0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo S40 po 104.338 km

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 01:18, mrcka
To už jde celkem vidět i z fotek, že to Volvo je nastražená mrcka. Líbí se mi, že pořád nemáte "protekční vozy" pro redakci, ale i tento, který hodně vypovídá o reálné situaci v 95% bazarů. (já znám slušné pouze 2-3 bazary)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 07:34, RE: mrcka
Ráďa napsal:
To už jde celkem vidět i z fotek, že to Volvo je nastražená mrcka. Líbí se mi, že pořád nemáte "protekční vozy" pro redakci, ale i tento, který hodně vypovídá o reálné situaci v 95% bazarů. (já znám slušné pouze 2-3 bazary)
Auta v bazaru si vybírám sám a sám pracovník autobazaru o tomto voze prohlásil, že tento vůz je jeden z nejhorších kousků, které nabízejí k prodeji ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 09:06, RE: mrcka
Petr - TipCars.com napsal:
Auta v bazaru si vybírám sám a sám pracovník autobazaru o tomto voze prohlásil, že tento vůz je jeden z nejhorších kousků, které nabízejí k prodeji ...
No to je jasné že Vám to povedal, keď vedel že aj tak jeho hrozný stav o chvíľu zistíte sám. Normálnemu kupujúcemu by povedal: "Auto je v supr stavu, má nové rozvody, baterku, tlumiče.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 09:07, RE: mrcka
Martin napsal:
No to je jasné že Vám to povedal, keď vedel že aj tak jeho hrozný stav o chvíľu zistíte sám. Normálnemu kupujúcemu by povedal: "Auto je v supr stavu, má nové rozvody, baterku, tlumiče.....
proto clovek v bazaru nesmi ze sebe delat debila a musi si projit vsechno mozne,jen tak zjisti skutecnou pravdu o vozidle!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 09:08, najeté km
Taky by to byl nesmysl, aby volvo z roku 96 mělo najeto tak málo !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 11:43, RE: najeté km
Zdeněk napsal:
Taky by to byl nesmysl, aby volvo z roku 96 mělo najeto tak málo !!!
Njn. stáčení kilometrů, ale zase zkuste člověku, který vlastní favorita z roku 89 najel s nim 60tkm a je z něj šrot, když si teď vybírá oktávku v bazaru že ta s 200tkm vypadá fakt dobře, no poslal mě někam že auto s 200tkm nechce a koupil "super kus" s jen 100 tkm (můj odhad reálně 300 - 350)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 13:16, RE: najeté km
Marty napsal:
Njn. stáčení kilometrů, ale zase zkuste člověku, který vlastní favorita z roku 89 najel s nim 60tkm a je z něj šrot, když si teď vybírá oktávku v bazaru že ta s 200tkm vypadá fakt dobře, no poslal mě někam že auto s 200tkm nechce a koupil "super kus" s jen 100 tkm (můj odhad reálně 300 - 350)
Hodně lidí si zvyklo, že auto se 100000 km na tacho je potřeba zgenerálkovat (viz. většina škodovek 120L a prvních favoritů)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 14:50, RE: najeté km
Marty napsal:
Njn. stáčení kilometrů, ale zase zkuste člověku, který vlastní favorita z roku 89 najel s nim 60tkm a je z něj šrot, když si teď vybírá oktávku v bazaru že ta s 200tkm vypadá fakt dobře, no poslal mě někam že auto s 200tkm nechce a koupil "super kus" s jen 100 tkm (můj odhad reálně 300 - 350)
To bude tím, že většina lidí jsou pouze uživatelé a o autě krom toho kolik žere a jak rychle jede ví velký kulový. A taky tím, že si chtěj nechat lhát. Ten příklad s Favoritem se mi moc líbí. A dobře mu tak, že si koupil takovou jebku, aspoň si nabije hubu a příště nebude nad realitou ohrnovat nos. Někteří chytrolíni, co by mohli psát příručky pro prodejce v autobazarech a vydávat odborné encyklopedie pak píšou na internet různý články o "autobazarních zmrdech", ale vůbec si neuvědomují, že až jednou budou chtít sami auto prodat, budou o něm většinou pět takové ódy, až to bude za uši tahat. U auta ne, ale stalo se mi něco podobného před 14ti dny s nemovitostí. majitel, vysokoškolský profesor, zřejmě špička ve svém oboru, ale pro ostatní aspekty života nepoužitelný, který celou dobu jednání (2 měsíce) předváděl svojí hloupost nakonec prohlásil, že to "nemá žádný skrytý vady" a odešel. Takovou blbost si může dovolit jen málokdo. Ale co, lidi si chtěj nechávat lhát, tak proč ne:)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 18:41, RE: najeté km
Max napsal:
To bude tím, že většina lidí jsou pouze uživatelé a o autě krom toho kolik žere a jak rychle jede ví velký kulový. A taky tím, že si chtěj nechat lhát. Ten příklad s Favoritem se mi moc líbí. A dobře mu tak, že si koupil takovou jebku, aspoň si nabije hubu a příště nebude nad realitou ohrnovat nos. Někteří chytrolíni, co by mohli psát příručky pro prodejce v autobazarech a vydávat odborné encyklopedie pak píšou na internet různý články o "autobazarních zmrdech", ale vůbec si neuvědomují, že až j...
