home
 
oferta samochodów
 
magazyn
 
katalog
 
mój TipCars
 
informacje
 
poslki
 
druk do dokonania wyboru
 
 
marka:
marka:
hl. text:
nadwozie:
silnik:
rok produkcji:od: do:
cena: od: do:
przebieg: od: do:
pojemność: od: do:
nowości za:
uložit hledáníuložit hledání
podat poptávkupodat poptávku
kasuj
 
   
 

Mercedes-Benz używane dostawcze auta

 
marka
 
 
nadwozie
 
 
rok
 
 
przeb
 
 
zniżka
 
 
kooperace
 
 
cena
 
 
tablica /4 
1995
200 tkm
6 676 PLN
odtahový vůz /2 
1996
523 tkm
*27 730 PLN
samochód dostawczy 
1997
368 tkm
32 352 PLN
odtahový vůz /2 
1977
311 tkm
9 928 PLN
odtahový vůz 
1985
199 tkm
6 830 PLN
2 350 ccm / 48 kW (65 PS), DIESEL
wyposażenie:

automat, naviják, wspomaganie układu kierowniczego, hak holowniczy

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, GARANTUJEME PŮVOD VOZIDLA A JEHO PRAVIDELNÝ SERVIS. KAŽDÝ VŮZ DUKLADNĚ PROVĚŘUJEME PO TECHNICKÉ

 
AVANTI CARS, +420722965745, PRAHA-ZÁPAD,VESTEC
minibus /4 
2001
158 tkm
6 847 PLN
tablica /4 
2000
323 tkm
8 559 PLN
platforma /2 
1998
850 tkm
*10 065 PLN
tablica /4 
1998
735 tkm
10 099 PLN
samochód dostawczy /4 
1999
343 tkm
10 955 PLN
samochód dostawczy /5 
1995
282 tkm
12 496 PLN
tablica /3 
1995
270 tkm
12 838 PLN
samochód dostawczy /5 
2001
511 tkm
*13 516 PLN
tablica /4 
2002
305 tkm
*13 677 PLN
tablica /3 
1998
321 tkm
13 694 PLN
tablica /4 
2003
587 tkm
*14 550 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
330 tkm
14 550 PLN
tablica /4 
2002
436 tkm
16 262 PLN
platforma /2 
1996
200 tkm
*16 433 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
262 tkm
16 946 PLN
samochód dostawczy /4 
1998
533 tkm
16 946 PLN
platforma /2 
1995
797 tkm
*18 466 PLN
minibus /4 
1995
358 tkm
18 658 PLN
tablica 
2001
409 tkm
*20 335 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
199 tkm
*20 335 PLN
tablica /5 
2002
186 tkm
*20 335 PLN
tablica /5 
2004
300 tkm
20 370 PLN
tablica /4 
2000
181 tkm
*20 370 PLN
tablica /4 
2002
286 tkm
*20 520 PLN
2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  17 100 PLN
wyposażenie:

radio, zamykanie centralne - zdalne, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Vozidlo po 1. majiteli, mechanicky výborné, bez nutných investic. Jezdí vělmi pěkně, drobné kos

 
BIG Cars užitkové vozy a dodávky, 608 422 139, 596 638 888, Ostrava-Svinov sjezd Dubí
tablica /5 
2000
-
*20 541 PLN
tablica /5 
2003
267 tkm
*20 541 PLN
minibus /5 
1999
304 tkm
20 541 PLN
chladící-mrazící /2 
2002
196 tkm
*22 390 PLN
samochód dostawczy /4 
1999
140 tkm
23 793 PLN
samochód dostawczy /5 
2003
170 tkm
*24 444 PLN
platforma /2 
1998
540 tkm
25 659 PLN
 
2002
197 tkm
*25 676 PLN
platforma /3 
1999
160 tkm
*26 292 PLN
platforma /2 
1999
291 tkm
*26 498 PLN
tablica /4 
2001
199 tkm
*27 217 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
344 tkm
27 371 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
173 tkm
*27 504 PLN
platforma /4 
2003
138 tkm
*27 730 PLN
tablica /2 
2001
145 tkm
*27 730 PLN
 
2001
292 tkm
28 244 PLN
chladící-mrazící /5 
2003
278 tkm
*28 552 PLN
2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  23 793 PLN
wyposażenie:

el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, rep

notatka:

