Renault Scénic XMOD se představuje
 
 
 
 
 
 

Renault Scénic XMOD se představuje

již zítra na TipCars.com

Neil Eamonn Smith: elektrická Čezeta 506 je teprve začátek
nejčtenější články
1. Vybíráme ojeté SUV za 300 tisíc: VW Touareg nebo Mercedes ML?
2. Rychlý diesel za 250 tisíc korun: BMW 3 nebo Mercedes C?
3. Ojeté MPV do 150 tis. Kč: Zafira nebo Mazda 5?
 
Je vybaven vyšší světlou výškou a pozměněným designem v podobě specifických předních a zadních nárazníků, ochrany spodku karoserie a chromovaných střešních lišt. V těchto dnech vstupuje na náš trh.
hodnocení článku 4.2 b / 5x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Renault Scénic

Nová přední část obsahuje novou identitu značky a světla pro denní svícení LED.
Zavazadlový prostor o objemu až 470 l je jedním z těch větších ve své kategorii. 71 l úložného prostoru je pak rozděleno v interiéru. Modularita vozu Scénic XMOD je jednoduchá - sklopná a vysunovatelná sedadla a nabízejí cestujícím různé kombinace.

Interiér vozu byl vytvořen s pevnou středovou konzolou a zahrnuje ovladač Extended Grip i mnohasměrový joystick umožňující navigaci v rámci multimediálního rozhraní Renault R-Link (k dispozici ale bude až později).

Ve verzi Privilege bude vůz vybaven plochým sportovním volantem, hliníkovými pedály a hliníkovou rukojetí řadicí páky a novými prvky dekorace interiéru v barvě anodizovaný lesklý tmavý karbon. Tento komplet doplňuje nové čalounění s prošíváním a sada kůže Alcantara.

Scénic Xmod je prvním vozidlem řady, které je vybaveno novým zařízením Extended Grip.
Tento systém řízení trakce zajišťuje adhezi vozidla k vozovce ve ztížených podmínkách (sníh, bláto, písek…). Ruční aktivací ovladače nacházejícího se na středové konzole si může řidič vybrat mezi třemi režimy asistence: „normální režim“, „režim zlepšené trakce“ nebo „režim expert“.

Režim „normální“, který je aktivován jako přednastavený, je nutno zvolit na pevných podkladech (jak suchých, mokrých, tak i namrzlých) a odpovídá klasické regulaci prokluzu. Automaticky se znovu zapne při rychlosti vyšší než 40 km/h (pokud byl mezitím zvolen jiný režim).

V režimu „zlepšené trakce“ řídí zařízení brzdný systém, ale kontrolu točivého momentu motoru nechává plně na řidiči.

Pokud řidič zvolí režim „expert“, předává systému Extended Grip řízení hnaných kol. Tento režim automaticky modifikuje řízení točivého momentu motoru a brzd za účelem umožnění většího prokluzu předních kol. Systém Extended Grip je povinně spojen s pneumatikami „Mud and Snow“ vybavenými specifickým běhounem k účinnější evakuaci bláta, písku a rozbředlého sněhu.

A cena? S akční cenou 299 900 Kč si můžete pořídit verzi se zážehovým motorem 1.6 16V (81 kW). První cena dieselu 1.5 dCi (81 kW) je 459 900 Kč.
"na prvním místě je spokojený čtenář"

   Líbí se vám článek? Sdílejte ho, prosím.
diskuzní fórum
poslední příspěvky
v této diskuzi zatím není žádný příspěvek
 
   
 
 
 
 
     
sledovat toto téma
 
 
home
 
nabídka vozidel
 
magazín
 
firmy
 
můj TipCars
 
informace
 
česky
 výběrový formulář 
 
hledaný text:
značka:
model:
sekce:
vyčistit
 
 
   
 

 
 
/ 0 (0)
zobrazovat po záznamech
 
 
   
 
Renault Scén ...