0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké spolehlivé MPV?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 15:34,
Len škoda, že sa na náš trh nedováža Toyota Previa......ročník 2001 a mladšie, s motorom 2.4 je neskutočne pohodlná....a mám pocit, že aj Honda vyrábala auto v tejto triede..tuším Shuttle a Stream.....a na záver mám pocit, že niektoré otázky sa tu točia o tých istých autách, treba pohľadať v archíve
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 16:09, Archív
Jaro napsal:
Len škoda, že sa na náš trh nedováža Toyota Previa......ročník 2001 a mladšie, s motorom 2.4 je neskutočne pohodlná....a mám pocit, že aj Honda vyrábala auto v tejto triede..tuším Shuttle a Stream.....a na záver mám pocit, že niektoré otázky sa tu točia o tých istých autách, treba pohľadať v archíve
Jo jo, ale i tak velice podrobná a kvalitní poradna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 06:53, RE: Archív
Aleš napsal:
Jo jo, ale i tak velice podrobná a kvalitní poradna.
Za pochvalu děkujeme. Motivuje k další a další lepší poradně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 06:53, RE: Archív
Aleš napsal:
Jo jo, ale i tak velice podrobná a kvalitní poradna.
Za pochvalu děkujeme. Motivuje k další a další lepší poradně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.06.2006 08:39, RE: Archív
Petr - TipCars.com napsal:
Za pochvalu děkujeme. Motivuje k další a další lepší poradně
Panove z TipCars, pred par dny jsem narazil konecne na vas web a konecne cetl odpovedi presne na to, co jsem nikde jinde na netu nenasel. Vas mix technickych udaju na jedne strane i praktickych zkusenosti z provozu na druhe strane vcetne srovnavani vozu je opravdu skvely. Moc diky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.06.2006 14:04,
Chtěl bych znát Váš názor na Peugeot 406Hdi rok výroby 1999 80kW.Nejvíce by mne zajímala spolehlivost těchto vozů. Zmíněný vůz má najeto 98tis. km jedná se o verzi kombi.Měsíčně najedu cca 3-4000kpřípadně jaký vůz by jste mi doporučili.Cenová relace 150000-180000tis.Děkuji za odpověd.

Jarda
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.