FORUM: Automobilové dilema - Citigo nebo Golf?
 
 
 
 
 
 

Automobilové dilema - Citigo nebo Golf?

autor
 
 
příspěvek dle datumu vložení
 
 
 
sansk8
registrován: 22.02.2017
počet příspěvků: 2
23.02.2017 10:01, Automobilové dilema - Citigo nebo Golf?
Dobrý den,

rád bych zde místí diskutující požádal o názor týkající se automobilové volby, před kterou se nyní nacházím. Budu se snažit sáhodlouze nerozepisovat a rovnou přejít k věci.

Aktuálně vlastním vozidlo Škoda Citigo, r. v. 12/2013, 44kw, 3 dv.. Pro koupi Citiga jsem se rozhodl během studia VŠ především z důvodu ekonomických úspor a mechanické spolehlivosti ročního vozu, kterou navíc jistí tovární záruka do 12/2017. Jelikož dosud žiji pouze s přítelkyní, tak i velikost auta v rámci možností dostatečná a jsem spokojen. Auto má najeto cca 55t km a cena vozu se na trhu pohybuje okolo 140 tis. Kč.

Nyní se mi naskytla příležitost odkupu vozidla z podnikání a to konktrétně VW Golf 1.4 TSI 90 kW, r. v. 12/2009, hatchback. Golf má najeto 135t km a po celou dobu jeho provozu je mi známa jeho servisní historie. Vozidlo je velmi pěkné jak po technické, tak vizuální stránce. Jediné co vůz trápí, jsou chrastící rozvody (před prodejem mám přislíbenou výměnu), při pouštění spojky pod vysokou zátěží občas „pískne“ ložisko spojky (dle mechanika jak samotná spojka, tak setrvační v pořádku – proto nemám řešit) a drobný únik klimatizace, který však nelze opakovaně najít (dle osobní zkušenosti stačí jednou za dva roky za cca. 300 Kč dofouknout a vykašlat se nahledaní). Cena vozidla by byla 170 tis. Kč.

V současnosti již normálně pracuji a můj měsíční nájezd se pohybuje do 1000km, kdy je cca 15 km/den dojíždění do práce a zbytek děla pojíždění po výletech a podobně. Včetně nárazových dovolených bych tedy roční nájezd odhadl na cca. 13 000 km. Vozidlo využívám povětšinou s přítelkyní ve dvou a plánuji ho mít ještě 3 roky. Poté plánuji vozidlo prodat a částku použít jako akontaci pro automobil již více rodinný.

Čistě ekonomicky mi samozřejmě jako lepší volba vychází Citigo, avšak jsem člověk, pro kterého jsou auta velkým koníčkem a rád se s nimi i „řidičsky“ svezu.

Otázka tedy zní: Zachovat se logicky a zůstat u úsporného, spolehlivého Citiga nebo se zachovat méně logicky a jít do pocitově většího kusu auta, které není tak úsporné a s větším rizikem oprav, avšak lépe uspokojí mojí motoristickou duši?

Tak co? Mělnili byste?

Děkuji za názory.

Tomáš Jůda
          
 
David V
registrován: 16.05.2007
počet příspěvků: 1832
23.02.2017 10:27, Zajímavé
Tenhle dotaz nějak nedokážu rozšifrovat.
Je tam několik protimluvů, se kterými si neumím poradit.
Tak předně je zvláštní, že člověk, pro kterého jsou auta velkým koníčkem se ptá na obecném fóru a měl by vědět, že u motorů TSI je potřeba se mít na velkém pozoru kvůli rozvodům a karbonování.

Za druhé se rád řidičsky sveze, ale chce vyměnit slaboučký "pinpongáč" za o něco silnější "tenisák". Tomu taky moc nerozumím.

A za třetí na to buď mám a jsem ty prachy ochoten utratit nebo na to mám a nejsem ty prachy ochoten utratit nebo na to nemám.

