0
zpět
 

diskuze k tématu: Škodovka ztrácí pozice na trzích

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 00:10,
V Březnu poklesl zájem o staré Fabie jen kvůli tomu, že kdo uvažuje o její koupi si počkal na novou, která bude za měsíc mířit k novým zákazníkům. Článek o h . . . .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 00:37, největší pitomci na zemi
Zakázal bych ty pojebané odbory a uzákonil to jako trestný čin. Aby mně kdekdo ve firmě vyloženě vydíral a stavěl do latě, kolik že mu mám platit za práci (a on mi přitom ještě za zády krade) , to bych nesnesl a raději se vysral na celé podnikání. At si tihle chytráci založí firmu a pustí si do ní odboráře přesně takové jako jsou oni sami a to by si teprve pak uvědomili jací jsou debilové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 01:10, RE: největší pitomci na zemi
protiodborář napsal:
Zakázal bych ty pojebané odbory a uzákonil to jako trestný čin. Aby mně kdekdo ve firmě vyloženě vydíral a stavěl do latě, kolik že mu mám platit za práci (a on mi přitom ještě za zády krade) , to bych nesnesl a raději se vysral na celé podnikání. At si tihle chytráci založí firmu a pustí si do ní odboráře přesně takové jako jsou oni sami a to by si teprve pak uvědomili jací jsou debilové.
Nemohu nereagovat. Ano, souhlasím. Dva moji kolegové chlastají v práci extraligu, ví o tom všichni, ví o tom šéf, bohužel to ví i zákazníci ( a je jich mnoho), kteří s těmito exoty přišli v "nepravou" chvíli do kontaktu. Těch "pravých" chvil je však vemi poskrovnu a drtivou většinu času jsou "jak zákon káže." Jsou však v odborech a již sedmým rokem jsou nedoknutelní. Předchozí šéf se jich chtěl zcela legálně zbavit, ale neměl šanci a zlomilo mu to dokonce vaz. Stávající s tím chtěl opravdu něco udělat, ale kdepak. Šéf okresní odborové organizace pohrozil našemu podniku (samozřejmě mezi čtyřma očima) kontrolami všeho možného druhu, pokud se nebudeme chovat k zasloužilým odborářům jak se patří. Odliv zákazníků je už celkem znát, ale díky toleranci našeho flegmatického národa, to ještě nějak přežijeme. (s Němci už jednají jiní... ještě, že tak...) V mém předchozím zaměstnání jsem měl podobnou zkušenost, i když nikoli v takovém měřítku. Od založení vlastní firmy mě skutečně odrazují až příliš velká práva budoucích zaměstnanců a členství v odborech bych jim snad zakázal. Nepřímo to takto zařídil známý, který má velmi dobře prosperující firmu na lisování výrobku z umělé hmoty.
Moc kecám a není to k autům. Sory, ale dnes mám blbej den a makám ještě teď pozdě do noci a mám vztek taky kvůli těm dvěma ožralým hňupům, kteří si teď určitě pěkně spinkají a všichni ostatní honíme termíny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 06:54, RE: největší pitomci na zemi
Ryšár napsal:
Nemohu nereagovat. Ano, souhlasím. Dva moji kolegové chlastají v práci extraligu, ví o tom všichni, ví o tom šéf, bohužel to ví i zákazníci ( a je jich mnoho), kteří s těmito exoty přišli v "nepravou" chvíli do kontaktu. Těch "pravých" chvil je však vemi poskrovnu a drtivou většinu času jsou "jak zákon káže." Jsou však v odborech a již sedmým rokem jsou nedoknutelní. Předchozí šéf se jich chtěl zcela legálně zbavit, ale neměl šanci a zlomilo mu to dokonce vaz. Stávající s tím chtěl opravdu něco ...
Však oni ve Š auto brzy poznají, jak si pod sebou řežou větev. Jak před pár týdny sám veliký Detlef prohlásil, uvažuje se o přesunu výroby na východ, samozřejmě kvůli mzdovým nákladům. Už takhle to má cca 30% zaměstnanců blíž na Slovensko a Ukrajinu.... Příživníky odboráře nahnat na nucené práce do kamenolomu, ať se ukážou, jestli umí pracovat jinak, než hubou....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 09:48, Jsou moc drazí !
