| | marka nadwozie rok przeb zniżka kooperace cena 1985 199 tkm | | | 2 350 ccm / 48 kW (65 PS), DIESEL |
wyposażenie:automat, naviják, wspomaganie układu kierowniczego, hak holowniczy notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, GARANTUJEME PŮVOD VOZIDLA A JEHO PRAVIDELNÝ SERVIS. KAŽDÝ VŮZ DUKLADNĚ PROVĚŘUJEME PO TECHNICKÉ   AVANTI CARS, +420722965745, PRAHA-ZÁPAD,VESTEC | |
| samochód dostawczy /4  |
1999 343 tkm | samochód dostawczy /5  |
1995 282 tkm | samochód dostawczy /5  |
2001 511 tkm | samochód dostawczy /4  |
2001 330 tkm | samochód dostawczy /4  |
2001 262 tkm | samochód dostawczy /4  |
1998 533 tkm | samochód dostawczy /4  |
2001 199 tkm 2002 286 tkm | | | 2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  17 100 PLN |
wyposażenie:radio, zamykanie centralne - zdalne, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Vozidlo po 1. majiteli, mechanicky výborné, bez nutných investic. Jezdí vělmi pěkně, drobné kos   BIG Cars užitkové vozy a dodávky, 608 422 139, 596 638 888, Ostrava-Svinov sjezd Dubí | |
| samochód dostawczy /4  |
1999 140 tkm | samochód dostawczy /5  |
2003 170 tkm | samochód dostawczy /4  |
2001 344 tkm | samochód dostawczy /4  |
2001 173 tkm 2003 278 tkm | | | 2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  23 793 PLN |
wyposażenie:el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, rep notatka:KLÍČE:147,CELK.3500KG,KOUP.V ČR,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.CHLAZENI NEFUNKČNÍ, CHYBÍ KOMPRESOR.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
2003 165 tkm | | | 2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  23 793 PLN |
wyposażenie:ABS, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), radio notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:241,CELK.3500KG,UŽIT.1520KG,DOVOZ.1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
2003 278 tkm | | | 2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  23 793 PLN |
wyposażenie:el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, rep notatka:bezwypadkowe, KLÍČE:147,CELK.3500KG,UŽIT.1400KG,KOUP.V SRN,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /4  |
2004 191 tkm | samochód dostawczy /5  |
2005 171 tkm | samochód dostawczy /4  |
2003 276 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w F | bez VAT  25 505 PLN |
wyposażenie:immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:89,CELK.3500KG,UŽIT.1300KG,SKŘÍŇ D/Š/V-3,80/2,05/2,00M,DOVOZ.1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
2004 178 tkm | | | 2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w B | bez VAT  26 960 PLN |
wyposażenie:ABS, el. lusterka, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, regulowana kierownica, webasto, stały dach, wspomaganie układu kierownicz notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, 9-MÍST, HYDRAULICKÁ ZVEDACÍ PLOŠINA PRO INVALIDY, ZÁRUKA NA PŮVOD VOZU, VELICE ZACHOVALÝ A PĚKN   Auto HP spol.s r.o., 777205208,602405365,327312804,, Církvice U Kutné Hory | |
2004 167 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  27 103 PLN |
wyposażenie:2 x poduszka powietrzna, ABS, odtwarzacz CD, centralny zamek, el. lusterka, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, reg notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe   AUTO JAMBI, 603562560, Poděbrady | |
| samochód dostawczy /4  |
2005 217 tkm | | | 2 148 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  27 388 PLN |
wyposażenie:immobilizer, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, termometr notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., 1. majitel, koupeno nové v ČR. HOŠEK MOTOR a.s. - BRNO Vinohrady, ojeté vozy: 724 849 878, BRNO Vinohrady | |
2001 197 tkm | | wyposażenie:hak holowniczy, spełnia EURO IIII, komputer pokładowy, obrotomierz notatka:řidičský průkaz-B, horší lak,plně funkční.   Zdenek Blecha, 00420603527473, Kralovice | |
| samochód dostawczy /5  |
2005 340 tkm | samochód dostawczy /5  |
