0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza 1.6 nebo 2.0?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 00:09, Jsem první
Jako co se týče jízdních vlastností tak to asi pojede dobře,ale ten interiér to je hnus velebnosti....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 03:04, Motor
Jsem druhý, času 00:09 se skoro nedá konkurovat. Proč si ten dotyčný neckoupí stříbrnou octávii, ve stříbrný metle, TDi, na hlínách a s křídlem? Proč chce japonskej šmejd? Já bych v tomto případě šel do dvoulitru. Když subaru, tak s pořádným motorem!

Iáá

Osel

PS: Interiér je otázka vkusu. My považujem krkání po obědě za prasárnu, japončíci za dobré mravy... .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 03:18, Do Imprezy dvoulitr!
Naprosto zcela absolutně jednoznačně a bez debat dvoulitr (a přeplňovaný nejlépe). Ale vážně, vzhledem k přeci jen vyšším nárokům (fenomenálního) podvozku (symetrická čtyřkolka - té se NIC nevyrovná) vyplývajícím z trvalého pohonu všech kol, jednoznačně dvoulitr (a nejlépe po "faceliftu", tedy v té silnější verzi!), opravdu tady NENÍ o čem uvažovat!
PS: A protože problém jsme vyřešili (to skoro bez legrace, v tomto případě je to opravdu HODNĚ jednoznačné, skoro "danné") navrhuji "new talking point", a to JAKÉ auto by jste VY vybrali do "Car of the Year 2009". Připomínám, že právě probíhají v Dánsku testy - zkoušky navrhovaných vozů a za 14 dnů bude zveřejněno 7 finalistů. A protože novináře tak rádi kritizujete, ukažte se...
Podmínkou je uvedení daného modelu na trh v letošním roce (do konce roku).
PPS: Já tipuji
1. Citroën C5 (nepopichujte, on je opravdu hodně dobrý)
2. Alfa MiTo (malá raketka na stejném /ale o hodně lepším/ podvozku jako Octavia Tour - myslím co do rozvoru)
3. BMW X6 (vím, že nemá ni malou šanci, ale je skvělé), místo něj se do finále prosadí Ford Fiesta
4. Jaguar XF (také nemá šanci, ale s motorem 2.7 HDi - absolutely fantastic!) realitou však bude Seat Ibiza
5. Honda Accord (myslím, že se do finále nedostane, ale do mého ano), místo ní ve finále bude Mazda 6
6. Lancia Delta (po letech povedená Lancie, přála bych jí to)
7. Subaru Forester (myslím že také nemá šanci) zákulisní praktiky se budou snažit protlačit Superb, který je sice o 99% lepší než předchůdce, ale stejně by se tam správně dostat neměl - ale marketingové oddělení koncernu VW je skvělé - TO uznávám (když VW, tak Scirocco)
Teď VY.....
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 03:20, RE: Motor
anonym napsal:
Jsem druhý, času 00:09 se skoro nedá konkurovat. Proč si ten dotyčný neckoupí stříbrnou octávii, ve stříbrný metle, TDi, na hlínách a s křídlem? Proč chce japonskej šmejd? Já bych v tomto případě šel do dvoulitru. Když subaru, tak s pořádným motorem!

Iáá

Osel

PS: Interiér je otázka vkusu. My považujem krkání po obědě za prasárnu, japončíci za dobré mravy... .
Kde a kdy jsi v Japonsku byl, Oslíku? Tam kde já byla, se nekrkalo (čestné slovo).
PS: Přijmeš výzvu na "souboj" a tipneš finalistu Auto roku? (když to dnes s vyřešením problému motoru do Subřenky bylo tak jednoduché?)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 06:22, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
Naprosto zcela absolutně jednoznačně a bez debat dvoulitr (a přeplňovaný nejlépe). Ale vážně, vzhledem k přeci jen vyšším nárokům (fenomenálního) podvozku (symetrická čtyřkolka - té se NIC nevyrovná) vyplývajícím z trvalého pohonu všech kol, jednoznačně dvoulitr (a nejlépe po "faceliftu", tedy v té silnější verzi!), opravdu tady NENÍ o čem uvažovat!
