0
zpět
 

diskuze k tématu: Špatné návyky řidičů představují vysoké riziko

kategorie zařazení tématu:
finding
počet příspěvků114
datum registrace09.12.2012
Neděle 23.03.2014 14:16, agitace???
co je to za agitaci? nebezpečnost provozu je dnes daná především tím, že lidé místo aby čuměli na silnici čumí do tachometru, nečumí do zrcátek, jezdí bezdůvodně zbytečně pomalu , překážejí v levém pruhu na dálnici a nebo uprostřed silnice, nebo se neumějí rozjet dostatečně svižně na semaforech a půlka lidí je pak ve stresu a jede na červenou???!!! o ožralech a smažkách za volantem nemluvím...nebezpečnost v provozu je dnes dána tím že není plynulý ani rychlý. provoz není plynulý protože lidé jezdí bezohledně k ostatním a plynulý není protože není rychlý.
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Neděle 23.03.2014 15:01, RE: agitace???
finding napsal:
co je to za agitaci? nebezpečnost provozu je dnes daná především tím, že lidé místo aby čuměli na silnici čumí do tachometru, nečumí do zrcátek, jezdí bezdůvodně zbytečně pomalu , překážejí v levém pruhu na dálnici a nebo uprostřed silnice, nebo se neumějí rozjet dostatečně svižně na semaforech a půlka lidí je pak ve stresu a jede na červenou???!!! o ožralech a smažkách za volantem nemluvím...nebezpečnost v provozu je dnes dána tím že není plynulý ani rychlý. provoz není plynulý protože lidé jezdí bezohledně k ostatním a plynulý není protože není rychlý.


No nevím.Podle mě největším nebezpečím jsou řidiči,kteří neumějí ovládat své emoce.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pondělí 24.03.2014 10:36, RE: agitace???
Fanda napsal:
finding napsal:
co je to za agitaci? nebezpečnost provozu je dnes daná především tím, že lidé místo aby čuměli na silnici čumí do tachometru, nečumí do zrcátek, jezdí bezdůvodně zbytečně pomalu , překážejí v levém pruhu na dálnici a nebo uprostřed silnice, nebo se neumějí rozjet dostatečně svižně na semaforech a půlka lidí je pak ve stresu a jede na červenou???!!! o ožralech a smažkách za volantem nemluvím...nebezpečnost v provozu je dnes dána tím že není plynulý ani rychlý. provoz není plynulý protože lidé jezdí bezohledně k ostatním a plynulý není protože není rychlý.
No nevím.Podle mě největším nebezpečím jsou řidiči,kteří neumějí ovládat své emoce.


Ti jsou až na druhém místě, na tom prvním se skutečně ztotožňuji s příspěvkem findinga. Pozoruji na silnicích to stejné.
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Pondělí 24.03.2014 19:33, RE: agitace???
David V napsal:
Fanda napsal:
finding napsal:
co je to za agitaci? nebezpečnost provozu je dnes daná především tím, že lidé místo aby čuměli na silnici čumí do tachometru, nečumí do zrcátek, jezdí bezdůvodně zbytečně pomalu , překážejí v levém pruhu na dálnici a nebo uprostřed silnice, nebo se neumějí rozjet dostatečně svižně na semaforech a půlka lidí je pak ve stresu a jede na červenou???!!! o ožralech a smažkách za volantem nemluvím...nebezpečnost v provozu je dnes dána tím že není plynulý ani rychlý. provoz není plynulý protože lidé jezdí bezohledně k ostatním a plynulý není protože není rychlý.
No nevím.Podle mě největším nebezpečím jsou řidiči,kteří neumějí ovládat své emoce.
Ti jsou až na druhém místě, na tom prvním se skutečně ztotožňuji s příspěvkem findinga. Pozoruji na silnicích to stejné.


I já pozoruji to samé i mě se nelíbí,že někteří bezdůvodně zdržují,překážejí,ale je důležité zachovat klid a hlavně nepředjíždět v nepřehledných místech,zrovnatak neriskovat zbytečně rychlou jízdou.Tyhle přestupky s nedáním přednosti v jízdě mají nejhorší následky.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.