Já bych si nechal Citigo, dokud mě nic netlačí, přišetřil (aspoň 50 tKč/rok) a pak bych si pro rodinné účely pořídil:
1.) liftback střední třídy
2.) kombi střední třídy
3.) kombi nižší střední třídy

To skákání na 3 roky do Golfa mi přijdou vyhozené peníze.
    
 
sansk8
registrován: 22.02.2017
počet příspěvků: 2
23.02.2017 11:20, RE: Zajímavé
Mým cílem bylo z dotazu nedělat slohové cvičení, a proto chápu, že nezasvěcení mohou v některých pasážích trochu „pátrat“.

V reakci na Váš komentář:

1) O autech opravdu něco vím a nemoci motorů TSI jsou mi samozřejmě známé. Co se karbonování týče, tak auto bylo ježděno celou bodu s VIF a proto se u motoru se 130t km a s vidinou tříletého provozu opravdu neobávám. Co se rozvodů týče tak jak jsem psal výše, před koupí budou vyměněny za komplet novou sadu.

2) Druhý bod tak trochu souvisí s bodem třetím. Nejde ani tak o to jestli na to mám nebo nemám. V tomto konkrétním případě na to mám a měl bych i na lepší kousky, nicméně již nežiju pouze sám a mám bohužel i jiné finanční priority než si koupit např. moji vysněnou MX-5 Mk4. Přechod ze Citiga na Golfa po řidičské stránce vnímám jako posun bez toho, abych měl pocit že „šidím“ mé nejbližší na úkor svého osobního potěšení.

Nabídka odkupu je pro mě lákavá tím, že mohu koupit velmi slušné auto za cenu, která se pohybuje o cca. 20t – 30t Kč pod průměrem a zároveň si mohu řidičsky „polepšit“ (nehledě na budoucí tempo cenového propadu obou vozů). To co jsem od diskuze očekával je třeba jiný úhel pohledu, než jaký mám já. Od toho si myslím, že diskusní fóra jsou.
    
 
David V
registrován: 16.05.2007
počet příspěvků: 1832
23.02.2017 11:55, Úhel pohledu
Tak svůj úhel pohledu dle předloženého zadání jsem nastínil a ani po předložení dalších informací se, myslím, zásadně nemění.
Řekněme, že technický stav máte podchycený, dostanete známé auto za cenu o 20-30 tKč nižší než za stejné na volném trhu. Ano, může to mít smysl a auto klidně nějakou dobu poslouží jako rodinný vůz s jedním potomkem.
Já se na to díval optikou problematického motoru TSI, kde po dalších 50 tkm může být situace úplně jiná.
Další věc je, že bych určitě provozoval přímovstřik na 100 oktanový benzín, kde už jsou i detergenty (údajně) a na VIF bych se vybod, ale je můj úhel pohledu.
    
 
capslock
registrován: 28.07.2007
počet příspěvků: 181
23.02.2017 14:02, RE: Automobilové dilema
sansk8 napsal:
...Aktuálně vlastním vozidlo Škoda Citigo ... velikost auta v rámci možností dostatečná a jsem spokojen...


Chce si upřímně říct, jestli jsi skutečně s citigem spokojený nebo si to jenom namlouváš, protože jezdí levně.

Já bych do výměny šel hned bez velkého přemýšlení, a to jen z důvodu, že jezdit miniautem mi není příjemné.

Pokud jsi vyrovnaný s vícenáklady (doplatek, vyšší spotřeba, vyšší pov+hav), šel bych do toho, řidičsky si polepšíš, dynamika proti citigu nebe a dudy, nájezd máš malý, rozvody nové, závad bych se nebál. Golfa vždy dobře prodáš.
    
