0
zpět
 

diskuze k tématu: Kamery ukážou, co se odehrává v STK

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 10:55, snad to pomůže
Konečně se něco bude dělat s těma starýma křápama co nemají na silnici co dělat!!Často vidím jak nějaké staré auta drží pohromadě jen silou "vůle" a už vůbec nechápu jak můžou dostat technickou když je za nima kouřová clona jak za jedoucím tankem.Jelikož sem slyšel i já o způsobu "udělání" technické stylem 2.000,- v techničáku a možeš jet!Snad tohle po zavedení kamer vymizí.Ale je to také na řidičích samotných.Pokud člověk posadí sebe nebo rodinu do takového auta (u starých škodovek často bez zadních bezp. pásů) koleduje si o malér.Měl by si uvědomit,že staré auto ve velmi špatném technickém stavu na silnici nepatří.Nechť si to každý přebere jak chce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 12:28, prumer stari vozu
Passat napsal:
Konečně se něco bude dělat s těma starýma křápama co nemají na silnici co dělat!!Často vidím jak nějaké staré auta drží pohromadě jen silou "vůle" a už vůbec nechápu jak můžou dostat technickou když je za nima kouřová clona jak za jedoucím tankem.Jelikož sem slyšel i já o způsobu "udělání" technické stylem 2.000,- v techničáku a možeš jet!Snad tohle po zavedení kamer vymizí.Ale je to také na řidičích samotných.Pokud člověk posadí sebe nebo rodinu do takového auta (u starých škodovek často bez za...
aha tak u nas mame v prumeru auta stara 15.5 let a v nemecku 5.5 let a to mi tady asi ze srandy jezdime staryma plechovkama ze pane autore ono je tezke kdyz si vyuceny delnik na pase vydela v nemecku tolik jako clovek u nas s diplomem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 15:02, Ať žije velký bratr
Jen pro zajímavost by mě zajímalo kdo a kolik dostal ($) za realizaci takovýhle pitomosti. Nějak nevěřim, že kamera na každé STK nás bude stát jen statisíce a asi mi nikdo nevymluví, že to nepůjde obejít. Já měl za to, že i čerti (PČR) se staraj o technický stav, můžou dávat pokuty a brát techničáky. Proč je problém měřit emise v provozu - dřív to údajně byl běžný jev. Pokud podplatíte STK a za týden vám změří emise a vezmou vám papíry tak asi přestanete uplácet a začnete uvažovat jak to opravit nebo prodat. Kdo má dnes důvod neuplácet? Když vyjedu s popelnicí co má každý kolo jiný, je celá shnilá a šíleně smrdí tak se většina čertů mrkne jen na nové známky na RZ a nechá mě jet dál... nebo pokud se tvářim chudě a oni chtěj něco málo udělat tak dostanu pokutu tak 500,- Je to normální?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 16:10, RE: Ať žije velký bratr
anonym napsal:
Jen pro zajímavost by mě zajímalo kdo a kolik dostal ($) za realizaci takovýhle pitomosti. Nějak nevěřim, že kamera na každé STK nás bude stát jen statisíce a asi mi nikdo nevymluví, že to nepůjde obejít. Já měl za to, že i čerti (PČR) se staraj o technický stav, můžou dávat pokuty a brát techničáky. Proč je problém měřit emise v provozu - dřív to údajně byl běžný jev. Pokud podplatíte STK a za týden vám změří emise a vezmou vám papíry tak asi přestanete uplácet a začnete uvažovat jak to opravit...
