0
zpět
 

diskuze k tématu: Jak se jezdí ve Velké Británii a Severním Irsku? Korektně a bezpečně

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.04.2006 19:55, Anglie
A víte, co je na tom nejlepší? Že po té dálnici skutečně všichni tou rychlostí jedou! A dostanete se do cíle dřív, než když se u nás musíte vyhýbat jednak starým 120, jedoucím 70km/hod ale současně i služebním nebrzdícím Passatům 1.8 turbo - co letí 180... dálnice tam je hladká, dobře značená a tak se na druhous tranu Anglie dostanete v pohodě i přesto, že jedete po "špatné" straně silnice! Má práce mě tam zavede dost často ... a jezdí se mi tam líp, než tady!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 09:29, RE: Anglie
Olda napsal:
A víte, co je na tom nejlepší? Že po té dálnici skutečně všichni tou rychlostí jedou! A dostanete se do cíle dřív, než když se u nás musíte vyhýbat jednak starým 120, jedoucím 70km/hod ale současně i služebním nebrzdícím Passatům 1.8 turbo - co letí 180... dálnice tam je hladká, dobře značená a tak se na druhous tranu Anglie dostanete v pohodě i přesto, že jedete po "špatné" straně silnice! Má práce mě tam zavede dost často ... a jezdí se mi tam líp, než tady!
Za roky, co jsem jezdil do Anglie, jsem viděl jen jednu bouračku. Ale to byl motorkář, a to se jaksi nepočítá...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.07.2006 11:58, RE: Anglie
Olda napsal:
A víte, co je na tom nejlepší? Že po té dálnici skutečně všichni tou rychlostí jedou! A dostanete se do cíle dřív, než když se u nás musíte vyhýbat jednak starým 120, jedoucím 70km/hod ale současně i služebním nebrzdícím Passatům 1.8 turbo - co letí 180... dálnice tam je hladká, dobře značená a tak se na druhous tranu Anglie dostanete v pohodě i přesto, že jedete po "špatné" straně silnice! Má práce mě tam zavede dost často ... a jezdí se mi tam líp, než tady!
No nevim. Ted jsem najel po anglii 1000 km a na dalnici se vetsinou jezdi pomaleji ale drtiva vetsina ridicu jezdi +- 120 km/hod coz jaksi limit prekracuje. No a vice nez 120 jich jezdi tak 10% Hmm, jsem zvedavej jestli mi prijde nejaka fotecka
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.