0
zpět
 

diskuze k tématu: Svezli jsme se s Dacií Duster - jaká je?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 09:33, Cena x hodnota
Musím říct, že za ty peníze mě to auto neuráží a zatím každá recenze pěla chválu. Pro lidi, kteří nemají auto jako nástroj svého ega a bydlí někde v horách to může být dobrý společník. Myslím, že Dacii (Renaultu) se zatím jako jediné podařilo z celkem fungujících a prověřených skupin postavit použitelná opravdu levná auta.
Mně tam chybí alespoň 2-litr. A co se týká převodovky, tak si její krátké kvalty vysvětluji jako zajištění přijatelné dynamiky s relativně velkým autem se slabými motory. Nicméně 50 jezdím taky na 4-ku a to mám 5-ti kvalt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 10:36, Odradí vzhledem ????
"Dacia Duster je auto, které odradí svým jménem, pravděpodobně i vzhledem..." To je ale pane redaktore-nezlobte se- pouze jen a jen váš subjektivní dojem. Vzhledem může naopak přitahovat, protože to není uhlazený navoněný elegán ve stylu ostatních suv... takže za vzhled bych si ho rozhodně netroufl odsuzovat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 10:38, Málo fotek !
cruise napsal:
"Dacia Duster je auto, které odradí svým jménem, pravděpodobně i vzhledem..." To je ale pane redaktore-nezlobte se- pouze jen a jen váš subjektivní dojem. Vzhledem může naopak přitahovat, protože to není uhlazený navoněný elegán ve stylu ostatních suv... takže za vzhled bych si ho rozhodně netroufl odsuzovat...
jinak popravdě, nebylo by od věci přidat tedy pár dalších fotek, když už tu byl kritizován vzhled...například postrádám foto zadní části, zavazadlový prostor, zadní část inter. atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 11:10, Záleží, zda osloví chalupáře
Duster ze své podstaty nemůže útočit na milenky úspěšných manažerů a jupíky, kteří se městem proplétají alespoň v Kaškaji, lépe v Tuaregu, Q7, Cayanee nebo X5. Na českém trhu by mohl oslovit chalupáře, kterým vyšší světlá výška stačí na to, aby zdolali polňačku s hlubšími kolejemi vedoucí k víkendovému sídlu v podhůří. Těm by mohla stačit i benzínová dvoukolka, která je pro ně za cenu nejlevnější Fabie bez tříválce zajímavá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 11:58, RE: Odradí vzhledem ????
cruise napsal:
"Dacia Duster je auto, které odradí svým jménem, pravděpodobně i vzhledem..." To je ale pane redaktore-nezlobte se- pouze jen a jen váš subjektivní dojem. Vzhledem může naopak přitahovat, protože to není uhlazený navoněný elegán ve stylu ostatních suv... takže za vzhled bych si ho rozhodně netroufl odsuzovat...
souhlasím s tím,že vzhled auta by se neměl posuzovat, resp. promítnou v konečném hodnocení! Každý má jednoduše jiný vkus.
Autor si prostě nemůže dovolit na základě jeho vkusu dát autu nějakou známku v bodech, když to pak ovlivní celkové hodnocení.
Napsat svůj názor je ok,ale tím by to mělo skončit.
To není připomínka na tipcars,ale všeobecně pro recenzenty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 12:36, RE: Záleží, zda osloví chalupáře
Muroň napsal:
Duster ze své podstaty nemůže útočit na milenky úspěšných manažerů a jupíky, kteří se městem proplétají alespoň v Kaškaji, lépe v Tuaregu, Q7, Cayanee nebo X5. Na českém trhu by mohl oslovit chalupáře, kterým vyšší světlá výška stačí na to, aby zdolali polňačku s hlubšími kolejemi vedoucí k víkendovému sídlu v podhůří. Těm by mohla stačit i benzínová dvoukolka, která je pro ně za cenu nejlevnější Fabie bez tříválce zajímavá.
Já souhlasím, ale u tohoto auta, za opravdu slušné peníze bych si luxus 4-kolky určitě dopřál a právě i na ty polňačky. Poprší a mokrá tráva je jak sníh.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 13:56, RE: Záleží, zda osloví chalupáře
David V napsal:
Já souhlasím, ale u tohoto auta, za opravdu slušné peníze bych si luxus 4-kolky určitě dopřál a právě i na ty polňačky. Poprší a mokrá tráva je jak sníh.
mě se dastr líbí a volil bych vzhledem k cene 1.6 4x4.když se dá vypínat náhon zadku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 14:35, RE: Záleží, zda osloví chalupáře
David V napsal:
Já souhlasím, ale u tohoto auta, za opravdu slušné peníze bych si luxus 4-kolky určitě dopřál a právě i na ty polňačky. Poprší a mokrá tráva je jak sníh.