Fabka 1,4 s výbavou, kterou chci mně vyšla přes 400tis. Za tu cenu a v podobné výbavě ale je tady i Toyota Auris, Mazda 3, nebo levnější KIA ceed.
Prostě jsou příliš drazí, ale ještě nemají image tak spolehlivého auta jako je mazda nebo toyota.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 10:48, RE: Jsou moc drazí !
Riccardo napsal:
Fabka 1,4 s výbavou, kterou chci mně vyšla přes 400tis. Za tu cenu a v podobné výbavě ale je tady i Toyota Auris, Mazda 3, nebo levnější KIA ceed.
Prostě jsou příliš drazí, ale ještě nemají image tak spolehlivého auta jako je mazda nebo toyota.
Vtipné je, že na investice vydělávají na českých občanech, zatímco kdekoliv v Evropě jsou škodovky levnější než u nás.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 11:19, RE: Jsou moc drazí !
Pelé napsal:
Vtipné je, že na investice vydělávají na českých občanech, zatímco kdekoliv v Evropě jsou škodovky levnější než u nás.
jj a blbý češi směle kupují dál u nás nové škodovky, přitom u všech sousedů je to levnější.
Simply never
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 11:41, Odbory
Nevím proč by zaměstnanci nemohli za svoji kvalitní práci dostat kvalitně zaplaceno. Za loňský rok měla škodovka čistý zisk přes 11mld. Kč a z toho nyní nechtějí na platy uvolnit cca 1.5mld. Kč Tj. asi 1/10 ze zisku. Mylím, že to není příliš.
A proč ještě nepřestěhovali na východ VW? Když tam jsou hodinový náklady na práci 45euro a v mb jen třetina?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 11:46, RE: Jsou moc drazí !
Riccardo napsal:
Fabka 1,4 s výbavou, kterou chci mně vyšla přes 400tis. Za tu cenu a v podobné výbavě ale je tady i Toyota Auris, Mazda 3, nebo levnější KIA ceed.
Prostě jsou příliš drazí, ale ještě nemají image tak spolehlivého auta jako je mazda nebo toyota.
Přesně tak. A proto nechápu proč musej šetřit na vývoj motorů, platy zeměstnanců atd. Furt akorát kecy vokolo, ale zlevnit nemůžou. Jiné automobilky nepyskujou a auta prodávaj za výhodnější ceny než škodovka a to sou jejich vozy dováženy. Škoda má výrobu u nás tak má na autech daleko větší zisk, ale oni prostě budou furt brečet. Viz. nová Fabka - všichni výrobci přišli s něčím větším a komplet předělaným, ale ve Škodě si řekli ne! Uděkáme větší facelift zvenku a zevnitř a ušetříme, aspoň zbyde víc pro nás, ty blbci si jí stejně koupěj. Hřešej na to, že lidi u nás maj Škodu prostě zažitou. Já uvažoval o nějaké líp vybavené Fabce s normálnim motorem ne HTP a nevěřil jsem co za to chtěj. Nakonec jsem v akci koupil Focuse II 1,6 klima, 6 pytlů, prostě tak nějak vše za 365 000,- Přitom Focus by měl být konkurence pro Octávku a to je smutný. Lidi probuďte se a přestaňte žrát ty jejich kecy. Až to nikdo nebude kupovat tak si třeba začnou vážit zákazníků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 12:47, RE: Jsou moc drazí !
HansG napsal:
Přesně tak. A proto nechápu proč musej šetřit na vývoj motorů, platy zeměstnanců atd. Furt akorát kecy vokolo, ale zlevnit nemůžou. Jiné automobilky nepyskujou a auta prodávaj za výhodnější ceny než škodovka a to sou jejich vozy dováženy. Škoda má výrobu u nás tak má na autech daleko větší zisk, ale oni prostě budou furt brečet. Viz. nová Fabka - všichni výrobci přišli s něčím větším a komplet předělaným, ale ve Škodě si řekli ne! Uděkáme větší facelift zvenku a zevnitř a ušetříme, aspoň zbyde v...