Já vám uvedu jeden příklad že ne každý 8-10let starý auto musí mít nutně přes 200tis km.Má matka si koupila v roce 1995 nového opla tigru a jezdila s tím do práce a občas na dovolené k moři.když ho loni prodávala mělo auto najeto skutečných 140tis.km.motor OK-ještě origo tlumiče.Jinak už prokvítaly lemy-Opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 20:11, RE: najeté km
bruno napsal:
Já vám uvedu jeden příklad že ne každý 8-10let starý auto musí mít nutně přes 200tis km.Má matka si koupila v roce 1995 nového opla tigru a jezdila s tím do práce a občas na dovolené k moři.když ho loni prodávala mělo auto najeto skutečných 140tis.km.motor OK-ještě origo tlumiče.Jinak už prokvítaly lemy-Opel.
Ano, mám také jeden případ. Užívám auto pouze o víkendech a v létě na cestu k moři a mám najeto poctivých 47 tisíc km a to od roku 2000 do 2006. No jo, ale vykládejte to pak někomu při prodeji...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 20:50, RE: najeté km
bruno napsal:
Já vám uvedu jeden příklad že ne každý 8-10let starý auto musí mít nutně přes 200tis km.Má matka si koupila v roce 1995 nového opla tigru a jezdila s tím do práce a občas na dovolené k moři.když ho loni prodávala mělo auto najeto skutečných 140tis.km.motor OK-ještě origo tlumiče.Jinak už prokvítaly lemy-Opel.
A tak já mám jedno ze svých aut z roku 1989 a mám najeto poctivých 73 tkm Takže možné je všecko. Pravda je, že to jde vidět na první pohled. Ten lak, ty sedadla, ty blatníky, gumy + některé náplně ještě z fabriky ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 20:54, RE: mrcka
Martin napsal:
No to je jasné že Vám to povedal, keď vedel že aj tak jeho hrozný stav o chvíľu zistíte sám. Normálnemu kupujúcemu by povedal: "Auto je v supr stavu, má nové rozvody, baterku, tlumiče.....
Ano, pokud by zákazíka otypoval že tomu moc nerozumí, tak by tvrdili přesně takové pohádky.
Nejlepší to bylo, když se šla v pondělí moje slečna sama zeptat na W210 jako že ji chce pro sebe. A ve středu jsem na to dané auto přišel já a pod paží jsem měl servisní manuály a začal jsem to prolézat. Normálně mi o tom autě řekli úplně ale tak úplně jiné věci !!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 23:07, najete km
S tema najetyma km je to tak, ze vetsinou je to stocena, respektive na tipcarsu je jen malo aut, co ma poctive uvadeny km. Lidi se boji kupovat auta, co maji najeto 200tis , proto se to staaci. Ja mam na Mondeu z roku 97 najeto 540tis km a stale neni po generalce, na druhou stranu mama ma BMW koupene nove v roce 2000 a ma najeto 65 tis, Kdybych sel Mondeo prodat, tak kdyz ho stocim na 210tis, tak to nikdo nepozna, motor nema vadu, olej nezere, jinak vse je meneny, tak nelze poznat, pokud clovek vymeni gumy na pedalech a vymysli neco s volantem, kolik ma auto najeto. Ale ja neprodam, chci jezdit jeste chvili a az najede 750tis, tak pujde do muzea.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 23:13, RE: najeté km
Ráďa napsal:
A tak já mám jedno ze svých aut z roku 1989 a mám najeto poctivých 73 tkm Takže možné je všecko. Pravda je, že to jde vidět na první pohled. Ten lak, ty sedadla, ty blatníky, gumy + některé náplně ještě z fabriky ...
Aut jsem už kupoval tuny. Taky jsem párkrát nalatěl a vzal jsem si z toho ponaučení. Ne bazar, ne dovoz. To jsou ty největší křápy.
Nejzachovalejší auto, co jsem kupoval na inzerát byl 10 let starej Favorit, co měl najeto, no nekecám, 13tis km. Auto vyjelo z garáže jako nový. ( pak mi ho ukradli)
Při koupi nejde jenom o to znát trochu auta a fígle bazáristů, ale mě se nejvíc osvědčilo si otypovat prodávajícího. Když mi nějak nesedí, tak auto neberu.
Jinak osvědčenej patent je 1. majitel, koupený u nás, nebouraný a garážovaný. Tím se většinou eliminuje 95% sraček a z těch 5% si už vyberete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 23:20, RE: najeté km
Ivan napsal:
Aut jsem už kupoval tuny. Taky jsem párkrát nalatěl a vzal jsem si z toho ponaučení. Ne bazar, ne dovoz. To jsou ty největší křápy.