PS: A protože problém jsme vyřešili (to skoro bez legrace, v tomto případě je to opravdu HODNĚ jednoznačné, skoro "danné") navrhuji "...
až bude článek o auto roku tak se rád zúčastním.
opět se potvrdilo to, že nám tady madam kajlí šíří absolutně nemístné články. reklamu na citroen užnikdo nebaští, tak jsme otočili stránku?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 06:44, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
až bude článek o auto roku tak se rád zúčastním.
opět se potvrdilo to, že nám tady madam kajlí šíří absolutně nemístné články. reklamu na citroen užnikdo nebaští, tak jsme otočili stránku?
Včera jste se ptala, čím že jako zaplevelujete místní diskuze. Co třeba asi 4/5 Vašeho prvního dnešního příspěvku nebo to bylo k věci?
Něco s Vámi nebude asi v pořádku, když máte potřebu se vždy a ke všemu vyjadřovat. Co, to nebudu tipovat.
Zezačátku jsem Vaše příspěvky četl vždy s chutí, ale poslední dobou se napřed podívám kdo je podepsán a pak teprve čtu. A rozhodně nejsem sám.
Můj příspěvek není k Impreze, jen jsem Vám chtěl odpovědět na Váš včerejší dotaz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 07:24, Redakce odpoví mi někdo?
pročpak z každé diskuse mizí oslíkovi příspěvky? Nemyslím že by byly nikterak vulgární. Byť se jeho TDI humor může někoho dotýkat, to chápu, ale většinou v příspěvku předchází věcná k tématu která je místná.
To Vám tolik leží v žaludku?
Myslím že jsou tady jiní jedinci a i jedna...........kterou bych pro její opakujicí se (přehled sice má ale tlachat pořád to samé dokola a ještě ke všemu většina v délce slohové práce.) mazal spíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 07:26, RE: Do Imprezy dvoulitr!
Alda napsal:
Včera jste se ptala, čím že jako zaplevelujete místní diskuze. Co třeba asi 4/5 Vašeho prvního dnešního příspěvku nebo to bylo k věci?
Něco s Vámi nebude asi v pořádku, když máte potřebu se vždy a ke všemu vyjadřovat. Co, to nebudu tipovat.
Zezačátku jsem Vaše příspěvky četl vždy s chutí, ale poslední dobou se napřed podívám kdo je podepsán a pak teprve čtu. A rozhodně nejsem sám.
Můj příspěvek není k Impreze, jen jsem Vám chtěl odpovědět na Váš včerejší dotaz.
To jste opravdu takoví ubožáci? Proč nenecháte madam Kylie alespoň jeden den na pokoji!!! Copak Vám něco udělala? Já si názoru, zkušeností, rad a postřehů madam Kylie mimořádně vážím. Je naprosto neoddiskutovatelné, že jisté zkušenosti má, na rozdíl od 99,9% přispěvovatelů, a to včetně novinářů. V rozhovoru s očí do očí by Vám všem tato pozoruhodná dáma jistě vytřela zrak!!! Proto Vás všechny prosím, zdržte se hanlivých komentářů, jen třeba kvůli tomu, že máte nepodložený pocit, že každé francouzské auto je šmejd, a VW naprostá jednička. Nebo kvůli tomu, že sem napíše něco, co není úplně k věci. Dělá to 99,9% z nás, tak nevím, proč bychom to měli zrovna Kylie jakkoli vyčítal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 07:27, RE: Redakce odpoví mi někdo?
anonym napsal:
pročpak z každé diskuse mizí oslíkovi příspěvky? Nemyslím že by byly nikterak vulgární. Byť se jeho TDI humor může někoho dotýkat, to chápu, ale většinou v příspěvku předchází věcná k tématu která je místná.
To Vám tolik leží v žaludku?
