0
zpět
 

diskuze k tématu: Daewoo Espero - Pohodlí za pár korun

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.11.2006 21:38, 1,8 MPI
Espero 1,8 MPI ma ctyrbodove vstrikovani , jednobodove jsem nikdy nevidel. Rozdil mezi 1,8 a 2,0 je zanedbatelny. Ja se rozhodoval podle povinneho ruceni, takze 1,8 u me vitezi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.11.2006 23:40, RE: 1,8 MPI
conpet napsal:
Espero 1,8 MPI ma ctyrbodove vstrikovani , jednobodove jsem nikdy nevidel. Rozdil mezi 1,8 a 2,0 je zanedbatelny. Ja se rozhodoval podle povinneho ruceni, takze 1,8 u me vitezi.
Měl jsem 1.8, jaký má vstřikování nevím a jako uživateli je mi to vcelku jedno. Co mi jedno není je spotřeba, která byla od 8,5 do 11 litrů. Na to že ten motor má výkon horší než moje současná 1,6 v Primeře je to docela dost.
Podvozek podle mě stojí za ..... . Někomu to "pohodlí" možná vyhovuje, mě to houpání dost vadilo a připadalo mi to hodně nejistý.
Zvlášť se to projevovalo ve vyšších rychlostech při projíždění zatáček.
Je to velký auto za rozumný peníze, ale znovu bych ho nekoupil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.01.2007 23:36, RE: 1,8 MPI
Jerry napsal:
Měl jsem 1.8, jaký má vstřikování nevím a jako uživateli je mi to vcelku jedno. Co mi jedno není je spotřeba, která byla od 8,5 do 11 litrů. Na to že ten motor má výkon horší než moje současná 1,6 v Primeře je to docela dost.
Podvozek podle mě stojí za ..... . Někomu to "pohodlí" možná vyhovuje, mě to houpání dost vadilo a připadalo mi to hodně nejistý.
Zvlášť se to projevovalo ve vyšších rychlostech při projíždění zatáček.
Je to velký auto za rozumný peníze, ale znovu bych ho nekoupil.
Je to bida
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.01.2007 21:28, RE: 1,8 MPI
FRANTA napsal:
Je to bida
z
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.05.2007 12:38, Espero 1.5 16V DOHC
Som zo Slovenska a tu jazdi 90% Daewoo s motorom 1.5 16V. Je to ovela modernejsi motor ako 2.0 8V ktory davali do Kadettu uz v roku 1988

Moje Espero je rok 1996 nabehane 245.235 km Ziadny problem s nim este nebol. Raz sa pokazil alternator a raz spojka nesla stlacit.... ale este som ju nemenil... iba mi ju sused opravil. Raz som menil rozvody a raz som naplnil A/C

Som velmi spokojny... Jazdi super, je pravda ze podvozok je makky ale tlmice mam stale povodne !!!!! A sluzia. Auto ale nebolo jazdene v meste.

Motor je fajn ale divny.... je to DOHC a najvyssi vykon ma 66kw pri 4800otc/min ???!!! a 137 Nm 4400otc/min. Velmi divna charakteristika. Ale ma krasny zvuk 16v :)

Auto odporucam, je super ! (aspon moj kus)
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.