KLÍČE:147,CELK.3500KG,KOUP.V ČR,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.CHLAZENI NEFUNKČNÍ, CHYBÍ KOMPRESOR.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
platforma /4 
2003
165 tkm
*28 552 PLN
2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  23 793 PLN
wyposażenie:

ABS, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), radio

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:241,CELK.3500KG,UŽIT.1520KG,DOVOZ.1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
samochód dostawczy /5 
2003
278 tkm
*28 552 PLN
2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  23 793 PLN
wyposażenie:

el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, rep

notatka:

bezwypadkowe, KLÍČE:147,CELK.3500KG,UŽIT.1400KG,KOUP.V SRN,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
platforma /3 
2004
168 tkm
28 928 PLN
minibus /5 
2005
194 tkm
29 082 PLN
samochód dostawczy /4 
2004
191 tkm
29 100 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
171 tkm
*29 784 PLN
samochód dostawczy /4 
2003
276 tkm
*30 606 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w Fbez VAT  25 505 PLN
wyposażenie:

immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:89,CELK.3500KG,UŽIT.1300KG,SKŘÍŇ D/Š/V-3,80/2,05/2,00M,DOVOZ.1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
odtahový vůz /2 
1997
86 tkm
30 640 PLN
minibus /5 
2002
182 tkm
30 640 PLN
platforma /3 
1998
256 tkm
30 794 PLN
platforma /3 
1999
450 tkm
*30 811 PLN
minibus /3 
2004
178 tkm
*32 352 PLN
2 148 ccm / 60 kW (81 PS), DIESEL, zakupiony w Bbez VAT  26 960 PLN
wyposażenie:

ABS, el. lusterka, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, regulowana kierownica, webasto, stały dach, wspomaganie układu kierownicz

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, 9-MÍST, HYDRAULICKÁ ZVEDACÍ PLOŠINA PRO INVALIDY, ZÁRUKA NA PŮVOD VOZU, VELICE ZACHOVALÝ A PĚKN

 
Auto HP spol.s r.o., 777205208,602405365,327312804,, Církvice U Kutné Hory
platforma /3 
2004
167 tkm
*32 523 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  27 103 PLN
wyposażenie:

2 x poduszka powietrzna, ABS, odtwarzacz CD, centralny zamek, el. lusterka, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, reg

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe

 
AUTO JAMBI, 603562560, Poděbrady
samochód dostawczy /4 
2005
217 tkm
*32 865 PLN
2 148 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  27 388 PLN
wyposażenie:

immobilizer, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, termometr

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., 1. majitel, koupeno nové v ČR.

HOŠEK MOTOR a.s. - BRNO Vinohrady, ojeté vozy: 724 849 878, BRNO Vinohrady
tablica /4 
2003
147 tkm
*33 687 PLN
platforma /2 
2000
187 tkm
*34 064 PLN
sklápěč /3 
2001
197 tkm
34 064 PLN
DIESEL, zakupiony w D
wyposażenie:

hak holowniczy, spełnia EURO IIII, komputer pokładowy, obrotomierz

notatka:

řidičský průkaz-B, horší lak,plně funkční.

 
Zdenek Blecha, 00420603527473, Kralovice
minibus /5 
2001
213 tkm
34 064 PLN
tablica /4 
2006
701 tkm
*34 714 PLN
tablica /5 
2005
81 tkm
*36 563 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
340 tkm
*36 768 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
194 tkm
*36 802 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESELbez VAT  30 669 PLN
wyposażenie:

el. opuszczane przednie szyby, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, stały dach, wspomaganie układu kier

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Pěkný stav !!!; Vozidlo po servisni prohlídce; Velmi nízká spotřeba !!!!!; Možný odpočet DPH!;

DAVOCAR s.r.o., 739343434, 739343433, 317700862, Votice
samochód dostawczy /4 
2005
330 tkm
*36 974 PLN
samochód dostawczy /4 
2006
98 tkm
*37 487 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESELbez VAT  31 239 PLN
wyposażenie:

ABS, centralny zamek, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, wspomaganie układu kierowniczego, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), p

notatka:

pierwszy właściciel, książeczka o serwis., Pěkný stav !!!; Vozidlo po servisni prohlídce; Velmi nízká spotřeba !!!!!; Možný odpoče

DAVOCAR s.r.o., 739343434, 739343433, 317700862, Votice
tablica /2 
2005
271 tkm
38 514 PLN
samochód dostawczy /5 
2006
397 tkm
*38 822 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  32 352 PLN
wyposażenie:

ABS, poduszka powietrzna kierowcy, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczeg

notatka:

bezwypadkowe, KLÍČE:100,CELK.3500KG,UŽIT.1245KG,KOOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
platforma /2 
2006
111 tkm
*39 199 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w Ebez VAT  32 666 PLN
wyposażenie:

przygotowanie do instalowania radia, immobilizer, przyciemniane szyby, klimatyzacja, aktywne siedzenie dla kierowcy, regulowana ki

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Vozidlo po servisní kontrole , bez dalších investic.AUTOLAKOVNA V AKCI !!