 
xxondysxx
registrován: 16.04.2015
počet příspěvků: 40
23.02.2017 14:17, záleží na tvých prioritách
Můj názor je, pokud chceš mít větší radost z jízdy než v citigo tak si golfa kup, ale nečekej že ti ho tady budem doporučovat a chválit s tímto motorem. Osobně bych šel svojí cestou, to co chci a pak ale musím očekávat třeba několikanásobně dražší servis než u citigo. Kolega z práce preferuje auta s full výbavou a nevadí mu že jsou 13 let stará, a mají nákladný servis. Já jezdím zánovním rapidem a stačí mi to,pořizovací ceny našich aut jsou podobné. Jde jen o to si sám ujasnit co chceš ty. Musím uznat že svezení je lepší v jeho autě na pocit a radost z jízdy ale mě zase vyhovuje nenákladný servis a mladý rok výroby, tak si to rozhodni dle toho co ti víc vyhovuje.
    
 
BobanHTP
registrován: 19.08.2015
počet příspěvků: 779
24.02.2017 12:45, RE: Automobilové dilema - Citigo nebo Golf?
sansk8 napsal:
Dobrý den,rád bych zde místí diskutující požádal o názor týkající se automobilové volby, před kterou se nyní nacházím. Budu se snažit sáhodlouze nerozepisovat a rovnou přejít k věci.Aktuálně vlastním vozidlo Škoda Citigo, r. v. 12/2013, 44kw, 3 dv.. Pro koupi Citiga jsem se rozhodl během studia VŠ především z důvodu ekonomických úspor a mechanické spolehlivosti ročního vozu, kterou navíc jistí tovární záruka do 12/2017. Jelikož dosud žiji pouze s přítelkyní, tak i velikost auta v rámci možností dostatečná a jsem spokojen. Auto má najeto cca 55t km a cena vozu se na trhu pohybuje okolo 140 tis. Kč.Nyní se mi naskytla příležitost odkupu vozidla z podnikání a to konktrétně VW Golf 1.4 TSI 90 kW, r. v. 12/2009, hatchback. Golf má najeto 135t km a po celou dobu jeho provozu je mi známa jeho servisní historie. Vozidlo je velmi pěkné jak po technické, tak vizuální stránce. Jediné co vůz trápí, jsou chrastící rozvody (před prodejem mám přislíbenou výměnu), při pouštění spojky pod vysokou zátěží občas „pískne“ ložisko spojky (dle mechanika jak samotná spojka, tak setrvační v pořádku – proto nemám řešit) a drobný únik klimatizace, který však nelze opakovaně najít (dle osobní zkušenosti stačí jednou za dva roky za cca. 300 Kč dofouknout a vykašlat se nahledaní). Cena vozidla by byla 170 tis. Kč.V současnosti již normálně pracuji a můj měsíční nájezd se pohybuje do 1000km, kdy je cca 15 km/den dojíždění do práce a zbytek děla pojíždění po výletech a podobně. Včetně nárazových dovolených bych tedy roční nájezd odhadl na cca. 13 000 km. Vozidlo využívám povětšinou s přítelkyní ve dvou a plánuji ho mít ještě 3 roky. Poté plánuji vozidlo prodat a částku použít jako akontaci pro automobil již více rodinný.Čistě ekonomicky mi samozřejmě jako lepší volba vychází Citigo, avšak jsem člověk, pro kterého jsou auta velkým koníčkem a rád se s nimi i „řidičsky“ svezu. Otázka tedy zní: Zachovat se logicky a zůstat u úsporného, spolehlivého Citiga nebo se zachovat méně logicky a jít do pocitově většího kusu auta, které není tak úsporné a s větším rizikem oprav, avšak lépe uspokojí mojí motoristickou duši?Tak co? Mělnili byste?Děkuji za názory.Tomáš Jůda


Ahoj, TSI motory první generace jsou časovanou bombou, kolegovi v práci nepomohla ani výměna řetězů, chrastí vesele dál, jde o to že ony trpí i dalšími neduhy, možná by bylo dobré si pročíst nějaké forum o Golfu 1.4 TSI.
Za 170tis. kč koupíš pěkné auta s mnohem spolehlivějším motorem, ať už Golf 1.4 /1.6 MPI nebo Ford Focus II facelift 1.6 atd. Rozhodně s touhle motorizací nepříjde tolik problémů a účtenek
Já bych neopovrhoval ani VW Polem 1.4 nebo Fordem Fiestou 1.4 atd...
    