Nejzachovalejší auto, co jsem kupoval na inzerát byl 10 let starej Favorit, co měl najeto, no nekecám, 13tis km. Auto vyjelo z garáže jako nový. ( pak mi ho ukradli)
Při koupi nejde jenom o to znát trochu auta a fígle bazáristů, ale mě se nejvíc osvědčilo si otypovat prodávajícího. Když mi nějak nesedí, tak auto neberu.
Jinak osvědčenej patent je 1. majitel, koupen...
Jen jestli moc blbě nežvaníš.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.11.2006 06:42, RE: najeté km
Přemek napsal:
Jen jestli moc blbě nežvaníš.....
Milý Přemku, dost dobře nevím, jak tě slušně požádat o dohodu s používáním jména a zároveň tady neprudit ostatní jen mým problémem a mimo téma. Nicméně tvé příspěvky s (taky) mým jménem mě už, řečeno tvým slovníkem, serou. Tak se k mé prosbě už prosím nějak postav - prosím tě už potřetí. Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.11.2006 11:50, RE: najeté km
Přemek napsal:
Milý Přemku, dost dobře nevím, jak tě slušně požádat o dohodu s používáním jména a zároveň tady neprudit ostatní jen mým problémem a mimo téma. Nicméně tvé příspěvky s (taky) mým jménem mě už, řečeno tvým slovníkem, serou. Tak se k mé prosbě už prosím nějak postav - prosím tě už potřetí. Děkuji
Proste si mu chcel povedať že je kokot-na niektorých ľudí musíš hovoriť len slovníkom, ktorému rozumejú.
Inak môj známy má v rodine Oktáviu z roku 2001 a tá ma najazdených len asi 46 tisíc km, normálne som tomu nechcel veriť ked som to nahodou zbadal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.11.2006 12:10, autobazary
Jak si to tady pročítám a slyšim tu zlost na autobazary,musim vám dát za pravdu,že stáčení km bylo je a bude oblíbeným koníčkem v bazarech. Ale,o tom sem mluvit nechtěl,sám sem kupoval v r.2001 jetý auto,Fiat Brava 1.6 16V,r.v 96 v jednom nejmenovaném bazaru v Karlových Varech,bylo to po 1. majiteli,nalítáno asi 160 000km,víceméně občas garážované,přesně vyplněná sservisní knížka,cena taky ušla,auto se mi moc líbilo,i když mělo tolik najeto,sám majitel autobazaru mi tehdy řekl,že auto bylo bouraný na zadní část,docela dost,normální člověk by nic nepoznal,prohlásil,že to ale bylo celý vyměněný a auto nemá nic s geometrií apod. a řka ještě,že ty dvě ostatní Bravy,co mu tady stojí,který nemají tolik najeto a sou novější,zdaleka nejsou v tak dobrym stavu,jako tahle,protože se používaly jako fiermní auta,a tím mě přesvědčil o koupi,dodnes s tím autem jezdím,mám najeto něco kolem 200 000km a nemůžu si stěžovat.Takže někde,bohužel už asi jen málo,ale myslim že někde ještě stále ty poctivý lidi jsou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.11.2006 10:58, stáčení tacho - trestný čin
Screepy napsal:
Jak si to tady pročítám a slyšim tu zlost na autobazary,musim vám dát za pravdu,že stáčení km bylo je a bude oblíbeným koníčkem v bazarech. Ale,o tom sem mluvit nechtěl,sám sem kupoval v r.2001 jetý auto,Fiat Brava 1.6 16V,r.v 96 v jednom nejmenovaném bazaru v Karlových Varech,bylo to po 1. majiteli,nalítáno asi 160 000km,víceméně občas garážované,přesně vyplněná sservisní knížka,cena taky ušla,auto se mi moc líbilo,i když mělo tolik najeto,sám majitel autobazaru mi tehdy řekl,že auto bylo bour...
S těmi dovozy tak docela nemáte pravdu, protože když si zajedete do Německa pro auto sám zcela vyjímečně narazíte na auto se stočeným tachometrem a to z toho důvodu, že v Německu je to ohodnoceno jako trestný čin a tudíž se do toho nikomu nechce! Nevím proč u nás už dávno není něco podobného zavedeno. Takže pokud si auto v Německu budete vybírat sám nebudete mít problém, pokud si auto necháte dovézt můžete si být jistý, že dovozce tacho určitě stočí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 14:14, RE: stáčení tacho - trestný čin
Honzad napsal:
S těmi dovozy tak docela nemáte pravdu, protože když si zajedete do Německa pro auto sám zcela vyjímečně narazíte na auto se stočeným tachometrem a to z toho důvodu, že v Německu je to ohodnoceno jako trestný čin a tudíž se do toho nikomu nechce! Nevím proč u nás už dávno není něco podobného zavedeno. Takže pokud si auto v Německu budete vybírat sám nebudete mít problém, pokud si auto necháte dovézt můžete si být jistý, že dovozce tacho určitě stočí.
to má něco do sebe ty německý auta většinou stáčej až ty překupníci
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.