0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romoe 166 2.4JTD

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.05.2013 11:04, Alfa Romoe 166 2.4JTD
Dobrý deň,
pravidelne čítam recenzie a poradňu, som Váš fanúšik. Už dlho sa mi páči AR 166 2.4JTD 129kW, po modernizácii. Chcem si ju kúpiť a potrebujem poradiť ohľadom spoľahlivosťi motoru a servisu, ako často sa menia rozvody. Rady k moturu 2.4JTD sú tu tiež ale všetky staršieho dáta. AR bude ako druhé auto k občasným jazdám s rodinou na výlety tak 10 000km ročne.
Doporučíte ju?
Vopred ďakujem Ján
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Úterý 28.05.2013 14:14, pro redakci
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!
reagovat
rogerer
počet příspěvků2
datum registrace24.05.2013
Úterý 28.05.2013 16:00, RE: Alfa Romoe 166 2.4JTD
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý deň, pravidelne čítam recenzie a poradňu, som Váš fanúšik. Už dlho sa mi páči AR 166 2.4JTD 129kW, po modernizácii. Chcem si ju kúpiť a potrebujem poradiť ohľadom spoľahlivosťi motoru a servisu, ako často sa menia rozvody. Rady k moturu 2.4JTD sú tu tiež ale všetky staršieho dáta. AR bude ako druhé auto k občasným jazdám s rodinou na výlety tak 10 000km ročne. Doporučíte ju? Vopred ďakujem Ján


já s ebudu loučit s mojí 156 2.4 JTD:) je to trochu menší, trochu slabší, rozvody jsem už dělal, jezdí pěkně, hm? :)
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Středa 29.05.2013 01:02, RE: pro redakci
tomaskrtek napsal:
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!


jj, taky jsem si všiml, že tu články nějak chaoticky mizí. Pod většinou článků je počet komentářů 0. No není se čemu divit.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Středa 29.05.2013 09:56, RE: pro redakci
Petr S napsal:
tomaskrtek napsal:
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!
jj, taky jsem si všiml, že tu články nějak chaoticky mizí. Pod většinou článků je počet komentářů 0. No není se čemu divit.


včera zmizel dotaz na auto za 50k, golf nebo cosi jiného, a tam komentáře byly. pochopím odstranění z main page a zařazení do archivu, ale poslední dobou některé články mizí v nenávratnu.
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Středa 29.05.2013 10:02, RE: pro redakci
tomaskrtek napsal:
Petr S napsal:
tomaskrtek napsal:
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!
jj, taky jsem si všiml, že tu články nějak chaoticky mizí. Pod většinou článků je počet komentářů 0. No není se čemu divit.
včera zmizel dotaz na auto za 50k, golf nebo cosi jiného, a tam komentáře byly. pochopím odstrtanění z main page a zařazení do archivu, ale poslední dobou některé články mizí v nenávratnu.


Tome, nemizí to, jen se to propadne rychle hluboko, pokud přibude spousta nových dotazů. Je to tam pořád.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Středa 29.05.2013 10:24, RE: pro redakci
David V napsal:
tomaskrtek napsal:
Petr S napsal:
tomaskrtek napsal:
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!
jj, taky jsem si všiml, že tu články nějak chaoticky mizí. Pod většinou článků je počet komentářů 0. No není se čemu divit.
včera zmizel dotaz na auto za 50k, golf nebo cosi jiného, a tam komentáře byly. pochopím odstrtanění z main page a zařazení do archivu, ale poslední dobou některé články mizí v nenávratnu.
Tome, nemizí to, jen se to propadne rychle hluboko, pokud přibude spousta nových dotazů. Je to tam pořád.


