home
 
oferta samochodów
 
magazyn
 
katalog
 
mój TipCars
 
informacje
 
poslki
 
druk do dokonania wyboru
 
 
marka:
marka:
hl. text:
nadwozie:
silnik:
rok produkcji:od: do:
cena: od: do:
przebieg: od: do:
pojemność: od: do:
nowości za:
uložit hledáníuložit hledání
podat poptávkupodat poptávku
kasuj
 
   
 

Iveco używane dostawcze auta

 
marka
 
 
nadwozie
 
 
rok
 
 
przeb
 
 
zniżka
 
 
kooperace
 
 
cena
 
 
odtahový vůz 
1997
400 tkm
*42 109 PLN
samochód dostawczy 
2000
289 tkm
16 946 PLN
tablica /4 
2001
431 tkm
*12 119 PLN
tablica 
1999
-
6 676 PLN
tablica /4 
1994
167 tkm
8 388 PLN
samochód dostawczy /5 
2001
521 tkm
10 099 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
-
*10 253 PLN
samochód dostawczy /4 
2000
160 tkm
*10 887 PLN
samochód dostawczy /4 
1999
-
*11 092 PLN
 
2001
519 tkm
*14 173 PLN
DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  11 811 PLN
wyposażenie:

notatka:

bezwypadkowe

 
Cars Center Pelhřimov s.r.o., 565321341,602237626,736607427, PELHŘIMOV
tablica /5 
2001
294 tkm
*14 789 PLN
Iveco Daily 2.8 JTD(nová cena)
tablica /4 
2000
520 tkm
*14 789 PLN
tablica 
2003
390 tkm
*15 234 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
195 tkm
15 371 PLN
chladící-mrazící 
2000
611 tkm
*16 227 PLN
tablica /2 
2004
10 tkm
16 946 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ
wyposażenie:

notatka:

bezwypadkowe, brzdy po GO,

 
GOLEM Financial Group, s.r.o., prodej 606618830, Třebechovice pod Orebem
samochód dostawczy /4 
2000
220 tkm
16 946 PLN
tablica /4 
2002
223 tkm
16 946 PLN
tablica /3 
2003
411 tkm
*17 460 PLN
platforma 
2000
-
*18 281 PLN
tablica /2 
1999
328 tkm
*18 281 PLN
tablica /5 
2004
-
18 658 PLN
platforma /2 
2002
-
*20 130 PLN
2 798 ccm / 107 kW (145 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  16 775 PLN
wyposażenie:

radio, immobilizer, el. opuszczane szyby, el. lusterka, aktywne siedzenie dla kierowcy, obrotomierz, hak holowniczy, ABS, wspomaga

notatka:

 
Grygar TRUCK, s.r.o., 721 380 247, Velká Bystřice
tablica /5 
2001
354 tkm
*20 130 PLN
samochód dostawczy /2 
2000
574 tkm
*20 335 PLN
2 798 ccm / 78 kW (106 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  16 946 PLN
wyposażenie:

ABS, poduszka powietrzna kierowcy, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, webasto, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, st

notatka:

bezwypadkowe, KLÍČE:25,CELK.3500KG,UŽIT.990KG,VALNÍK D/Š/V-4,10/2,05/2,15M, KOUP.V ČR,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
platforma /2 
2003
509 tkm
*20 335 PLN
tablica /4 
2002
294 tkm
*20 335 PLN
samochód dostawczy /4 
2001
310 tkm
20 883 PLN
chladící-mrazící 
2003
145 tkm
*20 952 PLN
chladící-mrazící /4 
2005
373 tkm
*21 568 PLN
samochód dostawczy 
2003
231 tkm
*22 390 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  18 658 PLN
wyposażenie:

zamykanie centralne - zdalne, centralny zamek, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, stały dach, spełnia

notatka:

pierwszy właściciel, KLÍČ:86,CELKOVÁ-3500KG, UŽITEČNÁ-1375KG,KOUPENO NOVÉ V ČR, 1.MAJITEL,SKVĚLÁ CENA!!!;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
tablica /2 
2002
390 tkm
*22 390 PLN
platforma /2 
2000
410 tkm
*22 390 PLN
samochód dostawczy 
2004
250 tkm
*22 595 PLN
Iveco Daily 35S12V(nová cena)
 
2006
240 tkm
*22 595 PLN
tablica /4 
2004
182 tkm
*23 622 PLN
tablica /4 
2002
104 tkm
*23 793 PLN
2 800 ccm / 78 kW (106 PS), DIESEL, zakupiony w Fbez VAT  19 828 PLN
wyposażenie:

hak holowniczy, wspomaganie układu kierowniczego, spełnia EURO IIII, immobilizer, halogeny

notatka:

bezwypadkowe, Daily v zachovalém stavu od roku 2004 - 1. majitel v ČR, odpočet DPH možný, tažné zařízení do 2.000 kg, druhá sada k