Mě to připadá nenormální........hlavně čerti by se měli nad sebou zamyslet a brát takovým střepům techničáky.Nebo aby dostal řidič takového auta alespoň pořádného flastra (pokutu).To by si podruhé rozmyslel vyjet s něčím takovým na silnic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 16:10, RE: prumer stari vozu
pola napsal:
aha tak u nas mame v prumeru auta stara 15.5 let a v nemecku 5.5 let a to mi tady asi ze srandy jezdime staryma plechovkama ze pane autore ono je tezke kdyz si vyuceny delnik na pase vydela v nemecku tolik jako clovek u nas s diplomem
Doufám že to nebylo na mě!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 17:26, to nepomůže
Když bude technik chtít, tak to auto prostě stejně protáhne TK, jenom se bude tvářit, že je vše ok. na přístrojích kromě brzd není nic vidět. A pod totálně špatný brzdy se ani tk podvodík nepodepisuje rád.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 18:38, al
ja myslím že poslední rok policie docela přitvrdila-viděl jsem určitě častěji než dřív a skoro vždy kontrolovali starý plečky od žigulů až do favoritů.ale ty stk je fakt hruza
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 20:40, RE: al
anonym napsal:
ja myslím že poslední rok policie docela přitvrdila-viděl jsem určitě častěji než dřív a skoro vždy kontrolovali starý plečky od žigulů až do favoritů.ale ty stk je fakt hruza
nechte stary auta zit. taky potrebujou jezdit. a vy v tech nablejskanych bouracich jezdete predpisove.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.01.2006 21:04, RE: to nepomůže
Time4Tea napsal:
Když bude technik chtít, tak to auto prostě stejně protáhne TK, jenom se bude tvářit, že je vše ok. na přístrojích kromě brzd není nic vidět. A pod totálně špatný brzdy se ani tk podvodík nepodepisuje rád.
Co se týče těch brzd, tak ty by měl mýt v pořádku každej, jinak je sebevrach,ale jsou i jiný věci,kvůli kterým by nemělo starý rezatý a kouřivý auto na silnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.01.2006 01:30, pro passata
seat napsal:
Co se týče těch brzd, tak ty by měl mýt v pořádku každej, jinak je sebevrach,ale jsou i jiný věci,kvůli kterým by nemělo starý rezatý a kouřivý auto na silnici.
ne nebylo:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.01.2006 02:00, RE: pro passata
pola napsal:
ne nebylo:)
Aha tak sry,že sem tak vyjel.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.01.2006 02:02, RE: al
anonym napsal:
nechte stary auta zit. taky potrebujou jezdit. a vy v tech nablejskanych bouracich jezdete predpisove.
Pozor když je to staré auto ve špičkovém stavu (má vše v pořádku)klidně ať si jezdí......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.01.2006 12:54, byrokrati
Proč to neudělat jako v německu TUV . Tam dělaj servisy sami kontroly, maj z toho rejži tak to udělaj pořadně. Tady zaměstnáme dalších X lidí aby dělali h....o a čuměli do kamer.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.01.2006 15:43, Bmw
Byl jsem v blansku na stk s 5 let starym BMW compact v perfektním stavu, technickou jsem nedostal kvuli taznemu zarizeni, ktere bylo namontovano primo v nemecku tovarnou BMW i podle vyrazenych log a pefektniho provedeni samozřemě že koncovka byla demontovaná a uchycená v držáku uprostřed rezervy.Pry chybí dokumentace - ta se ovsem v nemecku vubec nedodava a do technicáku nepise. Chápu že by to mělo byt podle předpisů v pořádku, ale za tu dobu co jsem tam čekal přijel polorozpadlej žigulí a technik jen vylezl nalepil známku a auto vesele odjelo.A tohle je to co me vytáčí!!!Klidně zopakuji STK BLANSKO jihomoravský kraj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.02.2006 21:36, STK
Nevim kde berou ten průměrnej věk aut na silnici , ale jestli podle evidence DI tak je to značně zkreslený. Jsou tam započítaný starý doklady uložený v depozitu který nejdou vyřadít z evidence vozidel protože auta od nich už neexistujou! Ve skutečnosti tak zastaralý vozový park nemáme. To by jste vyděli co v Německu nebo ve Francii potkávám za vraky na silnici! Škoda 120 je super kára!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.04.2006 17:57, RE: STK
SADAM napsal:
Nevim kde berou ten průměrnej věk aut na silnici , ale jestli podle evidence DI tak je to značně zkreslený. Jsou tam započítaný starý doklady uložený v depozitu který nejdou vyřadít z evidence vozidel protože auta od nich už neexistujou! Ve skutečnosti tak zastaralý vozový park nemáme. To by jste vyděli co v Německu nebo ve Francii potkávám za vraky na silnici! Škoda 120 je super kára!!!
Presne tak... s tim ze udaje berou z DI, pac taky tam mam v depozitu znacky a auto uz davno neexistuje. Ty SPZ tam budou uz navzdy pac to nemuzu odhlasit kdyz to auto nemuzu ekologicky zlikvidovat (protoze uz neni)!!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.