0
zpět
 

diskuze k tématu: Dopravní nehoda jako pokus o vraždu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.03.2006 09:59, souhlaím
já souhlasím ať ten alkohol tvrdě trestaj protože to dost často odserou neviní lidé, kdo chlastá ať chodípěšky a nebo tak tvrdej trest že se z toho posere!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.03.2006 10:54, RE: souhlaím
Jent napsal:
já souhlasím ať ten alkohol tvrdě trestaj protože to dost často odserou neviní lidé, kdo chlastá ať chodípěšky a nebo tak tvrdej trest že se z toho posere!!!
Také naprostý souhlas... To stejné najíždění na policajty. Jak nemám rád Amíky, toto je tam automaticky bráno jako pokus o vraždu. A k alkoholu a bezohledným řidičům nulovou toleranci.. Díky své profesi se dost často dostávám k dopravním nehodám. Nejhorší na nich je, že málokdy to odnesou ty ožralý hovada. Většinou to odsere ten nevinnej. A když se dostanete jako já k vraku, kde vám před očima umírají dvě děti a jejich matka, jenom proto, že jedna kráva při řízení telefonovala a vjela do protisměru, vaří ve vás krev. Jen doplním, že ta co telefonovala měla pouze zlomenou ruku.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.03.2006 16:59, RE: souhlaím
Jent napsal:
já souhlasím ať ten alkohol tvrdě trestaj protože to dost často odserou neviní lidé, kdo chlastá ať chodípěšky a nebo tak tvrdej trest že se z toho posere!!!
Jasně, překvalifikovat to na trestný čin a dát to natvrdo. Akorát mě vadí, že takovej člověk, kterej někoho v opilosti autem zabije, vyfasuje prakticky fešáckou dovolenou na účet nás všech, včetně pozůstalých. Spíš by tomu slušely nucené práce v kamenolomu nebo něco podobného... Pro Davida - má to i druhou stránku, kdybych někoho autem zabil (třeba ožralu, viníka co jel v protisměru), nevím jakou by pro mě bylo útěchou, že jsem to nezavinil, a že je to tak "spravedlivější"...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.