 
AUTOCENTRUM-ROZKOŠ s.r.o., 734 521 357.,567 331 111, Jihlava
platforma 
2005
190 tkm
*23 793 PLN
2 789 ccm / 107 kW (145 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  19 828 PLN
wyposażenie:

notatka:

pierwszy właściciel, książeczka o serwis., PRAVIDELNĚ VEDENÁ SERVISNÍ KNIHA. NOVÉ TORZNÍ TYČE.

 
AUTOCENTRUM DELMOS PRAHA s.r.o., 777 099 077 - Prodej vozidel, Praha 4 - Hodkovičky
tablica /4 
2002
157 tkm
*24 444 PLN
samochód dostawczy /5 
2003
171 tkm
*24 444 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
178 tkm
*24 444 PLN
tablica /2 
2000
256 tkm
*24 629 PLN
2 798 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  20 524 PLN
wyposażenie:

radio, immobilizer, el. opuszczane szyby, el. lusterka, podgrzewane lusterka, przyciemniane szyby, szyberdach, halogeny, poduszka

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Vozidlo vlastnil 1.majitel 9let! Velmi zachovalý stav, velmi málo najeto!

 
BIG Cars užitkové vozy a dodávky, 608 422 139, 596 638 888, Ostrava-Svinov sjezd Dubí
samochód dostawczy /5 
2004
328 tkm
*24 649 PLN
tablica /5 
2006
253 tkm
24 820 PLN
tablica 
2004
350 tkm
*26 498 PLN
2 798 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  22 081 PLN
wyposażenie:

notatka:

bezwypadkowe, nosnost 2,64 t;

 
GOLEM Financial Group, s.r.o., prodej 606618830, Třebechovice pod Orebem
samochód dostawczy /5 
2004
186 tkm
*26 498 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  22 081 PLN
wyposażenie:

el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, radio, prz

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:60,CELK.3500KG,UŽIT.1365KG,KOUP.V ČR,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
tablica /4 
2003
280 tkm
*26 498 PLN
tablica /4 
2004
249 tkm
*26 532 PLN
samochód dostawczy /5 
1994
-
27 217 PLN
samochód dostawczy /5 
2006
405 tkm
*27 730 PLN
chladící-mrazící /5 
2003
334 tkm
*28 346 PLN
2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  23 622 PLN
wyposażenie:

6 biegów, wspomaganie układu kierowniczego, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, halogeny, radio

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, ŘP.SK.B,CHLAZENÍ CARRIER ZE ZÁSUVKOU,PLNĚ FUNKČNÍ.

 
Flachs-nakladni-vozy, 721 766 790,722 995 062, PELHŘIMOV
 
2005
390 tkm
*28 552 PLN
tablica /2 
2005
121 tkm
*30 606 PLN
samochód dostawczy /4 
2003
315 tkm
30 640 PLN
samochód dostawczy /5 
2004
138 tkm
*30 811 PLN
tablica /2 
2000
203 tkm
*30 811 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
164 tkm
*31 838 PLN
2 286 ccm / 71 kW (96 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  26 532 PLN
wyposażenie:

ABS, poduszka powietrzna kierowcy, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przeciwpośl

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., rozměry: délka-4550mm,šířka-1750mm,výška-1950mm, nosnost-1255kg, výdřeva

 
W C A R - UŽITKOVE & OSOBNI AUTOMOBILY, 773227755 , 773227766 ,281925222, PRAHA 9 - Horní Počernice,
samochód dostawczy /5 
2006
164 tkm
32 352 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZ
wyposażenie:

ABS, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przec

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:17,CELK.3500KG,UŽIT.1255KG,KOUP.V SRN,1.MAJ.VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
platforma /2 
2006
212 tkm
32 352 PLN
samochód dostawczy 
2005
171 tkm
*32 455 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  27 046 PLN
wyposażenie:

ABS, poduszka powietrzna kierowcy, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczeg

notatka:

pierwszy właściciel, książeczka o serwis., výdřeva nákladového prostoru, nosnost-1255kg, zadní dveře 270°;

 
W C A R - UŽITKOVE & OSOBNI AUTOMOBILY, 773227755 , 773227766 ,281925222, PRAHA 9 - Horní Počernice,
platforma /5 
2002
190 tkm
*32 660 PLN
2 798 ccm / 78 kW (106 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  27 217 PLN
wyposażenie:

ABS, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, aktywne siedzenie dla kierowcy

notatka:

bezwypadkowe, KLÍČE:23,CELK.3500KG,UŽIT.1435KG,KOUP.V SRN,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
tablica /4 
2004
168 tkm
*32 660 PLN
platforma 
2004
134 tkm
*33 071 PLN
platforma 
2004
136 tkm
*33 071 PLN
platforma 
2004
147 tkm
*33 071 PLN
samochód dostawczy /5 
2006
273 tkm
*33 892 PLN
2 298 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  28 244 PLN
wyposażenie:

radio, immobilizer, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka pow

notatka:

NOVÉ PNEU! - KOMPLET NOVÉ BRZDY!! - VŮZ PO VELKÉ SERVISNÍ PROHLÍDCE!! - ABSOLUTNĚ BEZ POŠKOZENÍ,BEZ INVESTIC!! - ÚPLNÁ SERVISNÍ HI

 
GLOBAL PD 20 LET-PO-So-10-19hod, 602552020-!NEDĚLE PO TEL.DOHODĚ, Praha 7
tablica 
2006
105 tkm
*34 714 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESELbez VAT  28 928 PLN
wyposażenie:

2 x poduszka powietrzna, el. opuszczane szyby, immobilizer, klimatyzacja, ręczna skrzynia biegów, halogeny, obrotomierz, stały dac

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., ZÁRUKA NA PŮVOD VOZU, VOZIDLO SERVISOVÁNO, NAJETO POUZE 107 000 KM, ODPOČ

 
Auto HP spol.s r.o., 777205208,602405365,327312804,, Církvice U Kutné Hory
samochód dostawczy /4 
2007
549 tkm
*35 741 PLN
chladící-mrazící /5 
2004
237 tkm
*35 775 PLN
odtahový vůz /2 
2005
-
35 947 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
192 tkm
*36 768 PLN
2 298 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  30 640 PLN
wyposażenie:

zamykanie centralne - zdalne, immobilizer, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, ABS,

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., LOŽNÁ PLOCHA D1-3,65m -- D2-2,50m -- V-1,95m --- NOSNOST 1330kg-CELKOVÁ 3

 
GLOBAL PD 20 LET-PO-So-10-19hod, 602552020-!NEDĚLE PO TEL.DOHODĚ, Praha 7
samochód dostawczy /5 
2005
183 tkm
*36 768 PLN
2 286 ccm / 100 kW (136 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  30 640 PLN
wyposażenie:

odtwarzacz CD, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, halogeny, obrotomierz, wspomaganie układu

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:177,CELK.3490KG,UŽIT.1330KG,KOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
tablica /4 
2005
236 tkm
*36 768 PLN
samochód dostawczy /5 
2005
524 tkm
*36 974 PLN
tablica 
2003
480 tkm
*36 974 PLN
samochód dostawczy 
2006
175 tkm
*36 974 PLN
samochód dostawczy /5 
2006
287 tkm
38 514 PLN
chladící-mrazící /5 
2002
103 tkm
*38 822 PLN
2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  32 352 PLN
wyposażenie:

6 biegów, poduszka powietrzna kierowcy, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego, przyci

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:187,CELK.3500KG,UŽIT.1600KG,KOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.; další výbava: CHLADÍCÍ AG

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
samochód dostawczy /5 
2006
140 tkm
*38 822 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w Fbez VAT  32 352 PLN
wyposażenie:

poduszka powietrzna kierowcy, ABS, odtwarzacz CD, radio, immobilizer, el. opuszczane szyby, wspomaganie układu kierowniczego, komp

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., MOŽNÝ ODPOČET DPH !!! ROČNÍ ZÁRUKA PRVNÍ MAJITEL PĚKNÝ STAV POSKYTUJEME Z

 
www.ok-auta.cz AUTO MOTO PRODEJ, 608 963 678, 777 04 10 10, POHOŘELICE
chladící-mrazící /5 
2004
222 tkm
*38 822 PLN
2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  32 352 PLN
wyposażenie:

6 biegów, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu kierowniczego,

notatka:

bezwypadkowe, KLÍČE:66,CELK.3500KG,UŽIT.1225KG,KOUP.V ČR,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.; další výbava: CHLADÍCÍ AGREGÁT DO O°C, HYGIENIC

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
samochód dostawczy 
2007
682 tkm
*38 822 PLN
samochód dostawczy /4 
2005
193 tkm
*38 822 PLN
tablica 
2004
223 tkm
*38 822 PLN
tablica /2 
2005
95 tkm
*39 007 PLN
2 286 ccm / 85 kW (115 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  32 506 PLN
wyposażenie:

radio, odtwarzacz CD, immobilizer, przyciemniane szyby, halogeny, spoilery, aktywne siedzenie dla kierowcy, obrotomierz, ABS, wspo