Myslím že jsou tady jiní jedinci a i jedna...........kterou bych pro její opakujicí se (přehled sice má ale tlachat pořád to samé dokola a ještě ke všemu většina v délce slohové práce.) mazal spíš.
to, že odpovídá v čtvrt na čytyři ráno taky o něčem svědčí... měl bych tip kdo může Kylie být - Barbora Tachecí nebo podobně narušená osoba ... omlouvám, se za další příspěvek mimo téma
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 07:33, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
To jste opravdu takoví ubožáci? Proč nenecháte madam Kylie alespoň jeden den na pokoji!!! Copak Vám něco udělala? Já si názoru, zkušeností, rad a postřehů madam Kylie mimořádně vážím. Je naprosto neoddiskutovatelné, že jisté zkušenosti má, na rozdíl od 99,9% přispěvovatelů, a to včetně novinářů. V rozhovoru s očí do očí by Vám všem tato pozoruhodná dáma jistě vytřela zrak!!! Proto Vás všechny prosím, zdržte se hanlivých komentářů, jen třeba kvůli tomu, že máte nepodložený pocit, že každé francou...
nevím jak často navštěvuješ místní diskuse. ja si je rád pročítám každý den už dost dlouhou dobu. kajliny přispěvky se téměř každý den shodují, postrádám v nich něco nového. ano má přehled o tom žádná, ale přirovnal bych jí k oslovi který sem prostě každý rano + - v 6:00 ať byla diskuse/článek o smartu nebo o hummeru napsal že je nejlepší sříbrná octávka v tdi ..............však to znáte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 07:43, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
To jste opravdu takoví ubožáci? Proč nenecháte madam Kylie alespoň jeden den na pokoji!!! Copak Vám něco udělala? Já si názoru, zkušeností, rad a postřehů madam Kylie mimořádně vážím. Je naprosto neoddiskutovatelné, že jisté zkušenosti má, na rozdíl od 99,9% přispěvovatelů, a to včetně novinářů. V rozhovoru s očí do očí by Vám všem tato pozoruhodná dáma jistě vytřela zrak!!! Proto Vás všechny prosím, zdržte se hanlivých komentářů, jen třeba kvůli tomu, že máte nepodložený pocit, že každé francou...
V žádném případě proti ní nic nemám, jen se řídím zásadou "všeho s mírou" nebo "čeho je moc, toho je příliš" atd...
Ona se včera večer ptala, čím zapleveluje tyto diskuze. Výše je moje odpověď (mj. taky plevel) S VW nebo Fr. auty to nesouvisí, např. já mám Fiata.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 08:13, recenze
Této recenzi se nedá nic vytknout a asi proto diskuze je a bude docela chudá.V rakousku jsem v neděli na dálnici potkal STI vč. čmáranic a poklidně plynula si to šinula krajinou a opravdu probudí hodně řidičů s mikrospánku. Kobyla
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 08:38, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
Naprosto zcela absolutně jednoznačně a bez debat dvoulitr (a přeplňovaný nejlépe). Ale vážně, vzhledem k přeci jen vyšším nárokům (fenomenálního) podvozku (symetrická čtyřkolka - té se NIC nevyrovná) vyplývajícím z trvalého pohonu všech kol, jednoznačně dvoulitr (a nejlépe po "faceliftu", tedy v té silnější verzi!), opravdu tady NENÍ o čem uvažovat!
PS: A protože problém jsme vyřešili (to skoro bez legrace, v tomto případě je to opravdu HODNĚ jednoznačné, skoro "danné") navrhuji "...
Myslím si že tam budou tyto značky, modely netuším :)
BMW,Subaru,Honda,Toyota,WV
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 09:20, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
Naprosto zcela absolutně jednoznačně a bez debat dvoulitr (a přeplňovaný nejlépe). Ale vážně, vzhledem k přeci jen vyšším nárokům (fenomenálního) podvozku (symetrická čtyřkolka - té se NIC nevyrovná) vyplývajícím z trvalého pohonu všech kol, jednoznačně dvoulitr (a nejlépe po "faceliftu", tedy v té silnější verzi!), opravdu tady NENÍ o čem uvažovat!
PS: A protože problém jsme vyřešili (to skoro bez legrace, v tomto případě je to opravdu HODNĚ jednoznačné, skoro "danné") navrhuji "...