 
VOZIDLA SE ZÁRUKOU - www.autabezdph.cz, +420 602237004 +420602281257, Brandýs nad Labem - Stará Bolesl
platforma /2 
2003
185 tkm
*40 876 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  34 064 PLN
wyposażenie:

radio, immobilizer, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, obrotomierz, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Výbava: Airbag, radio, ASR, příhřev motoru, atd. Rozměry valníku: délka 3m a šířka 2m. Uvedená

 
PARTNER EXCLUSIVE CARS, PARTNER AAS Užitkové vozy, +420326734401, 606 339933,, Kosmonosy
chladící-mrazící 
2003
348 tkm
*40 876 PLN
chladící-mrazící 
2004
388 tkm
*40 876 PLN
samochód dostawczy /4 
2002
245 tkm
40 911 PLN
odtahový vůz /2 
2000
1 tkm
42 776 PLN
2 148 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w F
wyposażenie:

ręczna skrzynia biegów, zawieszenie pneumatyczne, regulacja natężenia podwozia, hak holowniczy, wspomaganie układu kierowniczego,

notatka:

Nové zimní pneu, vozidlo po kompletním servise, zadní měchy.

 
AUTO Šafránek s.r.o., 568847870, +420724760499, Třebíč
tablica /4 
2006
200 tkm
*42 930 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESEL, zakupiony w Fbez VAT  35 775 PLN
wyposażenie:

poduszka powietrzna kierowcy, odtwarzacz CD, centralny zamek, el. opuszczane przednie szyby, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skr

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, ROZMĚRY NÁKLADOVÉHO PROSTORU: délka 430cm, šířka 173cm, výška 185cm, ZÁRUKA NA PŮVOD VOZU, VELI

 
Auto HP spol.s r.o., 777205208,602405365,327312804,, Církvice U Kutné Hory
samochód dostawczy 
2007
366 tkm
*42 930 PLN
2 148 ccm / 110 kW (149 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  35 775 PLN
wyposażenie:

notatka:

bezwypadkowe, perfektní stav,pneu 70% bez investic

 
Cars Center Pelhřimov s.r.o., 565321341,602237626,736607427, PELHŘIMOV
chladící-mrazící 
2004
383 tkm
*43 115 PLN
2 148 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  35 929 PLN
wyposażenie:

el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, wspomaganie układu kierowniczego, przygotowanie do instalowania radia, aktywne

notatka:

pierwszy właściciel, Nová STK, Vozidlo lze řídit s oprávněním skupiny B, možno přepravovat až 9 palet, rozměr 4,30m x 2,10m, bliž

 
AutoDEL - Auta hotově i na splátky Olomoucko, 773 033 333 - 776 331 333, Uničov
tablica /2 
2004
184 tkm
*44 779 PLN
samochód dostawczy /5 
2007
268 tkm
*45 190 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESELbez VAT  37 658 PLN
wyposażenie:

ABS, poduszka powietrzna kierowcy, zamykanie centralne - zdalne, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Doživotní záruka na původ vozu.Nejvýhodnější leasing nebo uvěr od akontac

 
AUTO-GRUBER VAŠ SPECIALISTA NA UŽITKOVÉ VOZY, PO-SO 777 884499,604 534911,, Praha 4-Kunratice
odtahový vůz /2 
2004
179 tkm
*45 190 PLN
2 685 ccm / 115 kW (156 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  37 658 PLN
wyposażenie:

ręczna skrzynia biegów, poduszka powietrzna kierowcy, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), wspomaganie układu kierowniczego, e

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe

 
AUTOVARS a.s. - Holešovice, 602 344 313, 721 350 880, Praha 7 Holešovice
samochód dostawczy /4 
2006
104 tkm
*46 046 PLN
2 685 ccm / 117 kW (159 PS), DIESELbez VAT  38 371 PLN
wyposażenie:

immobilizer, el. opuszczane szyby, klimatyzacja, aktywne siedzenie dla kierowcy, 2 x poduszka powietrzna, obrotomierz, sensor kloc