 
PatM
registrován: 07.08.2016
počet příspěvků: 159
24.02.2017 15:10, ...
Jestli nevíš co s těmi 170 tisíci tak mi je dej, protože to bude mnohem lepší než je utratit za 7 let starýho Golfa s chrastícím řetězem Já bych raději koupil třeba 4-5 roků starýho Megana, ale nebude mu chrastit řetěz a nejspíš nebude mít ani ty další závady no
    
 
BobanHTP
registrován: 19.08.2015
počet příspěvků: 779
24.02.2017 15:26, Přesně tak
To si myslím také, za 170tis.kč jde koupit pěkný Megane 1.6 nebo Peugeot 308 I gen, s atmosférickými motory. Rovněž Honda Civic nebo i Jazz- motory i převodovky držáky.
Opravdu varuji, TSI 1 genereace jsou aušus...
    
 
Radek H.
registrován: 10.04.2016
počet příspěvků: 2
26.02.2017 17:01, Za mne setrit a pak koupit neco vetsiho
Dobrý den. Golfa vi 1.4 tsi 90 kw jsem vlastnil 5 let. Kupoval jsem ho v roce 2010 a prodaval v roce 2015.
S autem jsem byl velmi spokojeny, jak s vykonem, tak s jizdnimi vlastnostmi a zpracovanim. S retezem jsem problemy nikdy nemel a pokud se rozvody opravi, tak uz je klid, protoze maji silnejsi napinak a i pokud se neco stane, tak nepreskoci. Zakarbonovani motoru prichazi spolecne s tim jak se s autem jezdi, pokud jsou to couracky po meste, tak se motor zakarbonovava. Vymena rozvodu stoji 10 000 i s praci v autorizovanym servise. Ja osobne bych si nechal ciigo a setril bych si na neco vetsiho. At udelate cokoliv, stastnou ruku pri rozhodovani. Radek
    
 
BobanHTP
registrován: 19.08.2015
počet příspěvků: 779
05.03.2017 12:52, RE: Za mne setrit a pak koupit neco vetsiho
Radek H. napsal:
Dobrý den. Golfa vi 1.4 tsi 90 kw jsem vlastnil 5 let. Kupoval jsem ho v roce 2010 a prodaval v roce 2015. S autem jsem byl velmi spokojeny, jak s vykonem, tak s jizdnimi vlastnostmi a zpracovanim. S retezem jsem problemy nikdy nemel a pokud se rozvody opravi, tak uz je klid, protoze maji silnejsi napinak a i pokud se neco stane, tak nepreskoci. Zakarbonovani motoru prichazi spolecne s tim jak se s autem jezdi, pokud jsou to couracky po meste, tak se motor zakarbonovava. Vymena rozvodu stoji 10 000 i s praci v autorizovanym servise. Ja osobne bych si nechal ciigo a setril bych si na neco vetsiho. At udelate cokoliv, stastnou ruku pri rozhodovani. Radek


Poločas rozpadu TSI motorů je cca 150tis.km. Opravy jsou drahé. Nic proti, ale prostě konkurence nabízí spolehlivější motory a nebrání se tak často druhovýrobě.
    
