Brněnský Autosalon - FOTOGALERIE
 
 
 
 
 
 

Brněnský Autosalon - FOTOGALERIE

již zítra na TipCars.com

Jaké koupit spolehlivé osmimístné auto do 200 tisíc korun?
nejčtenější články
1. Subaru Forester nebo Nissan X-Trail za 300 tis. Kč?
2. Sedan do 150 tis. Kč: Jetta nebo Fluence?
3. Škoda Octavia 1,2 TSI - kvalita koncernu stále kulhá
 
Brněnské výstaviště patří automobilům. Autosalon, který se veřejnosti otevřel v sobotu, je letos jedním ze sedmi největších veletrhů v oboru na světě. Odehrály se zde čtyři světové premiéry.
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
 
Peugeot 207 SWFrancouzský Peugeot přišel s kombi 207 SW. Očekává, že model bude ještě úspěšnější než jeho předchůdce z minulé modelové řady 206. V prodeji bude od září 2000.
Automobilka Seat zase představila Alteu Freetrack, která je určena pro jízdu v lehkém terénu. Její uvedení na český trh firma plánuje letos na podzim. Altea Freetrack se poprvé poodhalila jako studie na ženevském autosalonu. Její uvedení na český trh firma plánuje na podzim letošního roku.
Novinky ve světové premiéře představily i firmy Brisk a Construct.
Automobilkám se v Česku dál daří. Prodej nových osobních aut na českém trhu za prvních pět měsíců letošního roku vzrostl o pět procent na 54 908 vozů. Ještě více se dařilo prodeji lehkých užitkových aut, prodalo se jich o 22 procent víc - 22 733. Jedničkou na trhu neochvějně zůstává domácí Škoda Auto. V obou kategoriích prodala 25 606 vozů.
Firmy plánují nárůst prodejů i na příští rok, mnohé své plány představily právě na Autosalonu.
Některé firmy chtějí zvýšit svůj podíl na trhu. Audi chce letos v Česku zvýšit prodej o více než čtvrtinu a poprvé překonat hranici 3000 prodaných vozů za rok. Japonský Nissan chce současný podíl 1,2 procenta zvýšit za tři roky na víc než dvojnásobek. Jeho domácí konkurent Mitsubishi plánuje, že se příští rok dostane přes procento.

TIP: Autosalon Brno 2007 - přehled novinek

Fiat LineaItalský Fiat zaznamenává letos v Česku nejvyšší nárůst prodeje ze všech evropských trhů. Oproti loňsku koupili Češi o 38 procent osobních a užitkových vozů Fiat víc. Firmě vzrostl meziročně podíl na českém trhu o 0,5 procentního bodu na 2,8 procenta.
Několik značek se letos v Česku objevilo vůbec poprvé. Třeba luxusní německý Wiesmann letos prodal čtyři modely v hodnotě několika milionů.
Ručně vyráběný Spyker koupili od tuzemského distributora dva lidé. Obě značky plánují, že v následujících letech prodají do deseti kusů.
Prodej v Česku zahájila Lancia, až teď prý dozrál pro dceru italského Fiata ten správný čas. Na českých silnicích by jich letos mohlo jezdit 60.
   Líbí se vám článek? Sdílejte ho, prosím.
diskuzní fórum
poslední příspěvky
v této diskuzi zatím není žádný příspěvek
 
   
 
 
 
 
      
sledovat toto téma
 
 
home
 
nabídka vozidel
 
magazín
 
firmy
 
můj TipCars
 
informace
 
česky
 výběrový formulář 
 
hledaný text:
značka:
model:
sekce:
vyčistit
 
 
   
 
 
 
/ 0 (0)
zobrazovat po záznamech
 
 
   
 
Brněnský Aut ...