0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C8 - 5 let s francouzem

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
Jajala
počet příspěvků1
datum registrace06.12.2016
Úterý 06.12.2016 08:26, Musím pouze chválit podobný vůz
Jelikož mám rád tyto větší vozidla ale nechtěl jsem výše zmiňovaný model tak jsem pořídil Lancia Phedra.



Nebýt toho ze mne nabourala velice opilá paní tak jsem byl z vozem nad míru spokojen. Nechápu recenzi ve stylu že Francouz při výrobě auta chlastá a ani nemám problémy s nekvalitním zpracováním plastů.



Můj vůz je osazen motorem 2.2 se 170 Hp a spotřebu jsem měl velice blízko toho co píše kolega.



Naprostou pravdu však píše o pohodlí a prostoru. I v 7 místné verzi je dost místa na cestování a při dodržování servisu autíčko sloužilo na max spokojenost.



Okamžitě po nehodě jsem pořídil další ale k tomu zatím nemohu psát velké závěry jelikož se spolu začínáme zžívat.
reagovat
eCORE
počet příspěvků94
datum registrace12.03.2014
Úterý 06.12.2016 09:53, Pohodlí jak pro koho....
Nesouhlasím, že je to pohodlné auto pro všechny pasažéry - pohodlná jsou sedadla řidiče a spolujezdce. Ostatní včetně sedadel ve 2. řadě mají krátké sedáky, nízká opěradla a jsou nízko nad podlahou. Cesta ve 2. a 3. řadě na trase Pha - Budějovice byly utrpení (bolavá záda a křeče v nohou) a to jsem malého vzrůstu, vyšší pasažéři trpěli ještě hůř.

Ale chápu, že majitelé si dozadu na delší trasy většinou nesedají
reagovat
Kimo
počet příspěvků2
datum registrace01.08.2007
Pondělí 21.08.2017 22:29, Pohodlí jak pro koho
K tomu pohodlí, zkusil jste cestovat z Ostravy do Kladna a zpět v druhé, či třetí řadě ve VW Sharan? Příšerný zážitek. Absolvoval jsem i v C8 a nesrovnatelné pohodlí.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.