0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Auris Touring Sports se představila v Paříži

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 14:33, Auris Touring - konečně zajímavá změna + předpokládaná kvalita
Pár měsíců řeším nové, druhé auto do rodiny za cca 400 a konečně jsem našel auto které je jiné než ostatní + bonus kvality Toyota. Pokud i v reálu bude Auris Touring zajímavý jako na fotografiích, mám vybráno.

Kupuji občas časopisy, abych byl v obraze. Ovšem CZ časopis a servery = koho chleba jíš, toho píseň zpívej... Takže např. test čtyř aut, z toho tři v pozadí a v popředí úžasný Rapid... předem je jasné kdo nejlépe platí, ta palubka a výplně dveří z bakelitu předce tolik nevadí :)
Nejde o to, že automobilové časopisy, ale i servery jsou pouze reklamím letákem za který často rádi platíme, ale tady nám evidentně strkají pod nos superwagen od Škodovky: Testy Rapid vs. Octavia, Rapid vd. Dacia, Rapid vs. to co je vždy horší, nebo nesrovnatelné a samozřejmě vždy vyhrává Škodovka..., že by náhoda? Ještě pochopím, že je často vidět Lodgy kterému se v podstatě posmívají. Kdyby na sobě ale měl jiné logo, to by byla jiná píseň, jelikož za relativně málo peněz alespoň nabídne řádný prostor, se silnějším naftovým motorem 1,5 šest rychlostí, které točí na dálnici pouhých 2.200ot a reálně má spotřebu malého osobáčku.

Pak prohledávám servery v cizině a nějaký Rapid tam nikoho nezajímá, všechny nechává v klidu a víc je zajímá výše uvedená Lodgy od Dacie které se sice z počátku smějí, záhy při praktickém smýšlení jim ale úsměv mizí a mění se v lehké uznalé kývání hlavou.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 22:53, RE: Auris Touring - konečně zajímavá změna + předpokládaná kvalita
Rutt. napsal:
Pár měsíců řeším nové, druhé auto do rodiny za cca 400 a konečně jsem našel auto které je jiné než ostatní + bonus kvality Toyota. Pokud i v reálu bude Auris Touring zajímavý jako na fotografiích, mám vybráno.

Kupuji občas časopisy, abych byl v obraze. Ovšem CZ časopis a servery = koho chleba jíš, toho píseň zpívej... Takže např. test čtyř aut, z toho tři v pozadí a v popředí úžasný Rapid... předem je jasné kdo nejlépe platí, ta palubka a výplně dveří z bakelitu předce tolik nevadí :)
Nejde...
Pokud by tenhle Auris hybrid combi byl za 400 tisíc nový, tak neváhám a časem by asi nahradil současnou M6 kombi. Ale obávám se že cena spíš půjde k 500-600 tisícům a víc. Viz. současný Auris Hybrid. A za tu cenu opravdu ne. To radši zase časem půjdu (na ten můj nájezd) do ojeté střední třídy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.10.2012 19:06, RE: Auris Touring - konečně zajímavá změna + předpokládaná kvalita
Petr S napsal:
Pokud by tenhle Auris hybrid combi byl za 400 tisíc nový, tak neváhám a časem by asi nahradil současnou M6 kombi. Ale obávám se že cena spíš půjde k 500-600 tisícům a víc. Viz. současný Auris Hybrid. A za tu cenu opravdu ne. To radši zase časem půjdu (na ten můj nájezd) do ojeté střední třídy.
Já myslel za 400t. běžnou verzi Touring, ne hybrid. O ten osobně zájem nemám i kdyby byl za 400 v ceně
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.