ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.10.2005 11:49, cena jednoho bodu
Normálka za 1000 Kč, už je to v neoficiálním ceníku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.10.2005 16:50, policie
Podle mě se ale vždycky najde nějakej policajt,který si rád namastí kapsu,ještě řeknite že né........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.10.2005 16:51, peníze
A co se týče toho uplácení,myslím si že na bodovej systém doplatí především obyčejní řidiči.Protože ti kteří lítaj v autech za 6.000.000 jako rakety,si vždycky najdou nějaký způsob jak ten řidičák dostat z5......netvrdím že všecí........ale pár se jich určitě najde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 08:36, děs běs
Passat napsal:
A co se týče toho uplácení,myslím si že na bodovej systém doplatí především obyčejní řidiči.Protože ti kteří lítaj v autech za 6.000.000 jako rakety,si vždycky najdou nějaký způsob jak ten řidičák dostat z5......netvrdím že všecí........ale pár se jich určitě najde
mentalita českých řidičů se podle mě tímto nijak nezmění... každý dál bude ve skrytu duše doufat, že on je ten jiny vyjmečný, kterýho prostě policajti nechytí a který se vyhne jakýmkoliv bodům...do doby než je poprvé chycen... ale do te doby, je bude pořad ten samý řidič čech hulvát.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.