0
zpět
 

diskuze k tématu: Detlef Wittig - Prodej roomsteru zahájíme v Česku

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 00:16, tak to bych se divil
Nemůžu uvěřit vlastní očím co tu čtu !! Prý kvalitní auto - ten kdo má fábii mi určitě dá za pravdu, že kvalitní moc není. A že prý dobrá zůstatková hodnota - dobře, jeté škodovky jsou opravdu dražší než konkurence, ale kdo ví proč. Žádný zázrak to teda není !! :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 09:32, RE: tak to bych se divil
gaspaco napsal:
Nemůžu uvěřit vlastní očím co tu čtu !! Prý kvalitní auto - ten kdo má fábii mi určitě dá za pravdu, že kvalitní moc není. A že prý dobrá zůstatková hodnota - dobře, jeté škodovky jsou opravdu dražší než konkurence, ale kdo ví proč. Žádný zázrak to teda není !! :D
Ve srovnání napr. s Renaulty, Fiaty apod. jsou treba Octavie jiste velice trvanliva auta, nemluve o Daciich a podobnych lacinych pseudoautech. Kvalitu bych Skodovce neupiral, i kdyz ne vsechno se povede. Ale za tu cenu patri k nejlepsim (sam ji nevlastnim a ani nehodlam, jen jsem s mnoha jezdil). Vysoke ceny ojetych vozu jsou zpusobene obecnym povedomim o jejich kvalite, dobrou dostupnosti servisu, ktery je "na kazdem rohu" a predevsim tim, ze skodovky jak nove, tak i ojete jsou zdaleka nejkupovanejsi - vysokou poptavkou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 21:27, RE: tak to bych se divil
gaspaco napsal:
Nemůžu uvěřit vlastní očím co tu čtu !! Prý kvalitní auto - ten kdo má fábii mi určitě dá za pravdu, že kvalitní moc není. A že prý dobrá zůstatková hodnota - dobře, jeté škodovky jsou opravdu dražší než konkurence, ale kdo ví proč. Žádný zázrak to teda není !! :D
Kvalita Fabie a Octavie je už někde jinde, než třeba u Felicie, to byl hroznej sráč. V rodině máme Fabii a novou Octavii a jsme maximálně spokojeni..oproti dřívějším Renaultům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 23:43, dobře no
Já jsem to napsal hlavně kvůli tomu, že za pět a půl let co máme Fabii, se mi zdá, že ta kvalita je tak průměrná. Čekal jsem asi hodně po novým autě, docela mě Fabia zklamala :( Co se týče Octávie tak netuším jak na tom bude, ale určitě ji udržovat ve výborném stavu stojí hodně investic, hlavně kvůli technické náročnosti vozu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.