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., Vozidlo s řádně vedenou servisní knihou, pravidleným servisem IVECO, vlas

 
BIG Cars užitkové vozy a dodávky, 608 422 139, 596 638 888, Ostrava-Svinov sjezd Dubí
tablica 
2004
144 tkm
*39 028 PLN
tablica /5 
2006
140 tkm
*39 199 PLN
samochód dostawczy /4 
2006
307 tkm
39 368 PLN
samochód dostawczy /4 
2008
236 tkm
*39 439 PLN
tablica /4 
2005
128 tkm
*40 055 PLN
2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  33 379 PLN
wyposażenie:

radio, immobilizer, aktywne siedzenie dla kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, obrotomierz, ABS, wspomaganie układu kierownicze

notatka:

VOZIDLO MÁ TACHOGRAF!!!

 
MIKA AUTO s.r.o., 774 333 774, 283 930 405, Praha 9 - Čakovice
platforma /4 
2003
180 tkm
*40 876 PLN
2 800 ccm / 92 kW (125 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  34 064 PLN
wyposażenie:

6 biegów, ABS, poduszka powietrzna kierowcy, el. opuszczane szyby, el. lusterka, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz,

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:109,CELK.3300KG,UŽIT.1130KG,VALNÍK D/Š-2,80/2,10M,KOUP.V SRN,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
samochód dostawczy /5 
2006
164 tkm
*40 876 PLN
2 287 ccm / 58 kW (79 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  34 064 PLN
wyposażenie:

ABS, poduszka powietrzna kierowcy, odtwarzacz CD, zamykanie centralne - zdalne, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz,

notatka:

KLÍČE:175,CELK.3500KG,UŽIT.1130KG,KOUP.V SRN,2.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
tablica /5 
2002
224 tkm
*40 876 PLN
2 800 ccm / 107 kW (145 PS), DIESELbez VAT  34 064 PLN
wyposażenie:

radio, immobilizer, el. lusterka, podgrzewane lusterka, halogeny, spoilery, aktywne siedzenie dla kierowcy, regulowana kierownica,

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, Provedení: Skříň o rozměrech ložné plochy 6,1m x2.15m x 2,25m (d xš xv) s celkovou hmotností 6,

 
PARTNER EXCLUSIVE CARS, PARTNER AAS Užitkové vozy, +420326734401, 606 339933,, Kosmonosy
samochód dostawczy /5 
2007
397 tkm
*40 876 PLN
2 998 ccm / 130 kW (176 PS), DIESEL, zakupiony w CZbez VAT  34 064 PLN
wyposażenie:

6 biegów, ABS, poduszka powietrzna kierowcy, odtwarzacz CD, immobilizer, ręczna skrzynia biegów, obrotomierz, wspomaganie układu k

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, KLÍČE:172,CELK.3500KG,UŽIT.1070KG,KOUP.V ČR,1.MAJ,VELMI DOBRÝ STAV.;

 
AP AUTO, 776315800,776315900, 272 700 970, Praha 9
platforma /2 
2005
213 tkm
*40 876 PLN
platforma /4 
2004
182 tkm
*41 061 PLN
Iveco Daily 35 S12V(nová cena)
tablica /2 
2007
136 tkm
*41 082 PLN
chladící-mrazící /4 
2004
220 tkm
*41 082 PLN
tablica /4 
2007
376 tkm
42 794 PLN
chladící-mrazící /2 
2004
330 tkm
42 794 PLN
samochód dostawczy /5 
-
254 tkm
*44 163 PLN
2 998 ccm / 100 kW (136 PS), DIESEL, zakupiony w Dbez VAT  36 802 PLN
wyposażenie:

zamykanie centralne - zdalne, el. opuszczane przednie szyby, el. lusterka, przyciemniane szyby, aktywne siedzenie dla kierowcy, po

notatka:

pierwszy właściciel, bezwypadkowe, książeczka o serwis., V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU VÁM OCHOTNĚ ZODPOVÍME -- VÍCE NA WWW.AUTOGLO

 
GLOBAL PD 20 LET-PO-So-10-19hod, 602552020-!NEDĚLE PO TEL.DOHODĚ, Praha 7
Nenašli jste co jste hledali? Vytvořte si poptávku.
 
sdílet s přáteli
opis
/ 4 (395)
pokazuj po zapisach
 
 
   
 
otworzyć garaż
zalogowany
-nielogowany użytkownik-
Neklikej na mě!