Publikujte na TipCars.com hodnocení vašeho auta - klikněte zde
 
     
/ 1 (11)
zobrazovat po záznamech
 
 
   
 
 
 
 
     
sledovat toto téma
 
 
home
 
nabídka vozidel
 
pronájmy
 
magazín
 
firmy
 
můj TipCars
 
informace
 
česky
 výběrový formulář 
 
hledaný text:
značka:
model:
Poradna
jaké auto koupit
jaké palivo vybrat
jaký typ motoru vybrat
servisní náklady
vše o spotřebě
technické dotazy
dovoz vozidel
oleje, aditiva
pneu a disky
ostatní
Automobilky
česká vozidla
německá vozidla
francouzská vozidla
japonská vozidla
italská vozidla
korejská vozidla
čínská vozidla
americká vozidla
anglická vozidla
ostatní
Zábava
život za volantem
videa
motosport
tuning
ostatní
Typ vozidla
osobní a terénní
užitkové
autobusy
obytné
nákladní
přívěsy
motorky
pracovní stroje
veteráni
Auto-moto srazy
Hybridy, CNG, LPG
Audio, video, hi-fi
Pojištění
Volná diskuze
Diskuze o TipCars
novinky za:
vyčistit
 
 
   
 
Magazín - novinky, recenze, poradna serveru TipCars
 
Témata
 
 
odpovědí
 
 
zobrazení
 
 
poslední příspěvek
 
 
Podveden v bazaru - co dal?
od Bzencan
21
1083
od PatM
Čtv 23.11.2017 13:26:28
rodinné auto-7místné, benzín - Smax/Galaxy?
od Pavla K.
19
1062
od auto kanada
Čtv 23.11.2017 13:18:46
Citroën C5 2.0 HDI - když přijde rozčarování
od redakce TipCars.com - téma s článkem
24
3241
od auto kanada
Čtv 23.11.2017 13:18:00
Pick-up za 400 tisíc korun: Navara nebo Amarok?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
4
449
od auto kanada
Čtv 23.11.2017 13:16:33
Chcete si umět poradit se svým autem? Stáhněte si náš e-book
"První pomoc pro Vaše auto"
vyplatí se Porsche Panamera benzín 3,6L cca 7let staré?
od joem
20
796
od subarák
Čtv 23.11.2017 12:42:37
Babské auto do 120 000
od Barča.
0
12
od Barča.
Čtv 23.11.2017 12:07:55
Auto pro studenta - 100-130 tis. Kč
od Jackdast
3
226
od WOLTZ
Čtv 23.11.2017 10:54:21
Hyundai i30, Megane, nebo Auris? Co koupit za 200 tisíc korun?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
208
od BobanHTP
Čtv 23.11.2017 09:46:49
Grand C-max - Ecoboost 1.0 nebo 1.5?
od Tomas_87
1
44
od BobanHTP
Čtv 23.11.2017 09:29:44
Prásk! Škoda Karoq má pět hvězd z nárazového testu
od redakce TipCars.com - téma s článkem
14
381
od Pavlik
Stř 22.11.2017 17:35:18
Řídíte, opravujete, milujete auta? Máte názor, zážitek, postřeh ze světa aut?
Pište svůj blog na TipCarsu
jaký combi/MPV s cenou 200 - 250t Kč do Prahy s nájezdem 80 Km denně
od PerNox
0
36
od PerNox
Stř 22.11.2017 15:25:20
Auto do 50k prosím o radu
od Valley
10
435
od PatM
Stř 22.11.2017 13:57:59
Grandis nebo Galaxy? Vybíráme sedmimístné MPV za 160 tisíc korun
od redakce TipCars.com - téma s článkem
4
496
od Jan3
Úte 21.11.2017 20:50:59
Ford S-MAX 2.0 TDCi Titanium - zkušenosti se servisem
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
280
od Zdeny60
Úte 21.11.2017 19:18:37
Nové auto - Touran nebo S-Max?
od Petr21
2
650
od BobanHTP
Úte 21.11.2017 10:49:05
Informace o Ford Mondeo 2.0 mk4
od Daniel M
5
829
od Koloss
Pon 20.11.2017 15:43:22
Nevíte jaký spolehlivý motor vybrat? Stáhněte si náš e-book
"10 nejspolehlivějších motorů dle TipCars.com"
Auto tiche na dialnici - benzin, do 8 tis. EUR
