0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký nafťák do 250 tis. - Megane, Laguna, Focus?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
Medvidek.M
počet příspěvků2
datum registrace25.10.2016
Úterý 25.10.2016 12:58, Jaký nafťák do 250 tis. - Megane, Laguna, Focus?
Zdravim především pány a ženy co se v tématu vyznají.

Přemýslíme s manželem o koupi ojetého auta. Drzet bychom se chteli cca kolem 250k.
Urcite nafta a urcite kombi s najezdem do tech 130k km. Ja jsem spise pro renaulta, megana nebo lagunu, muz spise forda, fokuse, kvuli me i mondeo ....
Ale v podstate znacka neni prioritou, radi bychom se tedy vyhnuli skodovkam, jejich interier v rocnikach ve kterych se v teto cenove relaci muzeme pohybovat je fakt silenej, alespon pro me ....

Tak smele sem s radama ... :)

Diky
reagovat
Jencek
počet příspěvků91
datum registrace09.01.2016
Úterý 25.10.2016 13:10, ...........
Trojkovy Focus proc ne jeste treba Mazda 6 nebo Opel Astra a vas rocni najezd ze chcete naftu?
reagovat
Medvidek.M
počet příspěvků2
datum registrace25.10.2016
Úterý 25.10.2016 13:16, :))
Trojkovy by by ten fokus urcite ... :)
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Úterý 25.10.2016 15:00, RE: Koupě ojetého auta ... Prosim rady
Medvidek.M napsal:
Zdravim především pány a ženy co se v tématu vyznají. Přemýslíme s manželem o koupi ojetého auta. Drzet bychom se chteli cca kolem 250k. Urcite nafta a urcite kombi s najezdem do tech 130k km. Ja jsem spise pro renaulta, megana nebo lagunu, muz spise forda, fokuse, kvuli me i mondeo .... Ale v podstate znacka neni prioritou, radi bychom se tedy vyhnuli skodovkam, jejich interier v rocnikach ve kterych se v teto cenove relaci muzeme pohybovat je fakt silenej, alespon pro me .... Tak smele sem s radama ... :) Diky


Ahoj, za mě jednoznačně Ford Focus nebo Mondeo. Pokud v dieslu, tak jedině 2.0 TDCi, pro jistotu se vyhněte 1.6 TDCi.
Pokud jezdíte dlouhé trasy, soudě podle toho, že chcete diesel, tak Mondeo je dobrý koráb.
Ve vaší cenové relaci seženete i VW Golf Variant v dieslu, není špatný, musíte vyzkoušt jestli by vám vyhovoval. Na běžné ježdění vystačí 1.6 TDI, náročnější řidič by volil raději 2.0 TDI CR...
reagovat
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Úterý 25.10.2016 18:54, RE: Jaký nafťák do 250 tis. - Megane, Laguna, Focus?
Medvidek.M napsal:
Zdravim především pány a ženy co se v tématu vyznají. Přemýslíme s manželem o koupi ojetého auta. Drzet bychom se chteli cca kolem 250k. Urcite nafta a urcite kombi s najezdem do tech 130k km. Ja jsem spise pro renaulta, megana nebo lagunu, muz spise forda, fokuse, kvuli me i mondeo .... Ale v podstate znacka neni prioritou, radi bychom se tedy vyhnuli skodovkam, jejich interier v rocnikach ve kterych se v teto cenove relaci muzeme pohybovat je fakt silenej, alespon pro me .... Tak smele sem s radama ... :) Diky


Záleží jestli chcete pohodlí nebo ne... Vzal bych Lagunu s 2.0DCI a případně kouknul na C5 a P508 obojí 2.0HDI , pokud ještě nebyly z nějakého důvodu vyřazeny
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.