Je to hrozna skoda, osobne mam Skdoovky rad, Fabia II. se me moc libi, automobilce fandim a sam ybch si skodovku rad koupil, ale pokud opravdu dojde nalamani chleba a clvek zacne pocitat, tak je orpavdu vyhodnejsi koupit Focuse v akci nebo treba i toho Golfa kdyz V. kdyz ma akci. Je to obrobska skoda, ze u fabie je za vse priplaci a ty ceny, krom zakladni verze nejsou orpavdu moc ruzove.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 14:31, RE: Jsou moc drazí !
HansG napsal:
Přesně tak. A proto nechápu proč musej šetřit na vývoj motorů, platy zeměstnanců atd. Furt akorát kecy vokolo, ale zlevnit nemůžou. Jiné automobilky nepyskujou a auta prodávaj za výhodnější ceny než škodovka a to sou jejich vozy dováženy. Škoda má výrobu u nás tak má na autech daleko větší zisk, ale oni prostě budou furt brečet. Viz. nová Fabka - všichni výrobci přišli s něčím větším a komplet předělaným, ale ve Škodě si řekli ne! Uděkáme větší facelift zvenku a zevnitř a ušetříme, aspoň zbyde v...
Jak muzes porovnavat auto prodavane v akci s autem, ktere je bez jakekoliv slevy.Kdyz prijdes do showroomu Skody, tak ti taky nabidnou individualni nabidku.Chtel bych videt jak koupis Focuse II, noveho, s peti najetymi kilometry treba, za 365 000 Kc.To je asi hodne spatnej vtip.Ne asi, ale urcite.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 14:58, RE: Jsou moc drazí !
Skoda rulezzz,,simply clever napsal:
Jak muzes porovnavat auto prodavane v akci s autem, ktere je bez jakekoliv slevy.Kdyz prijdes do showroomu Skody, tak ti taky nabidnou individualni nabidku.Chtel bych videt jak koupis Focuse II, noveho, s peti najetymi kilometry treba, za 365 000 Kc.To je asi hodne spatnej vtip.Ne asi, ale urcite.
Hele kámo nech na hlavě.....teďka jsem přítáhnul od forda Akci....Focus 1.6 74kW 5dv. za 379.900.- ve výbavě klima, elektrika, tempomat, rádio s cd+ovládání pod volantem, mlhovky, koženej volant, ABS, servo, 6xairbag, kola 15 palců 205šířka profil 55.....myslím si, že je to velice slušný, k tomu je možný koupit za 20.000-. alu kola+digi klimu v akci.....maš to za 399.900.- s dobrym motorem a skvělou výbavou. Jak mě pravidelní návštěvníci znají, do kie ceed bych neinvestosval, a teď o to víc ne...teď ty modely mají i lakovaná zrcátka a lišty a tuším i chro okolo čumáku, takže vypadá jako Ghia, jen nemá uvnitř velury (který stejně nemusim takže neva)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 15:36, RE: Odbory
Peet napsal:
Nevím proč by zaměstnanci nemohli za svoji kvalitní práci dostat kvalitně zaplaceno. Za loňský rok měla škodovka čistý zisk přes 11mld. Kč a z toho nyní nechtějí na platy uvolnit cca 1.5mld. Kč Tj. asi 1/10 ze zisku. Mylím, že to není příliš.
A proč ještě nepřestěhovali na východ VW? Když tam jsou hodinový náklady na práci 45euro a v mb jen třetina?
Až bude Škodovka 10 mld. ve ztrátě, příjdou odbory s tím že chtějí snížit mzdy?? Těžko... Výše mzdy nemá co dělat s tím, když se firmě daří...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 16:47, RE: Jsou moc drazí !
Skoda rulezzz,,simply clever napsal:
Jak muzes porovnavat auto prodavane v akci s autem, ktere je bez jakekoliv slevy.Kdyz prijdes do showroomu Skody, tak ti taky nabidnou individualni nabidku.Chtel bych videt jak koupis Focuse II, noveho, s peti najetymi kilometry treba, za 365 000 Kc.To je asi hodne spatnej vtip.Ne asi, ale urcite.
