0
zpět
 

diskuze k tématu: Elektronické vychytávky pro řidiče - co se připravuje?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2005 14:17, Ale to víte, že je chceme ...
Akorát se technici vymlouvají - stejně je to pak jako zvláštní výbava - tak co ? A pokud jde o ABS, tak já jsem si u svého auta z roku 1992 žádného chraplání ABS nevšiml - dokonce ani pedál nebrní (samozřejmě ABS funguje - Honda Prelude.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2005 14:40, RE: Ale to víte, že je chceme ...
Riccardo napsal:
Akorát se technici vymlouvají - stejně je to pak jako zvláštní výbava - tak co ? A pokud jde o ABS, tak já jsem si u svého auta z roku 1992 žádného chraplání ABS nevšiml - dokonce ani pedál nebrní (samozřejmě ABS funguje - Honda Prelude.
nebrní pedál při abs? Tak to bych se měl svézt v Prelude...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2005 15:05, RE: Ale to víte, že je chceme ...
Riccardo napsal:
Akorát se technici vymlouvají - stejně je to pak jako zvláštní výbava - tak co ? A pokud jde o ABS, tak já jsem si u svého auta z roku 1992 žádného chraplání ABS nevšiml - dokonce ani pedál nebrní (samozřejmě ABS funguje - Honda Prelude.
ABS uz je dnes u aut standart. jinak ABS brni. zkus to nekdy na sterku nebo na snehu pekne zacapnout.... mam taky 92, ale calibru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.07.2005 23:34, RE: Ale to víte, že je chceme ...
Riccardo napsal:
Akorát se technici vymlouvají - stejně je to pak jako zvláštní výbava - tak co ? A pokud jde o ABS, tak já jsem si u svého auta z roku 1992 žádného chraplání ABS nevšiml - dokonce ani pedál nebrní (samozřejmě ABS funguje - Honda Prelude.
mluv za sebe Riccardo já mám třeba radši auta bez ESP a podobných systémů, ABS u starších aut radši odpojit... jinak nevím, jak poznáš že ti funguje ABS, když to necítíš v pedálu, koukáš z okýnka, jak kola brzdí přerušovaně?:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.07.2005 11:55, RE: Ale to víte, že je chceme ...
oldschool napsal:
mluv za sebe Riccardo já mám třeba radši auta bez ESP a podobných systémů, ABS u starších aut radši odpojit... jinak nevím, jak poznáš že ti funguje ABS, když to necítíš v pedálu, koukáš z okýnka, jak kola brzdí přerušovaně?:)
ESP jeskvělá věc. Jde jen o cenu - něco to stojí, ale kdo to má tak si to musí chválit. Samozřejmě se dá vypnout, ale v zimě na horách je to úžasná věc. 1/2 roku jezdím po sněhu a mysků jsem zažil už mnoho (s různými úspěchy), ale na ESP neřeknu křivé slovo. Vždycky ho budu chtít do dalšího auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.07.2005 15:05, RE: Ale to víte, že je chceme ...
oldschool napsal:
mluv za sebe Riccardo já mám třeba radši auta bez ESP a podobných systémů, ABS u starších aut radši odpojit... jinak nevím, jak poznáš že ti funguje ABS, když to necítíš v pedálu, koukáš z okýnka, jak kola brzdí přerušovaně?:)
Na mém bývalém R19 16V (taky 92') s ABS taky nebrněl pedál, ale bylo slyšet cvakání relátek. Tak člověk poznal ABS ...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.