2005 194 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL | bez VAT  30 669 PLN |
wyposażenie:el. opuszczane przednie szyby, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, stały dach, wspomaganie układu kier notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Pěkný stav !!!; Vozidlo po servisni prohlídce; Velmi nízká spotřeba !!!!!; Možný odpočet DPH!; DAVOCAR s.r.o., 739343434, 739343433, 317700862, Votice | |
| samochód dostawczy /4  |
2005 330 tkm | samochód dostawczy /4  |
2006 98 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL | bez VAT  31 239 PLN |
wyposażenie:ABS, centralny zamek, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, wspomaganie układu kierowniczego, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), p notatka:pierwszy właściciel, książeczka o serwis., Pěkný stav !!!; Vozidlo po servisni prohlídce; Velmi nízká spotřeba !!!!!; Možný odpoče DAVOCAR s.r.o., 739343434, 739343433, 317700862, Votice | |
| samochód dostawczy /5  |
2006 397 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  32 352 PLN |
wyposażenie:ABS, poduszka powietrzna kierowcy, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczeg notatka:bezwypadkowe, KLÍČE:100,CELK.3500KG,UŽIT.1245KG,KOOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
2006 111 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w E | bez VAT  32 666 PLN |
wyposażenie:przygotowanie do instalowania radia, immobilizer, przyciemniane szyby, klimatyzacja, aktywne siedzenie dla kierowcy, regulowana ki notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Vozidlo po servisní kontrole , bez dalších investic.AUTOLAKOVNA V AKCI !!   VOZIDLA SE ZÁRUKOU - www.autabezdph.cz, +420 602237004 +420602281257, Brandýs nad Labem - Stará Bolesl | |
2003 185 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  34 064 PLN |
wyposażenie:radio, immobilizer, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, obrotomierz, ABS, przeciwpoślizgowy system kół ( notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Výbava: Airbag, radio, ASR, příhřev motoru, atd. Rozměry valníku: délka 3m a šířka 2m. Uvedená   PARTNER EXCLUSIVE CARS, PARTNER AAS Užitkové vozy, +420326734401, 606 339933,, Kosmonosy | |
| samochód dostawczy /4  |
2002 245 tkm 2000 1 tkm | | | 2 148 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w F |
wyposażenie:ręczna skrzynia biegów, zawieszenie pneumatyczne, regulacja natężenia podwozia, hak holowniczy, wspomaganie układu kierowniczego, notatka:Nové zimní pneu, vozidlo po kompletním servise, zadní měchy.   AUTO Šafránek s.r.o., 568847870, +420724760499, Třebíč | |
2006 200 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w F | bez VAT  35 775 PLN |
wyposażenie:poduszka powietrzna kierowcy, odtwarzacz CD, centralny zamek, el. opuszczane przednie szyby, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skr notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, ROZMĚRY NÁKLADOVÉHO PROSTORU: délka 430cm, šířka 173cm, výška 185cm, ZÁRUKA NA PŮVOD VOZU, VELI   Auto HP spol.s r.o., 777205208,602405365,327312804,, Církvice U Kutné Hory | |
2007 366 tkm | | | 2 148 ccm / 110 kW (149 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  35 775 PLN |
notatka:bezwypadkowe, perfektní stav,pneu 70% bez investic   Cars Center Pelhřimov s.r.o., 565321341,602237626,736607427, PELHŘIMOV | |
2004 383 tkm | | | 2 148 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  35 929 PLN |
wyposażenie:el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, wspomaganie układu kierowniczego, przygotowanie do instalowania radia, aktywne notatka:pierwszy właściciel, Nová STK, Vozidlo lze řídit s oprávněním skupiny B, možno přepravovat až 9 palet, rozměr 4,30m x 2,10m, bliž   AutoDEL - Auta hotově i na splátky Olomoucko, 773 033 333 - 776 331 333, Uničov | |
| samochód dostawczy /5  |
2007 268 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL | bez VAT  37 658 PLN |