od Citroenak
23
1390
od sheogorath
Pon 20.11.2017 12:59:20
Fiat Freemont spotřeba?
od vaclav.zapletal.35FB
24
13753
od capslock
Pon 20.11.2017 12:34:54
Koupit Ford Focus nebo C-Max
od nepřihlášený uživatel
4
221
od kresta98cz
Pon 20.11.2017 06:58:17
Hnací hřídel Fiat Freemont
od PetPal
2
135
od PetPal
Ned 19.11.2017 17:24:27
Clio 1.2CTe nebo nový yaris 1,5 VVT ie
od Ilona
2
213
od BobanHTP
Sob 18.11.2017 22:57:20
Škoda Octavia - proč motor za tepla špatně startuje?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
12
2718
od MaraVelaso
Sob 18.11.2017 21:10:49
Řídíte Ford? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi na vaše auto.
vložit zkušenost
Co trápí starší BMW řady 7?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
5
256
od Zdeny60
Pát 17.11.2017 17:40:23
Koupil jsem auto v exekuci a rozebral! Co teď??
od Foxy
5
678
od Foxy
Čtv 16.11.2017 23:49:47
S jakým benzínovým motorem koupit Octavii II?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
23
1789
od David V
Čtv 16.11.2017 08:22:42
Focus III kombi - jakou motorizaci?
od vavrisimo
0
114
od vavrisimo
Stř 15.11.2017 20:03:37
Jak je na tom se spolehlivostí Dacia Dokker?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
408
od Humusus
Stř 15.11.2017 09:14:28
octavia I 1.6 spotřeba pří jízdě na neutrál
od Bobo
9
982
od KoobaS
Úte 14.11.2017 15:36:22
Toyota Corolla E12 - 6 let a 150 tis. km na cestách
od redakce TipCars.com - téma s článkem
3
541
od nepřihlášený uživatel
Pon 13.11.2017 22:12:30
RECENZE OJETIN: Toyota Avensis třetí generace
od redakce TipCars.com - téma s článkem
4
582
od Zdeny60
Pon 13.11.2017 16:58:21
Koupit Škodu Fabia nebo raději Hondu Civic?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
100
716
od danet - redakce TipCars
Pon 13.11.2017 15:26:28
Honda Civic X 1.5 Turbo CVT: jezdí skvěle, ale co ten design?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
186
od Koloss
Pon 13.11.2017 13:33:14
Jaký motor vybrat? - Fabia, Octavia
od kresta98cz
9
776
od kresta98cz
Pon 13.11.2017 08:15:30
S jakým motorem koupit Nissan Qashqai první generace?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
5
836
od Pavlik
Ned 12.11.2017 14:24:21
Jak vybrat karavan?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
181
od Eliska744
Ned 12.11.2017 11:41:51
Opel Astra G 1.6 16V - jak na problémy s chodem motoru?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
24
1743
od brumla
Pát 10.11.2017 15:23:56
Ford Mondeo 2.5 V6 - nové zkušenosti našeho čtenáře po šesti letech
od redakce TipCars.com - téma s článkem
34
3823
od HoNZA
Pát 10.11.2017 14:01:56
RECENZE OJETIN: Lexus IS
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
223
od Zdeny60
Pát 10.11.2017 06:45:07
Úskalí vozidel N1 ?
od FRmarkEE
10
1712
od garry
Čtv 09.11.2017 19:48:02
Auto kolem 100k - BMW 116i, VW Passat...?
od spacemaster
1
257
od KoobaS
Čtv 09.11.2017 15:54:46
Toyota Yaris, Auris nebo Honda Jazz?
od Tomi71
8
845
od Tomi71
Čtv 09.11.2017 08:24:19
Motor do Octavia II, VW Passat, Audi A4
od Marmyn
5
1553
od ctverak
Čtv 09.11.2017 07:59:36
Rodinné auto do 300 tis
od MarekP