To je jasný. 40k za všehrab u tohoto auta má smysl dát a drtivá většina zájemců, kteří občas vyjedou i do lehčího terénu nebo hlubšího sněhu, to udělá. Měl jsem na mysli konzervativního kupce, který chce nové auto na ježdění na chalupu, kde musí po nezpevněné cestě a kterému se vedle aut kolem 250tis., o kterých uvažuje a kterým by brousil spodek, najednou objevil Duster.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.06.2010 14:45, RE: Odradí vzhledem ????
Tomi napsal:
souhlasím s tím,že vzhled auta by se neměl posuzovat, resp. promítnou v konečném hodnocení! Každý má jednoduše jiný vkus.
Autor si prostě nemůže dovolit na základě jeho vkusu dát autu nějakou známku v bodech, když to pak ovlivní celkové hodnocení.
Napsat svůj názor je ok,ale tím by to mělo skončit.
To není připomínka na tipcars,ale všeobecně pro recenzenty.
Známky nebo body ho hodnocení za vzhled snad žádný profi-recenzent nedává.... Každopádně jsou auta, u kterých se více lidí shodne, že se vzhledově povedla (např. nový Superb) a některá méně (když už jsem u škodovky, tak např. Roomster nebo Fabia II.) Duster mi opravdu hezký nepřijde a i vevnitř je to láce (ovladače na středovám panelu spíše připomínají troubu Mora než nové SUV). Na druhou stranu bych jeho technice věřil a kdybych bydlel na horách nebo mezi poli a potřeboval auto takového ražení, určitě bych ho zahrnul mezi užší výběr. Tím nemyslím jestli Dustera nebo Q7, ale nového Dustera nebo starší SUV.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 07:56, RE: Odradí vzhledem ????
Muroň napsal:
Známky nebo body ho hodnocení za vzhled snad žádný profi-recenzent nedává.... Každopádně jsou auta, u kterých se více lidí shodne, že se vzhledově povedla (např. nový Superb) a některá méně (když už jsem u škodovky, tak např. Roomster nebo Fabia II.) Duster mi opravdu hezký nepřijde a i vevnitř je to láce (ovladače na středovám panelu spíše připomínají troubu Mora než nové SUV). Na druhou stranu bych jeho technice věřil a kdybych bydlel na horách nebo mezi poli a potřeboval auto takového ražení,...
Muroň: ještě nedávno to tak dělaly tuším ve Světě motorů nebo v Automobilech, nejsem si už jistý, který z nich... Je tam známka 1 až 5 jako ve škole i za design. Vždy se to zahrnulo do finálního hodnocení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.06.2010 10:59, poctivá nabídka
Článek je celkem hezky a vyváženě napsaný. Slabší místa jsou podle mě jen dvě, hnijící kastle . A je otázkou času, kolik let na polňačkách vydrží čepy a ramena. Škoda krátké převodovky (od dvojky nahoru) jak jsme se dočeli v článku. Jinak naprosto ideální auto pro východní Evropu, tedy i nás. Nechci už řešit kdo mě u supermarketu pomlátí dveřma, či abnormálně rozklížené betony na D1 poblíž Brna. Nadruhou stranu s "bagrem" jezdit nechci. Design je účelový a průměr, lepší než Honker, ale P407SW to zas nemá (nejslabší je asi maska, zbytek by šel). Cena je bezkonkurenční, benziňák 4x2 podle mě stačí. Za ty prachy lepší než moderní (byť obdobné kvality) prckolet. Podle mě to bude úspěšnější auto než Logan.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.06.2010 02:49, RE: Odradí vzhledem ????
cruise napsal:
"Dacia Duster je auto, které odradí svým jménem, pravděpodobně i vzhledem..." To je ale pane redaktore-nezlobte se- pouze jen a jen váš subjektivní dojem. Vzhledem může naopak přitahovat, protože to není uhlazený navoněný elegán ve stylu ostatních suv... takže za vzhled bych si ho rozhodně netroufl odsuzovat...
Pan redaktor si zapoměl kačera na písku.Škoda.Bývaly i doby,kdy sem psali lidé,kteří o autech něco věděli.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.