0
zpět
 

diskuze k tématu: Ilona Csáková: Jsem výborná řidička

kategorie zařazení tématu: americká vozidla, německá vozidla
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 24.01.2017 16:37, Výborná řidička.
Sebedůvěra jí teda rozhodně nechybí... . Může být vyježděná jak chce, ale jakmile o sobě nějaký řidič začne tvrdit, že je výborným a zkušeným řidičem, tak se začnu bát, že ho potkám na silnici nebo nedej bože s ním jet.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1231
datum registrace08.09.2009
Úterý 24.01.2017 19:33, RE: Výborná řidička.
filip.uricar napsal:
Sebedůvěra jí teda rozhodně nechybí... . Může být vyježděná jak chce, ale jakmile o sobě nějaký řidič začne tvrdit, že je výborným a zkušeným řidičem, tak se začnu bát, že ho potkám na silnici nebo nedej bože s ním jet.


Myslím, že se mýlíš. POkud někdo jezdí 70tkm/rok, tak to nebude žádnej greenhorn a něco asi fakt má projeto = něco už ze zkušeností pochytila chtěj nechtěj. Nedivil bych se, že toho má paní Csáková najeto o dost víc, než možná ty.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 24.01.2017 23:03, RE: Výborná řidička.
Zdeny60 napsal:
filip.uricar napsal:
Sebedůvěra jí teda rozhodně nechybí... . Může být vyježděná jak chce, ale jakmile o sobě nějaký řidič začne tvrdit, že je výborným a zkušeným řidičem, tak se začnu bát, že ho potkám na silnici nebo nedej bože s ním jet.
Myslím, že se mýlíš. POkud někdo jezdí 70tkm/rok, tak to nebude žádnej greenhorn a něco asi fakt má projeto = něco už ze zkušeností pochytila chtěj nechtěj. Nedivil bych se, že toho má paní Csáková najeto o dost víc, než možná ty.


Je docela dost pravděpodobné, že toho najezdila víc než já, ale stejně si myslím, že není dobré si o sobě myslet, že jsem výborný řidič. Každý se má pořád co učit a nesmí se nechat ukonejšit a zaspat na vavřínech. Zdravá sebedůvěra je určitě na místě, ale nic se nemá přehánět. Docela nedávno jsem měl tu čest s ,,výborným" postarším řidičem, který mi naprosto jasně nedal přednost a já jsem to už nezvládl dobrzdit. Odmítal přiznat vinu a hodně dlouho ho policisté přesvědčovali, že to zavinil on. A ještě se trapně odvolával na to jak je zkušený a jak má řidičák na náklaďák... (ten mám i já a může si ho udělat každý).
reagovat
capslock
počet příspěvků354
datum registrace28.07.2007
Středa 25.01.2017 02:18, csakova
citace:
Jaká jste řidička?
Výborná, jsem velmi vyježděná, jezdím od svých dvaceti let.


Po osmi letech od získání řidičáku: "Na dálnici D1 nezvládla zpěvačka v rychlosti kolem 130 km/h své volvo, obrátila ho na střechu a skončila v příkopu"

Po sedmnácti letech od získání řidičáku: "Ilona Csáková nabúrala pod vplyvom alkoholu. ... nad ránom dostala šmyk neďaleko svojho bydliska v Prahe 2 a zničila štyri cudzie autá ... ... nadýchala viac ako promile."
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 25.01.2017 11:20, RE: Výborná řidička.
Zdeny60 napsal:
filip.uricar napsal:
Sebedůvěra jí teda rozhodně nechybí... . Může být vyježděná jak chce, ale jakmile o sobě nějaký řidič začne tvrdit, že je výborným a zkušeným řidičem, tak se začnu bát, že ho potkám na silnici nebo nedej bože s ním jet.
Myslím, že se mýlíš. POkud někdo jezdí 70tkm/rok, tak to nebude žádnej greenhorn a něco asi fakt má projeto = něco už ze zkušeností pochytila chtěj nechtěj. Nedivil bych se, že toho má paní Csáková najeto o dost víc, než možná ty.


Stejně, jako vyšší věk není zárukou větší moudrosti, tak vyšší počet najetých km automaticky neznamená lepšího řidiče.
reagovat
steny
počet příspěvků1
datum registrace25.01.2017
Středa 25.01.2017 14:04, No,
Řádně vyjetá to určitě bude, zda i v autě, to nevím. Ale pořád je to jen ženská za volantem
reagovat
Gabo123
počet příspěvků12
datum registrace20.02.2014
Sobota 26.08.2017 14:21, Hahaha
A okrem toho, táto "výborná vodička" po prezretí fotky, v akej pozícií sedí, mi hneď udrelo do očí:

1) Hlavovú opierku nemá vôbec nastavenú, resp. je nastavená pre o 20cm vyššieho človeka

2) Hruď má neprimerane blízko k volantu, teda v prípade havárie by bol problém AJ KEBY MALA ZAPNUTÝ BEZP. PÁS, ČO NEMÁ

Fakt výborná vodička... Čo najďalej od nej.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Sobota 02.09.2017 11:07, RE: csakova
capslock napsal:
citace:
Jaká jste řidička?Výborná, jsem velmi vyježděná, jezdím od svých dvaceti let.
Po osmi letech od získání řidičáku: "Na dálnici D1 nezvládla zpěvačka v rychlosti kolem 130 km/h své volvo, obrátila ho na střechu a skončila v příkopu"Po sedmnácti letech od získání řidičáku: "Ilona Csáková nabúrala pod vplyvom alkoholu. ... nad ránom dostala šmyk neďaleko svojho bydliska v Prahe 2 a zničila štyri cudzie autá ... ... nadýchala viac ako promile."


@redaktore-> proč se jí nezeptáš na to,jak zametla,že ji za řízení v opilosti nevzali řidičák ? Kolik ji to stálo...S běžným člověkem by se nikdo nebavil...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.