0
zpět
 

diskuze k tématu: Velký přehled posledních 100 poraden

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 21:29, Ktoré auto....::???
Zdravím Vás, už dosť dlhú dobu, a to asi 3 mesiace si vyberám auto.
Cena by mohla byť do 160 000 Korún českých.
Týmto Vás chcem poprosiť o radu. Môže to byť benzínový motor.
Veľmi pekne Vám dakujem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.07.2006 14:23, RE: Ktoré auto....::???
miro napsal:
Zdravím Vás, už dosť dlhú dobu, a to asi 3 mesiace si vyberám auto.
Cena by mohla byť do 160 000 Korún českých.
Týmto Vás chcem poprosiť o radu. Môže to byť benzínový motor.
Veľmi pekne Vám dakujem...
kup Nissan primera P11 2.0, to je dobry voz...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.08.2006 13:38, poradte mi, kupa auta
Ahojte,
mam 19rokov a vyberam si prve auto. Byvam v BA cize jazdim (s tatkovym auto) vacsinou iba po meste. Ale viete moje bude moje a nemusim sa pytat ci mozem niekam ist jeho autom:))
Ak by ste mi mohli poradit z Vasich skusenosti nejake mensie ale nie velmi nebezpecne auto (trabant:)) Neviem sa rozhodnut ci benzin alebo diesel, ale neviem sa rozhodnut ani pre typ auta. Samozrejme chcel by som nieco cenovo nenarocne na udrzbu.
Mam par vyhliadnutych znaciek, ale nechcem Vas ovplyvnovat a preto cakam na Vase rady(teda ak mi poradite:))
dakujem a ostavam s pozdravom Peto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.08.2006 17:18, Výběr auta
Chtěl jsem se zeptat, vybírám auto na ježdění po městě. Přemýšlel jsem mezi Seatem Cordobou r.v. 97-99, Škodou Felicií, Fordem Mondeo 96-99 nebo Volkswagenem Golf 95-98. Poraďte mi prosim. Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.08.2006 00:09, RE: Výběr auta
Patrik napsal:
Chtěl jsem se zeptat, vybírám auto na ježdění po městě. Přemýšlel jsem mezi Seatem Cordobou r.v. 97-99, Škodou Felicií, Fordem Mondeo 96-99 nebo Volkswagenem Golf 95-98. Poraďte mi prosim. Děkuji
prdele ja nevim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.08.2006 10:24, poradna@tipcars.com
dobrý den! pište svoje dotazy na mail: poradna@tipcars.com zde je přebírají naši znalci a snaží se na ně odpovědět.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.09.2006 15:46, RE: Ktoré auto....::???
anonym napsal:
kup Nissan primera P11 2.0, to je dobry voz...
Primera P10 jako 2.0 není špatná (spolehlivost, jízdní vlastnosti, nízké ceny), ale je potřeba vědět, že je to docela těžké auto, takže má velkou spotřebu, podle zkušeností málokdy pod 10l. Navíc z pojistky za auto s dvoulitrem se pos..š. Zkus tohle: na Tipcars zadej do vyhledávání ojetin parametry, které potřebuješ včetně max. ceny, z toho, co se ti ukáže ignoruj auta z IT, FR, Rumunska atd. a pak si snad nějaký typ vybereš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.02.2007 20:14, ojetého BMW 525tds
Zvažuji koupi ojetého Bmw 525tds 1998 , jaké jsou nejčastější závady ceny náhradních dílů spotřeba atd. Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.03.2007 19:47, megane
dobry den mam koupil jsem si renault megane r.v. 12/97 a chtel bych se zeptat jestli uz meli pozinkovanou karoserii diky milan
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 11:33, žádost o radu výberu motoru
dobrý den,prosím o radu,zvažuji o koupi os.aut.nejlépe kombi,dosti toho vozím.Chci koupit auto do cca340tis.kč.Mám v úmyslu koupit škodu octavii,ale nevím jak jsou na tom motory 66,81a96kw.Mám A6 132kw quattro-supr auto,zatím žádný větší problém,ale potřebuji zmenšit provozní náklady,tak se rozhoduji.U 66-ky mne odrazují bubnové brzdy.Nejvíce mne zajímá jak jsou na tom motory 96kw,jestli to je dobrá volba i z hlediska spolehlivosti,spotřeby... Předem děkuji za radu moje adresa: amigo.amigos@seznam.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.07.2007 22:02, dotaz
Kdo již máte zkušenost s Citroenem C4 Picasso /krátké pro 5 osob/ Nebo doporučíte jimé MPV.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 12:51, Peugeot 307 break nebo Opel Astra Caravan ?
Již nějaký týden trávím sháněním informací a rozhodováním se při volbě nového vozu. Poprvé si budu kupovat zcela nový vůz. Protože jsme 5ti člená rodina (děti 15,13,3), tak nešlo jinak než kombi nebo MPV: nejvíce najezdím sám cestami do práce cca 25km několikrát týdně, ale často jezdíme pryč i s kolama na střeše ročně cca 18-20000km. Teď jsem uvízl a nemůžeme se rozhodnout Peugeot 307 1,6 HDI nebo benzin a nebo Astra 1,6 benzin ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.02.2010 09:21, porovnaní vozů citroen xara a renault scenic
dobry den,chtěl bych prosím Vás poradit s koupí vozu.Rozhoduji se mezi CITROEN XSARA PICASO 2,0HDI 2002 zhruba za 100.000,-Kč a vozem RENAULT SCENIC 1,6benzin 2000 za 85.000,-Kč. Obě mají najeto něco přes 100tis km RENAULT asi o 20tis méně. najedem ročně 3-5tisíckm Zajímalo by mne srovnání spotřeby,spolehlivosti,jak jsou na tom po motorové strance,opotřebení motoru a dílů,brzdy,ceny nahradních dílů. Doteď jsem jezdil se škodou 120 takže nemam vůbec zkušenosti s ,,lepšími" vozy
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.