| | marka nadwozie rok przeb zniżka kooperace cena | samochód dostawczy /5  |
2001 521 tkm | samochód dostawczy /5  |
2005 - | samochód dostawczy /4  |
2000 160 tkm | samochód dostawczy /4  |
1999 - 2001 519 tkm | | | DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  11 811 PLN |
  Cars Center Pelhřimov s.r.o., 565321341,602237626,736607427, PELHŘIMOV | |
| samochód dostawczy /4  |
2001 195 tkm 2004 10 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ |
notatka:bezwypadkowe, brzdy po GO,   GOLEM Financial Group, s.r.o., prodej 606618830, Třebechovice pod Orebem | |
| samochód dostawczy /4  |
2000 220 tkm 2002 - | | | 2 798 ccm / 107 kW (145 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  16 775 PLN |
wyposażenie:radio, immobilizer, el. opuszczane szyby, el. lusterka, aktywne siedzenie dla kierowcy, obrotomierz, hak holowniczy, ABS, wspomaga   Grygar TRUCK, s.r.o., 721 380 247, Velká Bystřice | |
| samochód dostawczy /2  |
2000 574 tkm | | | 2 798 ccm / 78 kW (106 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  16 946 PLN |
wyposażenie:ABS, poduszka powietrzna kierowcy, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, webasto, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, st notatka:bezwypadkowe, KLÍČE:25,CELK.3500KG,UŽIT.990KG,VALNÍK D/Š/V-4,10/2,05/2,15M, KOUP.V ČR,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /4  |
2001 310 tkm 2003 231 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  18 658 PLN |
wyposażenie:zamykanie centralne - zdalne, centralny zamek, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, stały dach, spełnia notatka:pierwszy właściciel, KLÍČ:86,CELKOVÁ-3500KG, UŽITEČNÁ-1375KG,KOUPENO NOVÉ V ČR, 1.MAJITEL,SKVĚLÁ CENA!!!;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
2002 104 tkm | | | 2 800 ccm / 78 kW (106 PS), DIESEL, zakupiony w F | bez VAT  19 828 PLN |
wyposażenie:hak holowniczy, wspomaganie układu kierowniczego, spełnia EURO IIII, immobilizer, halogeny notatka:bezwypadkowe, Daily v zachovalém stavu od roku 2004 - 1. majitel v ČR, odpočet DPH možný, tažné zařízení do 2.000 kg, druhá sada k   AUTOCENTRUM-ROZKOŠ s.r.o., 734 521 357.,567 331 111, Jihlava | |
2005 190 tkm | | | 2 789 ccm / 107 kW (145 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  19 828 PLN |
notatka:pierwszy właściciel, książeczka o serwis., PRAVIDELNĚ VEDENÁ SERVISNÍ KNIHA. NOVÉ TORZNÍ TYČE.   AUTOCENTRUM DELMOS PRAHA s.r.o., 777 099 077 - Prodej vozidel, Praha 4 - Hodkovičky | |
| samochód dostawczy /5  |
2003 171 tkm | samochód dostawczy /5  |
2005 178 tkm 2000 256 tkm | | | 2 798 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  20 524 PLN |
wyposażenie:radio, immobilizer, el. opuszczane szyby, el. lusterka, podgrzewane lusterka, przyciemniane szyby, szyberdach, halogeny, poduszka notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Vozidlo vlastnil 1.majitel 9let! Velmi zachovalý stav, velmi málo najeto!   BIG Cars užitkové vozy a dodávky, 608 422 139, 596 638 888, Ostrava-Svinov sjezd Dubí | |
| samochód dostawczy /5  |
2004 328 tkm 2004 350 tkm | | | 2 798 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  22 081 PLN |
notatka:bezwypadkowe, nosnost 2,64 t;   GOLEM Financial Group, s.r.o., prodej 606618830, Třebechovice pod Orebem | |
| samochód dostawczy /5  |
2004 186 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  22 081 PLN |
wyposażenie:el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, prz notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:60,CELK.3500KG,UŽIT.1365KG,KOUP.V ČR,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
1994 - | samochód dostawczy /5  |
2006 405 tkm 2003 334 tkm | | | 2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  23 622 PLN |
wyposażenie:6 biegów, wspomaganie układu kierowniczego, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, halogeny, radio notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, ŘP.SK.B,CHLAZENÍ CARRIER ZE ZÁSUVKOU,PLNĚ FUNKČNÍ.   Flachs-nakladni-vozy, 721 766 790,722 995 062, PELHŘIMOV | |
