0
zpět
 

diskuze k tématu: Čínská auta: tvrdá konkurence

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 06:43, ?
Tak nevim pánové, ale já si rači za kilopade koupím slušnýho ojetýho japonce nebo němce než novýho číňana !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 06:53, RE: ?
Jent napsal:
Tak nevim pánové, ale já si rači za kilopade koupím slušnýho ojetýho japonce nebo němce než novýho číňana !!!
Taky bych to tak nějak viděl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 09:57, RE: ?
Jent napsal:
Tak nevim pánové, ale já si rači za kilopade koupím slušnýho ojetýho japonce nebo němce než novýho číňana !!!
To bych zatim nehodnotil, nevím jak ty, ale já jsem ještě toho čínana na živo neviděl, nesvez se ani nečetl recenze (kromě výstav, kde všichni viděli jak to je mrzácky udělany). Každopádně jsem zvědavej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 12:24, RE: ?
aphex napsal:
To bych zatim nehodnotil, nevím jak ty, ale já jsem ještě toho čínana na živo neviděl, nesvez se ani nečetl recenze (kromě výstav, kde všichni viděli jak to je mrzácky udělany). Každopádně jsem zvědavej...
No je to zatím o kvalitě,a ta u čínských vozidel zatím není...ale mají obrovský potenciál,a je jen otázkou času,kdy i tu kvalitu začnou postupně dotahovat. Vzhledem k tomu,že výroba jednoho auta v PLČ je levnější,díky levné pracovní síle a vzhledem k vloženým financím a dobře zvolené strategii vývoje,bych tipoval,že to bude jeětě sice nějaký čas trvat,ale že budou schopnou konukerncí evropskému trhu,ať už v kvalitě,tak i ve spolehlivost....zaleží,jak se postaví k vybudování servisní sítě,páč to jsou další dost velké investice...když to vezmou šikovně do rukou,budou mít evropští výrobci datnou konukernci...Ale vybudování dobrého jména a dobré pověsti značky trvá naštěstí (naštěstí pro evropské tradiční výrobce) poměrně dost dlouho,a než si číňané vybudují pověst,nemusí mít evropský průmysl strach...zaleží jak dlouho,je to jen otázkou času,dlem mého názoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 13:02, Riccardo
Nebojte se, Evropská unie na to uvalí takové cla, že to nevyjde o moc výhodněji ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 13:03, RE: Riccardo
No nazdar ! napsal:
Nebojte se, Evropská unie na to uvalí takové cla, že to nevyjde o moc výhodněji ...
a navíc, v době, kdy dosáhnou takové kvality jako ostatní (což nemusí být za dlouho), tak dosáhnou i podobných cen jako ostatí ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 15:03, RE: Riccardo
No nazdar ! napsal:
a navíc, v době, kdy dosáhnou takové kvality jako ostatní (což nemusí být za dlouho), tak dosáhnou i podobných cen jako ostatí ...
Evropské a americké vozy představovaly dříve pomyslnou latˇku kvality na trhu, Japonsku trvalo 20 let,než ji dosáhlo a i překonalo. Korejci na to samé potřebovali 10 let ( viz. nárůst prodeje korejských aut v poslední době),....... kolik let bude potřebovat Čína?.... 5?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 15:03, RE: Riccardo
No nazdar ! napsal:
a navíc, v době, kdy dosáhnou takové kvality jako ostatní (což nemusí být za dlouho), tak dosáhnou i podobných cen jako ostatí ...
Evropské a americké vozy představovaly dříve pomyslnou latˇku kvality na trhu, Japonsku trvalo 20 let,než ji dosáhlo a i překonalo. Korejci na to samé potřebovali 10 let ( viz. nárůst prodeje korejských aut v poslední době),....... kolik let bude potřebovat Čína?.... 5?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 15:03, RE: Riccardo
No nazdar ! napsal:
a navíc, v době, kdy dosáhnou takové kvality jako ostatní (což nemusí být za dlouho), tak dosáhnou i podobných cen jako ostatí ...
Evropské a americké vozy představovaly dříve pomyslnou latˇku kvality na trhu, Japonsku trvalo 20 let,než ji dosáhlo a i překonalo. Korejci na to samé potřebovali 10 let ( viz. nárůst prodeje korejských aut v poslední době),....... kolik let bude potřebovat Čína?.... 5?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.