0
zpět
 

diskuze k tématu: Jakou mazdu 6 koupit za 170tis

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, dovoz vozidel, oleje, aditiva, pneu a disky, ostatní, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
Dannyk
počet příspěvků8
datum registrace16.06.2017
Pátek 16.06.2017 07:53, Jakou mazdu 6 koupit za 170tis
Ahoj všichni motoroví nadšenci :)
Mám na vás prosbu, přemýšlím nad koupí Mazdy 6 (ojetinou) do 170 tis- uplně ideálně aby člověku zbylo něco na údržbu, není ale podmínkou,
Chci Benzín- je to na pocit z jízdy, jěždění do práce a občasné výletky po okolí, ale ročně najedu tak do 15tkm a to ještě přeháním.
Slyšel jsem, že první generace do rv 2008 před faceliftem trpí na podvozek, ale zase se dají sehnat lepší nájezdy... Nicméně verze po faceliftu se mi začala líbit o to víc a tak bych se radši zaměřil na ní ...
Co si myslíte o tom jít do ojetiny s nájezdem kolem 200tis km ? ( menší nájezdy v mé cenové relaci jsou jen zřídka :/) Doporučili by jste mi něco jiného, popř. na co koukat u těch ojetin a na jaký motor je lepší spoleh ? Stále platí, že druhovýroba je cenově OK ? Jsem pracující, ale stejně se bojím cen za origo díly.

Díky za rady :)
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 16.06.2017 10:16, ojeta mazda 6 a dalsi
mazdu 6 ber urcite druhou generaci od 08, prvni je sice mechanicky spolehliva ale hnije, najezdu 200 tis se neboj, ale nech si dolozit historii. kdyby nestacil rozpocet tak jeste doporucim toyota avensis od 03 nebo honda accord, ale jen benziny
reagovat
Dannyk
počet příspěvků8
datum registrace16.06.2017
Pátek 16.06.2017 13:06, Antikorozní ochrana
No a nevyplatilo by se najít dobrou starší 6 a připlatit si antikorozku ? Tam nevím jak to je cenově, ale nějaká vesmírná částka to taky nebude nebo jo ?
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 16.06.2017 14:42, re g g h u
taky reseni kdyz se ti podari najit nejaky zdravy kus, dovozy z it byvaji nechycene, ale auto s kvalitnim pozinkem je stejne lepsi reseni, treba ten avensis nehnije relativne vubec
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.