| samochód dostawczy /4  |
2003 315 tkm | samochód dostawczy /5  |
2004 138 tkm | samochód dostawczy /5  |
2005 164 tkm | | | 2 286 ccm / 71 kW (96 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  26 532 PLN |
wyposażenie:ABS, poduszka powietrzna kierowcy, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przeciwpośl notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., rozměry: délka-4550mm,šířka-1750mm,výška-1950mm, nosnost-1255kg, výdřeva   W C A R - UŽITKOVE & OSOBNI AUTOMOBILY, 773227755 , 773227766 ,281925222, PRAHA 9 - Horní Počernice, | |
| samochód dostawczy /5  |
2006 164 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ |
wyposażenie:ABS, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przec notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:17,CELK.3500KG,UŽIT.1255KG,KOUP.V SRN,1.MAJ.VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
2005 171 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  27 046 PLN |
wyposażenie:ABS, poduszka powietrzna kierowcy, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczeg notatka:pierwszy właściciel, książeczka o serwis., výdřeva nákladového prostoru, nosnost-1255kg, zadní dveře 270°;   W C A R - UŽITKOVE & OSOBNI AUTOMOBILY, 773227755 , 773227766 ,281925222, PRAHA 9 - Horní Počernice, | |
2002 190 tkm | | | 2 798 ccm / 78 kW (106 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  27 217 PLN |
wyposażenie:ABS, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, aktywne siedzenie dla kierowcy notatka:bezwypadkowe, KLÍČE:23,CELK.3500KG,UŽIT.1435KG,KOUP.V SRN,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
2006 273 tkm | | | 2 298 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  28 244 PLN |
wyposażenie:radio, immobilizer, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka pow notatka:NOVÉ PNEU! - KOMPLET NOVÉ BRZDY!! - VŮZ PO VELKÉ SERVISNÍ PROHLÍDCE!! - ABSOLUTNĚ BEZ POŠKOZENÍ,BEZ INVESTIC!! - ÚPLNÁ SERVISNÍ HI   GLOBAL PD 20 LET-PO-So-10-19hod, 602552020-!NEDĚLE PO TEL.DOHODĚ, Praha 7 | |
2006 105 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL | bez VAT  28 928 PLN |
wyposażenie:2 x poduszka powietrzna, el. opuszczane szyby, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, halogeny, obrotomierz, stały dac notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., ZÁRUKA NA PŮVOD VOZU, VOZIDLO SERVISOVÁNO, NAJETO POUZE 107 000 KM, ODPOČ   Auto HP spol.s r.o., 777205208,602405365,327312804,, Církvice U Kutné Hory | |
| samochód dostawczy /4  |
2007 549 tkm | samochód dostawczy /5  |
2005 192 tkm | | | 2 298 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  30 640 PLN |
wyposażenie:zamykanie centralne - zdalne, immobilizer, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, ABS, notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., LOŽNÁ PLOCHA D1-3,65m -- D2-2,50m -- V-1,95m --- NOSNOST 1330kg-CELKOVÁ 3   GLOBAL PD 20 LET-PO-So-10-19hod, 602552020-!NEDĚLE PO TEL.DOHODĚ, Praha 7 | |
| samochód dostawczy /5  |
2005 183 tkm | | | 2 286 ccm / 100 kW (136 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  30 640 PLN |
wyposażenie:odtwarzacz CD, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, halogeny, obrotomierz, wspomaganie układu notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:177,CELK.3490KG,UŽIT.1330KG,KOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
2005 524 tkm | samochód dostawczy /5  |
2006 287 tkm 2002 103 tkm | | | 2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  32 352 PLN |
wyposażenie:6 biegów, poduszka powietrzna kierowcy, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przyci notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:187,CELK.3500KG,UŽIT.1600KG,KOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.; další výbava: CHLADÍCÍ AG   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