nova matad 6 bude do 3mista
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 09:22, preplnovana impreza kontra atmosfericka
neviem ake su statistiky ale ja mam preplnovanu MY00 (to sa volala este GT a nie WRX) a nemam ziadne problemy - na hodinach 250.000km a spojka drzi, jedine tlmice menene a lambda sonda. a hromada pneu a brzdy (spotrebak)... myslim ze je to neporovnatelny zazitok oproti atmosferickemu..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 09:26, Impreza
Do Imprezy určitě zvolte 2,0! Ten samý motor jsem měl v Legacy a tak tak se s autem popral, v lehčí Impreze to bude mít určitě snazší. Nejlepší volbou by samozřejmě byla verze se 118 kW, ale nepíšete kolik jste za Imprezu ochoten dát... Servisní náklady na 2,0 92 kW jsou skutečně nízké, stačí měnit olej a filtry, v čem musím oponovat recenzi jsou ceny rozvodů, ve značkovém servise za ně dáte 20.000,- a ne 10.000,- v neznačkovém pak cca polovinu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 09:34, RE: Motor
anonym napsal:
Kde a kdy jsi v Japonsku byl, Oslíku? Tam kde já byla, se nekrkalo (čestné slovo).
PS: Přijmeš výzvu na "souboj" a tipneš finalistu Auto roku? (když to dnes s vyřešením problému motoru do Subřenky bylo tak jednoduché?)
Kylie
To si nejspíš spletl s Indií
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 09:49, Alex
Kyli? Jsi chlap, nebo ženská? Občas píšeš v mužském rodě, občas v ženském...takže se přikláním k mužské variantě...ono ve tři ráno to jde těžko kontrolovat...:)))
Takže Kyliene, proti francouzům nic nemám..naopak, má už druhého za sebou...ale co si dva tady budeme nalhávat...pořád jsou s tou technikou tak nějak pozadu...myslím kvalita! Možná je z tohoto průseru vystrčí nová C4, která bude mít motory z BMW, nebo C5, která vypadá opravdu skvostně....stejně jako u Renaultu nová Laguna či u Peugotu 308, která má taktéž motory z BMW, ale do této doby žádná chvála. Ale jinak dobrý...tvoje příspěvky chlapáku jsou fajn.
Alex
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 09:50, RE: Do Imprezy dvoulitr!
anonym napsal:
Naprosto zcela absolutně jednoznačně a bez debat dvoulitr (a přeplňovaný nejlépe). Ale vážně, vzhledem k přeci jen vyšším nárokům (fenomenálního) podvozku (symetrická čtyřkolka - té se NIC nevyrovná) vyplývajícím z trvalého pohonu všech kol, jednoznačně dvoulitr (a nejlépe po "faceliftu", tedy v té silnější verzi!), opravdu tady NENÍ o čem uvažovat!
PS: A protože problém jsme vyřešili (to skoro bez legrace, v tomto případě je to opravdu HODNĚ jednoznačné, skoro "danné") navrhuji "...
Kylie, přesné pořadí si nedovolím tipovat. Dva z vítězného tria, které navrhuješ, se zřejmě na stupně vítězů prosadí, tím třetím bude nějaké koncernové auto Ibiza/Superb/široko/A4/Q5. Dále bych v první desítce viděl Mazdu 6 i Accorda (každý uzná, že se povedly) a krásnou Deltu. Bude tam nabobtnalá Fiesta. Možná se tam procpe Insignia, Koleos či Kuga. Kdo ví, kolik novinářů to bude hodnotit na základě poměru ceny a užitné hodnoty. Bylo-li by jich více, objevilo by se tam Hundaj i10, revolucionářské Sandero, Berlingo/Partner či Kangů.
Kdybych hlasoval já, tak bych hlasoval prizmatem dostupnosti a sympatií - tzn. vybíral bych auto, které bych si potencionálně koupil - a vybral bych Ibizu, páč se mi moc líbí a dává se do ní tédéíčko. Dál se mi líbí Delta (moc), MiTo (sůvička), ale to už je moc sporťákoidní a já jsem rodinný člověk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 10:35, RE: Redakce odpoví mi někdo?
anonym napsal:
to, že odpovídá v čtvrt na čytyři ráno taky o něčem svědčí... měl bych tip kdo může Kylie být - Barbora Tachecí nebo podobně narušená osoba ... omlouvám, se za další příspěvek mimo téma
S tím se nedá než souhlasit taky si nejdřív přečtu autora pod článkem a pak teprve čtu. Protože to co vypustí z huby tato ředitelka zeměkoule jsou dost subjektivní pocity jednoho člověka co ví až moc dobře co chce a myslí si tím pádem že to tak musí být správně i pro všechny ostatní lidi kolem.
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.