0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký rodinný vůz po Sharanu?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2014 00:45, Jaký rodinný vůz po Sharanu?
Dobrý den, právě mi dojezdil VW Sharan a řeším, co podobného pro rodinu 2 dospělí, 3 děti. Cca do 150 tisíc Kč. Vím jistě, že trojčata Sharan - Alhambra - Galaxy už nikdy; možná jsem měl smůlu na kus, ale za tři roky jsem vyměnil snad všechno, co šlo. Rád bych vůz s podobným prostorem. Ale spolehlivý. Zaujaly mě Honda FR-V či Mazda 5, podle mě ale komfort v prostoru nebude takový jako v Sharanu. Taky jsem řešil Honda Stream nebo Mazda MPV. U dvojčat Peugeon 807 a Citroen C8 se bojím (ne)spolehlivosti. Ještě mě zaujalo Volvo XC90, ale tam asi bude drahý servis, jak jsem četl. Hlavu mám jak pátrací balon. Díky za rady, Petr Bílek
reagovat
xtrox
počet příspěvků233
datum registrace01.11.2012
Sobota 08.03.2014 10:33, RE: Jaký rodinný vůz po Sharanu?
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den, právě mi dojezdil VW Sharan a řeším, co podobného pro rodinu 2 dospělí, 3 děti. Cca do 150 tisíc Kč. Vím jistě, že trojčata Sharan - Alhambra - Galaxy už nikdy; možná jsem měl smůlu na kus, ale za tři roky jsem vyměnil snad všechno, co šlo. Rád bych vůz s podobným prostorem. Ale spolehlivý. Zaujaly mě Honda FR-V či Mazda 5, podle mě ale komfort v prostoru nebude takový jako v Sharanu. Taky jsem řešil Honda Stream nebo Mazda MPV. U dvojčat Peugeon 807 a Citroen C8 se bojím (ne)spolehlivosti. Ještě mě zaujalo Volvo XC90, ale tam asi bude drahý servis, jak jsem četl. Hlavu mám jak pátrací balon. Díky za rady, Petr Bílek


s-max
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Sobota 08.03.2014 10:53, po sharanu
Fiat Croma
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 14:11, re:
Dobrý den. Pokud najdete zachovalou Mazdu MPV s benzínovým motorem, měla by to být velmi dobrá koupě. Nebývají s ní prakticky žádné vážnější problémy. Peugeotu 807 nebo Citroënu C8 se rovněž bát nemusíte, jejich spolehlivost je rovněž velmi dobrá. Co se týká Volva XC90, ceny náhradních dílů jsou vyšší, mimo běžných spotřebních věcí ale většinou nic jiného nepotřebujete.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.