2006 140 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w F | bez VAT  32 352 PLN |
wyposażenie:poduszka powietrzna kierowcy, ABS, odtwarzacz CD, radio, immobilizer, el. opuszczane szyby, wspomaganie układu kierowniczego, komp notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., MOŽNÝ ODPOČET DPH !!! ROČNÍ ZÁRUKA PRVNÍ MAJITEL PĚKNÝ STAV POSKYTUJEME Z   www.ok-auta.cz AUTO MOTO PRODEJ, 608 963 678, 777 04 10 10, POHOŘELICE | |
2004 222 tkm | | | 2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  32 352 PLN |
wyposażenie:6 biegów, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, notatka:bezwypadkowe, KLÍČE:66,CELK.3500KG,UŽIT.1225KG,KOUP.V ČR,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.; další výbava: CHLADÍCÍ AGREGÁT DO O°C, HYGIENIC   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /4  |
2005 193 tkm 2005 95 tkm | | | 2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  32 506 PLN |
wyposażenie:radio, odtwarzacz CD, immobilizer, przyciemniane szyby, halogeny, spoilery, aktywne siedzenie dla kierowcy, obrotomierz, ABS, wspo notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Vozidlo s řádně vedenou servisní knihou, pravidleným servisem IVECO, vlas   BIG Cars užitkové vozy a dodávky, 608 422 139, 596 638 888, Ostrava-Svinov sjezd Dubí | |
| samochód dostawczy /4  |
2006 307 tkm | samochód dostawczy /4  |
2008 236 tkm 2005 128 tkm | | | 2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  33 379 PLN |
wyposażenie:radio, immobilizer, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, obrotomierz, ABS, wspomaganie układu kierownicze notatka:VOZIDLO MÁ TACHOGRAF!!!   MIKA AUTO s.r.o., 774 333 774, 283 930 405, Praha 9 - Čakovice | |
2003 180 tkm | | | 2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  34 064 PLN |
wyposażenie:6 biegów, ABS, poduszka powietrzna kierowcy, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:109,CELK.3300KG,UŽIT.1130KG,VALNÍK D/Š-2,80/2,10M,KOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
2006 164 tkm | | | 2 287 ccm / 58 kW (79 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  34 064 PLN |
wyposażenie:ABS, poduszka powietrzna kierowcy, odtwarzacz CD, zamykanie centralne - zdalne, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, notatka:KLÍČE:175,CELK.3500KG,UŽIT.1130KG,KOUP.V SRN,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
2002 224 tkm | | | 2 800 ccm / 107 kW (145 PS), DIESEL | bez VAT  34 064 PLN |
wyposażenie:radio, immobilizer, el. lusterka, podgrzewane lusterka, halogeny, spoilery, aktywne siedzenie dla kierowcy, regulowana kierownica, notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Provedení: Skříň o rozměrech ložné plochy 6,1m x2.15m x 2,25m (d xš xv) s celkovou hmotností 6,   PARTNER EXCLUSIVE CARS, PARTNER AAS Užitkové vozy, +420326734401, 606 339933,, Kosmonosy | |
| samochód dostawczy /5  |
2007 397 tkm | | | 2 998 ccm / 130 kW (176 PS), DIESEL, zakupiony w CZ | bez VAT  34 064 PLN |
wyposażenie:6 biegów, ABS, poduszka powietrzna kierowcy, odtwarzacz CD, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu k notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:172,CELK.3500KG,UŽIT.1070KG,KOUP.V ČR,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;   AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9 | |
| samochód dostawczy /5  |
- 254 tkm | | | 2 998 ccm / 100 kW (136 PS), DIESEL, zakupiony w D | bez VAT  36 802 PLN |
wyposażenie:zamykanie centralne - zdalne, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie dla kierowcy, po notatka:pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU VÁM OCHOTNĚ ZODPOVÍME -- VÍCE NA WWW.AUTOGLO   GLOBAL PD 20 LET-PO-So-10-19hod, 602552020-!NEDĚLE PO TEL.DOHODĚ, Praha 7 | |
Nenašli jste co jste hledali? Vytvořte si poptávku. |
| | |