0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Polo TDI - první dojmy uživatele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 06:44, 2000km
hodnotit auto po 2000km..to je tedy nazor odbornika :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 06:53, RE: 2000km
stréc od piva napsal:
hodnotit auto po 2000km..to je tedy nazor odbornika :)
přečti si to a pak hodnoť Ty.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:43, turbo emocion
Tak uz ti podala ruku váha vzduchu, počkej až se přihlasí turbína to bude Das Emocion v peněžence )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:59, RE: turbo emocion,Martin
anonym napsal:
Tak uz ti podala ruku váha vzduchu, počkej až se přihlasí turbína to bude Das Emocion v peněžence )
Do motoru TDI-Rýpou právě ti co by ho chtěli ale nemůžou si ho dovolit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 09:12, RE: turbo emocion,Martin
anonym napsal:
Do motoru TDI-Rýpou právě ti co by ho chtěli ale nemůžou si ho dovolit!
těch co by ho chtěli už moc není, a dovolit si motor tdi je otázka ok 50tis kč,takže to asi nebude tím :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 09:15, RE: turbo emocion,Martin
anonym napsal:
Do motoru TDI-Rýpou právě ti co by ho chtěli ale nemůžou si ho dovolit!
máš pravdu dovolit si ho nemůžu, ale z jiných důvodů.
oproti mému 3,0i R6 smrdí je hlučnej a sere se. to že mi to žere o 3 litry víc za to stojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 09:40, RE: turbo emocion,Martin
anonym napsal:
máš pravdu dovolit si ho nemůžu, ale z jiných důvodů.
oproti mému 3,0i R6 smrdí je hlučnej a sere se. to že mi to žere o 3 litry víc za to stojí.
cool
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:08,
Takové auto jsem měl, po bouračce mého vozu střední třídy jsem si ho koupil jako nouzovku. Motor SDI se snažil, rámus naprosto neuvěřitelný, podvozek v rámci možností dobrý, přepravní kapacita na sedana slušná.To auto kromě volantu a třech pedálu nemělo za výbavu už nic /koupeno v čr nové/. Určitě je recenzent s vozem spokojen a bude i dále, ale člověk se nesmí svést v něčím jiném. Milan
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:18, RE: turbo emocion,Martin
anonym napsal:
Do motoru TDI-Rýpou právě ti co by ho chtěli ale nemůžou si ho dovolit!
ano, nemůžem si ho dovolit, protože bychom pak nemely na ty závratný sumy při opravách!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:21, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Takové auto jsem měl, po bouračce mého vozu střední třídy jsem si ho koupil jako nouzovku. Motor SDI se snažil, rámus naprosto neuvěřitelný, podvozek v rámci možností dobrý, přepravní kapacita na sedana slušná.To auto kromě volantu a třech pedálu nemělo za výbavu už nic /koupeno v čr nové/. Určitě je recenzent s vozem spokojen a bude i dále, ale člověk se nesmí svést v něčím jiném. Milan
přesně! moje řeč, po přesedlání z fáva nebo 120 paráda, ale jinak nic moc....kamarád má cordobu zvenku celkem pěkná ale vnitřek se mi moc nelíbí a pohodlí v kabině moc neni...ale pro nenáročný lidi dobrý auto bych řek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:31, RE: turbo emocion
anonym napsal:
Tak uz ti podala ruku váha vzduchu, počkej až se přihlasí turbína to bude Das Emocion v peněžence )
Stará dobrá 1,9 TDI 66 kW s dobrým zacházením a v tak lehkém autě musí vydržet zatraceně hodně. Spíš bych se staral o to, co přední náprava pod tak těžkým motorem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:33,
19' monitor neprojde do kufru Pola.
Já mám zase vyzkoušeno, že 21' neprojde do kufru SAAB 95, auta o dvě třídy většího.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
19' monitor neprojde do kufru Pola.
Já mám zase vyzkoušeno, že 21' neprojde do kufru SAAB 95, auta o dvě třídy většího.
Tož hoši ja mam C5 a když se manželce zas vysere to její Polo TDi, zaparkuju ho v kufru a vodvezu ho do servisu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:55, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Takové auto jsem měl, po bouračce mého vozu střední třídy jsem si ho koupil jako nouzovku. Motor SDI se snažil, rámus naprosto neuvěřitelný, podvozek v rámci možností dobrý, přepravní kapacita na sedana slušná.To auto kromě volantu a třech pedálu nemělo za výbavu už nic /koupeno v čr nové/. Určitě je recenzent s vozem spokojen a bude i dále, ale člověk se nesmí svést v něčím jiném. Milan
Moje Poldina je jedna z posledních a výbava je Comfort, tedy bez švihadel, batohy, ABS, centrál. Samozřejmě v porovnání s novější konkurencí a s auty vyšší třídy to není zázrak, ale mně plně vyhovuje. TDi je oproti SDi úplně někde jinde, auto je mnohem živější, než vypadá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:56, RE: turbo emocion
anonym napsal:
Stará dobrá 1,9 TDI 66 kW s dobrým zacházením a v tak lehkém autě musí vydržet zatraceně hodně. Spíš bych se staral o to, co přední náprava pod tak těžkým motorem.
Přesně tak, nápravu si hlídám, naštěstí není hliníková jako u Pašáků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 11:07, krok
Jsem zvědav, kdy VW dospěje od Polo aut k celoautům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 11:11, RE: 2000km
stréc od piva napsal:
hodnotit auto po 2000km..to je tedy nazor odbornika :)
Strécu, napsal jsem na úvod a navíc tučně, že servisní historii a zkušenosti původního majitele znám. Napište mi mail a klidně Vám to pošlu ještě jednou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 11:13, RE: turbo emocion
anonym napsal:
Tak uz ti podala ruku váha vzduchu, počkej až se přihlasí turbína to bude Das Emocion v peněžence )
Zrovna turbo u tohoto starého motoru s rotační vodní pumpou vydrží. Nemá to ani systém PD, ani dvouhmotový setrvačník. Kazí se jen váha vzduchu a to je poměrně levná věc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 11:41, RE: zvědavost na Polo
anonym napsal:
Jsem zvědav, kdy VW dospěje od Polo aut k celoautům.
Jakožto věšec vám zdarma nahlédnu do budoucnosti a ... ano již to vidím ... dožijete se velmi vysokého věku a budete zvědav až do konce svého života.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 11:44, RE: Polo v kufru
anonym napsal:
Tož hoši ja mam C5 a když se manželce zas vysere to její Polo TDi, zaparkuju ho v kufru a vodvezu ho do servisu.
To se ti to s kombíkem vytahuje, já mám liftback C5 a abych dovřel dveře kufru musím půlku zadní sedačky sklopit, aby se mi tam to Polo vešlo.
reagovat
  1 2 3 ... 15




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.