mizí, fakt jo. dotaz na auto za 50 golf vs.C3 není nikde. je to řazeno chronologicky, ten dotaz je z pondělka, nejdéle z víkendu. a ani měsíc pozadu není v archivu. btw., 1.5 litru oleje na sto je zajímavá hodnota, to měl kamarád s Octou 1.6 74kW při destrukci pístních kroužků těsně před GO ))
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Středa 29.05.2013 10:29, RE: pro redakci
tomaskrtek napsal:
David V napsal:
tomaskrtek napsal:
Petr S napsal:
tomaskrtek napsal:
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!
jj, taky jsem si všiml, že tu články nějak chaoticky mizí. Pod většinou článků je počet komentářů 0. No není se čemu divit.
včera zmizel dotaz na auto za 50k, golf nebo cosi jiného, a tam komentáře byly. pochopím odstrtanění z main page a zařazení do archivu, ale poslední dobou některé články mizí v nenávratnu.
Tome, nemizí to, jen se to propadne rychle hluboko, pokud přibude spousta nových dotazů. Je to tam pořád.
mizí, fakt jo. dotaz na auto za 50 golf vs.C3 není nikde. je to řazeno chronologicky, ten dotaz je z pondělka, nejdéle z víkendu. a ani měsíc pozadu není v archivu. btw., 1.5 litru oleje na sto je zajímavá hodnota, to měl kamarád s Octou 1.6 74kW při destrukci pístních kroužků těsně před GO ))


Jasně, tam je úpis patří tam 10 tkm, večer opravím - už je to opraveno.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 29.05.2013 11:42, RE: pro redakci
tomaskrtek napsal:
David V napsal:
tomaskrtek napsal:
Petr S napsal:
tomaskrtek napsal:
mohu se zeptat proč zde vůbec uveřejňujete nějaké dotazy když fórum druhý den zavřete, zrušíte, vymažete? proč mám někomu odpovídat když si to pak nemá šanci nikdo přečíst!
jj, taky jsem si všiml, že tu články nějak chaoticky mizí. Pod většinou článků je počet komentářů 0. No není se čemu divit.
včera zmizel dotaz na auto za 50k, golf nebo cosi jiného, a tam komentáře byly. pochopím odstrtanění z main page a zařazení do archivu, ale poslední dobou některé články mizí v nenávratnu.
Tome, nemizí to, jen se to propadne rychle hluboko, pokud přibude spousta nových dotazů. Je to tam pořád.
mizí, fakt jo. dotaz na auto za 50 golf vs.C3 není nikde. je to řazeno chronologicky, ten dotaz je z pondělka, nejdéle z víkendu. a ani měsíc pozadu není v archivu. btw., 1.5 litru oleje na sto je zajímavá hodnota, to měl kamarád s Octou 1.6 74kW při destrukci pístních kroužků těsně před GO ))


Je to normálně v diskusním fóru... Tam by to mělo stačit, nedivím se, že to z mejnpeidže zmizí...
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Středa 29.05.2013 17:09, Pro Tomasekrtka
Myslíš tuhle?
reagovat
york
počet příspěvků1
datum registrace28.05.2013
Čtvrtek 30.05.2013 21:53, alfa
Dobrý večer,
chcel som to dať aj do poradne, (redakcia to dala sem). Páni, to nikto nemá skúsenosti s týmto motorom ? S com. railom skúsenosti mám (R Megane 1.5dci 78kW, 240.000km), tankovať chodím do A bezsírnu naftu a zatiaľ som nemal problém ani EGR a vstreky tiež nie, bolo mi povedané, že problémy dosť spôsobuje nafta na SK, ktorá je sírnata a tzv. lepí. Alfu hrozne chcem s týmto motorom, tak budem veľmi vďačný za všetky rady...Ďakujem
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 16.07.2013 19:44, Re:
Dobrý den. Výrobce předepisuje výměnu rozvodů u motorizace 2.4 JTD po 120 tis. km. Motor je to velmi povedený, působivý je zejména jeho drtivý točivý moment 400 Nm. Pokud jezdíte na kvalitní palivo, se systémem Common-Rail bývají problémy až po opravdu velkém počtu ujetých kilometrů. Kratší životnost může mít spojka, to ale záleží na styl jezdění. Rovněž přední nápravu motor díky své vysoké hmotnosti velmi zatěžuje a jednotlivé díly budou mít, zejména na našich cestách, kratší životnost. Při Vašem ročním nájezdu to ale nepovažuji za nějaký výrazný problém.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.