13
854
od MarekP
Čtv 09.11.2017 07:54:27
On-board kamera
od Baril
0
45
od Baril
Stř 08.11.2017 15:14:18
Podvádět s měřením emisí bude od 1. prosince mnohem těžší
od redakce TipCars.com - téma s článkem
6
410
od Kohout Pavel
Stř 08.11.2017 14:17:05
S jakým motorem koupit Citroen C6?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
464
od mufik.martin
Úte 07.11.2017 08:00:05
Fiat Tipo: kde jste, srdcaři?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
33
2631
od Petr67
Sob 04.11.2017 21:53:34
Jaký je koncernový motor 1,6 TDI?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
27
2980
od MadMirek
Sob 04.11.2017 16:39:11
3 sedačky - 1x rotační v Galaxy / Sharan / Alhambra....
od Pavla K.
8
580
od Pavla K.
Pát 03.11.2017 20:21:21
Auto na každodenní dojíždění po dálnici
od nepřihlášený uživatel
29
7662
od BobanHTP
Pát 03.11.2017 13:24:22
Pečujeme o své auto: jak a proč měnit vzduchový filtr (8. díl)
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
205
od David V
Pát 03.11.2017 09:05:42
Jaký motor do BMW E91
od Marmyn
3
232
od sheogorath
Čtv 02.11.2017 09:48:25
AUTO DO 50 000 PRO STUDENTA
od mateoprix
2
261
od Dannyk
Čtv 02.11.2017 07:56:58
K čemu slouží redukční převodovka u Subaru?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
5
441
od Reno
Stř 01.11.2017 19:59:17
David Minařík - motor 1,8 TSI umí pozlobit
od redakce TipCars.com - téma s článkem
28
6724
od ctverak
Stř 01.11.2017 07:52:02
Mercedes S211 vs. Jaguar X-Type Estate vs. Saab 9-5 SportCombi
od kingunique
0
87
od kingunique
Úte 31.10.2017 15:59:45
Jaký je VW Lupo?
od Roman AX
4
539
od Roman AX
Úte 31.10.2017 14:58:37
Auto do max 450tis
od vigo.dl
16
1010
od vigo.dl
Úte 31.10.2017 09:45:23
Jake auto na denni dojizdeni s co nejnizsi spotrebou a provozem
od amigo
48
1872
od 6M/T
Úte 31.10.2017 09:40:16
Volkswagen Caddy Maxi - jak jsme se seznámili
od redakce TipCars.com - téma s článkem
3
390
od sheogorath
Úte 31.10.2017 09:39:33
Převoz vozidla z Dánska přes Dopravní společnost do ČR
od Yulz
13
435
od 6M/T
Úte 31.10.2017 09:18:09
Jaké francouzské (italské) MPV do 80 000,- Kč ?
od Medvěd
2
652
od Humusus
Úte 31.10.2017 07:14:00
Nové Porsche 911 Carrera T chce být autem pro masy
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
237
od duch
Pon 30.10.2017 12:51:45
Koupit Peugeot 205 GTI jako investici?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
4
730
od Humusus
Ned 29.10.2017 07:23:03
Auto kombi do 430000
od mildaa1
4
384
od mildaa1
Ned 29.10.2017 01:10:28
ojete LPG - velke riziko?
od Bzencan
5
914
od capslock
Pát 27.10.2017 12:26:21
KIA Sorento nebo Renault Koleos za 300 tisíc Kč?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
4
643
od HoNZA
Pát 27.10.2017 10:49:02
Pomoc s výběrem motoru
od Jaros222
5
382
od HoNZA
Pát 27.10.2017 08:28:17
auto do 40 000 kč s nízkou spotřebou
od Bzencan
13
699
od Humusus
Pát 27.10.2017 07:31:25
Jaké auto vybrat do 100 tis. ? - Superb, Passat, A4, nebo A8?
od Daniel 1995
38
1538
od sheogorath
Pát 27.10.2017 00:35:47
Auto do 80000, denní dojíždění- Ford Focus?
od ptacnicek
10
1018
od Fanda
Stř 25.10.2017 21:41:34