wyposażenie:ABS, poduszka powietrzna kierowcy, zamykanie centralne - zdalne, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Doživotní záruka na původ vozu.Nejvýhodnější leasing nebo uvěr od akontac   AUTO-GRUBER VAŠ SPECIALISTA NA UŽITKOVÉ VOZY, PO-SO 777 884499,604 534911,, Praha 4-Kunratice | |
2004 179 tkm | | | 2 685 ccm / 115 kW (156 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  37 658 PLN |
wyposażenie:ręczna skrzynia biegów, poduszka powietrzna kierowcy, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), wspomaganie układu kierowniczego, e notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe   AUTOVARS a.s. - Holešovice, 602 344 313, 721 350 880, Praha 7 Holešovice | |
| samochód dostawczy /4  |
2006 104 tkm | | | 2 685 ccm / 117 kW (159 PS), DIESEL | bez VAT  38 371 PLN |
wyposażenie:immobilizer, el. opuszczane szyby, klimatyzacja, aktywne siedzenie dla kierowcy, 2 x poduszka powietrzna, obrotomierz, sensor kloc notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe   GARAGE EUROPA s.r.o., 608 282 660, 602 796 871, Týnec nad Labem | |
2005 163 tkm | | | 2 148 ccm / 110 kW (149 PS), DIESEL | bez VAT  38 500 PLN |
wyposażenie:2 x poduszka powietrzna, ABS, odtwarzacz CD, el. opuszczane przednie szyby, immobilizer, klimatyzacja, felgi aluminiowe, tachograf notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., ŠPIČKOVÝ STAV I VZHLED!!!NAJETO POUHÝCH 163000KM-1 MAJ!!NEHAVAROVANÉ!LOŽN   AUTOBAZAR ClientCar -AUTA S GARANCÍ!!!, 774 877 558, ÚSTÍ NAD ORLICÍ | |
| samochód dostawczy /5  |
2008 124 tkm 2007 156 tkm | | | 2 198 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZ |
wyposażenie:ręczna skrzynia biegów, poduszka powietrzna kierowcy, wspomaganie układu kierowniczego, el. opuszczane szyby, el. lusterka, alarm, notatka:bezwypadkowe, książeczka o serwis., velice zachovalý vůz   Daspe s.r.o., +420 602 730982,+420602 944944, Čestlice | |
2003 328 tkm | | | 2 685 ccm / 115 kW (156 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  39 370 PLN |
wyposażenie:zamykanie centralne - zdalne, el. opuszczane szyby, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, pager, wspomaganie układu ki notatka:pierwszy właściciel VSP Auto, s.r.o., +420377360617, +420606641074, Plzeň | |
| samochód dostawczy /4  |
2007 126 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL | bez VAT  40 911 PLN |
wyposażenie:centralny zamek, immobilizer, el. opuszczane szyby, klimatyzacja, 2 x poduszka powietrzna, komputer pokładowy, obrotomierz, ABS, p notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis.   GARAGE EUROPA s.r.o., 608 282 660, 602 796 871, Týnec nad Labem | |
| samochód dostawczy /4  |
2007 99 tkm | | | 2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL | bez VAT  40 911 PLN |
wyposażenie:centralny zamek, immobilizer, el. opuszczane szyby, klimatyzacja, 2 x poduszka powietrzna, komputer pokładowy, obrotomierz, ABS, p notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis.   GARAGE EUROPA s.r.o., 608 282 660, 602 796 871, Týnec nad Labem | |
2008 245 tkm | | | 2 143 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  40 911 PLN |
wyposażenie:poduszka powietrzna kierowcy, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), zamykanie centralne - zdalne, odtwarzacz CD, radio firmowe, notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., NÁKLADOVÝ PROSTOR : DÉLKA : 3200mm / VÝŠKA : 1900mm / ŠÍŘKA : 1800mm.VŮZ   VIP CAR s.r.o., 724/802400,724/802499,602/149931, Praha 10 | |
2008 246 tkm | | | 2 145 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  40 911 PLN |
wyposażenie:poduszka powietrzna kierowcy, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), zamykanie centralne - zdalne, radio firmowe, odtwarzacz CD, notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., NÁKLADOVÝ PROSTOR : DÉLKA : 3200mm / VÝŠKA : 1900mm / ŠÍŘKA : 1800mm.VŮZ   VIP CAR s.r.o., 724/802400,724/802499,602/149931, Praha 10 | |
Nenašli jste co jste hledali? Vytvořte si poptávku. |
| | |