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe

 
GARAGE EUROPA s.r.o., 608 282 660, 602 796 871, Týnec nad Labem
odtahový vůz /2 
2000
471 tkm
46 046 PLN
 
2005
163 tkm
*46 200 PLN
2 148 ccm / 110 kW (149 PS), DIESELbez VAT  38 500 PLN
wyposażenie:

2 x poduszka powietrzna, ABS, odtwarzacz CD, el. opuszczane przednie szyby, immobilizer, klimatyzacja, felgi aluminiowe, tachograf

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., ŠPIČKOVÝ STAV I VZHLED!!!NAJETO POUHÝCH 163000KM-1 MAJ!!NEHAVAROVANÉ!LOŽN

 
AUTOBAZAR ClientCar -AUTA S GARANCÍ!!!, 774 877 558, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
 
2006
330 tkm
*46 833 PLN
samochód dostawczy /5 
2008
124 tkm
*47 039 PLN
tablica /5 
2007
156 tkm
47 073 PLN
2 198 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZ
wyposażenie:

ręczna skrzynia biegów, poduszka powietrzna kierowcy, wspomaganie układu kierowniczego, el. opuszczane szyby, el. lusterka, alarm,

notatka:

bezwypadkowe, książeczka o serwis., velice zachovalý vůz

 
Daspe s.r.o., +420 602 730982,+420602 944944, Čestlice
platforma 
2003
328 tkm
*47 244 PLN
2 685 ccm / 115 kW (156 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  39 370 PLN
wyposażenie:

zamykanie centralne - zdalne, el. opuszczane szyby, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, pager, wspomaganie układu ki

notatka:

pierwszy właściciel

VSP Auto, s.r.o., +420377360617, +420606641074, Plzeň
chladící-mrazící /5 
2006
221 tkm
*47 244 PLN
minibus /9 
2007
153 tkm
47 758 PLN
sklápěč /2 
2003
218 tkm
48 785 PLN
samochód dostawczy /4 
2007
126 tkm
*49 093 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESELbez VAT  40 911 PLN
wyposażenie:

centralny zamek, immobilizer, el. opuszczane szyby, klimatyzacja, 2 x poduszka powietrzna, komputer pokładowy, obrotomierz, ABS, p

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis.

 
GARAGE EUROPA s.r.o., 608 282 660, 602 796 871, Týnec nad Labem
samochód dostawczy /4 
2007
99 tkm
*49 093 PLN
2 148 ccm / 80 kW (109 PS), DIESELbez VAT  40 911 PLN
wyposażenie:

centralny zamek, immobilizer, el. opuszczane szyby, klimatyzacja, 2 x poduszka powietrzna, komputer pokładowy, obrotomierz, ABS, p

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis.

 
GARAGE EUROPA s.r.o., 608 282 660, 602 796 871, Týnec nad Labem
tablica /4 
2008
245 tkm
*49 093 PLN
2 143 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  40 911 PLN
wyposażenie:

poduszka powietrzna kierowcy, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), zamykanie centralne - zdalne, odtwarzacz CD, radio firmowe,

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., NÁKLADOVÝ PROSTOR : DÉLKA : 3200mm / VÝŠKA : 1900mm / ŠÍŘKA : 1800mm.VŮZ

 
VIP CAR s.r.o., 724/802400,724/802499,602/149931, Praha 10
tablica /4 
2008
246 tkm
*49 093 PLN
2 145 ccm / 95 kW (129 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  40 911 PLN
wyposażenie:

poduszka powietrzna kierowcy, ABS, przeciwpoślizgowy system kół (ASR), zamykanie centralne - zdalne, radio firmowe, odtwarzacz CD,

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., NÁKLADOVÝ PROSTOR : DÉLKA : 3200mm / VÝŠKA : 1900mm / ŠÍŘKA : 1800mm.VŮZ

 
VIP CAR s.r.o., 724/802400,724/802499,602/149931, Praha 10
Nenašli jste co jste hledali? Vytvořte si poptávku.
 
sdílet s přáteli
opis
/ 4 (400)
pokazuj po zapisach
 
 
   
 
otworzyć garaż
zalogowany
-nielogowany użytkownik-
Neklikej na mě!