Bát se ojeté Hondy Insight?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
346
od Pavlik
Stř 25.10.2017 17:45:17
Mazda 6 GY - jak slouží dvanáctiletý vůz s 250 000 km?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
433
od Koloss
Stř 25.10.2017 14:55:49
Citroën Berlingo - jak si vede v průzkumu spolehlivosti?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
240
od pampa
Stř 25.10.2017 11:48:08
Jaké malé spolehlivé auto za 50 tisíc korun?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
4
747
od BobanHTP
Úte 24.10.2017 13:16:37
výber ojetého auta: spolehlivé, ekonomické a stylové
od Artego
3
579
od mufik.martin
Úte 24.10.2017 08:14:05
Mercedes-Benz CL 420 - poradíme, jak na sametový chod osmiválce
od redakce TipCars.com - téma s článkem
6
562
od RejnOK
Pon 23.10.2017 20:58:14
Koupě auta na leasing
od Jaros222
2
344
od Giorgio
Ned 22.10.2017 10:59:13
Mercedes R nebo CLS
od Ondrysscz
1
392
od HoNZA
Sob 21.10.2017 18:03:45
regenrace filtru pevných částic DPF VW Golf VII 1.6
od kristyna
0
124
od kristyna
Sob 21.10.2017 14:50:43
Má někdo zkušenosti s benzinovým passatem nebo opelem vectra c?
od Mario85
4
936
od reader
Sob 21.10.2017 00:47:14
Fiat Croma ano či ne
od nepřihlášený uživatel - téma s článkem
18
8170
od Foligno
Pát 20.10.2017 19:13:10
Fabia + LPG - jaká motorizace?
od Domino
8
414
od BobanHTP
Pát 20.10.2017 14:23:43
Pečujeme o své auto: světlomety (6. díl)
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
187
od Koloss
Pát 20.10.2017 13:09:32
Odhad ceny vozu (mel jsem nehodu, asi bude totalka)
od tomN
41
3968
od evik
Pát 20.10.2017 13:02:37
Mitsubishi ASX 1.8 DiD 4WD - zkušenosti majitele po 120 000 kilometrech
od redakce TipCars.com - téma s článkem
3
367
od azerty
Čtv 19.10.2017 12:33:10
S jakým motorem koupit Rover 75?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
3
383
od AnderN
Stř 18.10.2017 11:05:34
Vybrat Toyotu Verso, nebo Volkswagen Touran?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
5
1945
od Stan
Stř 18.10.2017 10:03:01
Pečujeme o své auto: kontrola motorového oleje (4. díl)
od redakce TipCars.com - téma s článkem
2
249
od PatM
Úte 17.10.2017 19:51:40
Vyplatí se koupit Fiat Palio za 25 tisíc korun?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
5
600
od PatM
Úte 17.10.2017 19:44:38
Výběr auta do 150 tis.
od VojThis
0
417
od VojThis
Pon 16.10.2017 18:20:09
Nízký tlak ostřikovačů - Toyota Auris
od Petr S
0
64
od Petr S
Pon 16.10.2017 14:30:23
Koupit ojetý Saab 900 první generace?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
6
723
od gablenz
Pon 16.10.2017 11:30:24
Autopotahy - koberečky - plast. vana
od Pavla K.
11
744
od Giorgio
Sob 14.10.2017 08:11:56
Kombi 150 000- 170 000
od pida
14
1005
od Humusus
Pát 13.10.2017 22:08:46
Moje první auto do 100 tis.
od PanTys
10
801
od mariov2
Čtv 12.10.2017 18:49:11
RECENZE OJETIN: Opel Astra J
od redakce TipCars.com - téma s článkem
1
506
od mufik.martin
Čtv 12.10.2017 06:39:55
Honda accord 7gen .2,4 vs skoda octavia II 2,0 tsfi
od saky
10
1029
od driver111
Stř 11.10.2017 15:20:58
 
     
/ 117 (11648)
zobrazovat po záznamech
 
 
   
 
Automobilové ...