Ja vim, ze jsem porovnaval skodu, s auty, ktere maji akci, a jeste jsou i papirove starsi modely, jen jsem se pokusil naznacit, ze se da sehat velmi dobre auto nizsi stredni tridy, ktere jeste ke vsemu stoji na vrcholu te nizsi stredni za stejne penize jako je Fabia II. Ted bombarduji ze vsech strank Focuse Tren+ s oznacenim Gold, a jak psal logins, ma to temer vse, 6 airbagu, tempomat, klima atd, co vic si prat? To same kdyz je stesti na Golfa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 18:16, RE: Jsou moc drazí !
mufik.martin napsal:
Ja vim, ze jsem porovnaval skodu, s auty, ktere maji akci, a jeste jsou i papirove starsi modely, jen jsem se pokusil naznacit, ze se da sehat velmi dobre auto nizsi stredni tridy, ktere jeste ke vsemu stoji na vrcholu te nizsi stredni za stejne penize jako je Fabia II. Ted bombarduji ze vsech strank Focuse Tren+ s oznacenim Gold, a jak psal logins, ma to temer vse, 6 airbagu, tempomat, klima atd, co vic si prat? To same kdyz je stesti na Golfa.
Tak teda dobre no.Jenze ja si myslim, ze lidi skodovky nekupuji jen ze setrvacnosti, protoze Skoda ma opravdu kvalitni modely.Kdyz nekdo rekne, ze jsou skodovky spatna auta, tak co pak treba renault?Kdyz se tu mluvi o renckach, tak v diskusi jsou jen spatne zkusenosti.Proc si je lidi dal kupuji??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.04.2007 22:33, RE: Jsou moc drazí !
Skoda rulezzz,,simply clever napsal:
Tak teda dobre no.Jenze ja si myslim, ze lidi skodovky nekupuji jen ze setrvacnosti, protoze Skoda ma opravdu kvalitni modely.Kdyz nekdo rekne, ze jsou skodovky spatna auta, tak co pak treba renault?Kdyz se tu mluvi o renckach, tak v diskusi jsou jen spatne zkusenosti.Proc si je lidi dal kupuji??
Myslim, ze si skodovka drzi urcity standart a ten standart je pomerne vysoky. Skoda, ze kolikrat pomerne dobre auto, ztraci body na hloupostech, ktere vetsinou prameni z politiky VW, napriklad stare motory, nebo proc uz OCtavie 1 pred faceliftem nemohla mit vybrane sedacky, proc maji vyssi ceny jako nove? Na bazaru je to logicke, tam urcuje cenu poptavka, ale Skodovka je universalni auto ktere vyhovuje spouste lidem. Jina auta jsou napriklad vice individualni a nekoupi je kazdy, i presto, ze jsou treba jednou z nejlepsich moznsoti, naprikald takvoy Focus II., nejlepsi podvozek, motory vyborne, bezpecnost taky, kvalita spickova, vzhled mco konzervativni ale presto mozna vice napadity jak Skoda a presto focus neni absolutne nejprodavanejis, presto, ze by se dalo rict, ze je jednim z nejlepsich.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.04.2007 00:00, RE: Odbory
Romus napsal:
Až bude Škodovka 10 mld. ve ztrátě, příjdou odbory s tím že chtějí snížit mzdy?? Těžko... Výše mzdy nemá co dělat s tím, když se firmě daří...
Tak můžou propustit nějaký lidi, moulo. Tak jak se to dělá jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.04.2007 00:01, RE: Jsou moc drazí !
David_Logins napsal:
Hele kámo nech na hlavě.....teďka jsem přítáhnul od forda Akci....Focus 1.6 74kW 5dv. za 379.900.- ve výbavě klima, elektrika, tempomat, rádio s cd+ovládání pod volantem, mlhovky, koženej volant, ABS, servo, 6xairbag, kola 15 palců 205šířka profil 55.....myslím si, že je to velice slušný, k tomu je možný koupit za 20.000-. alu kola+digi klimu v akci.....maš to za 399.900.- s dobrym motorem a skvělou výbavou. Jak mě pravidelní návštěvníci znají, do kie ceed bych neinvestosval, a teď o to víc ne.....
Kde mají toho Focuse za 380000Kč, pleas?
Sháním.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.04.2007 09:08, RE: Jsou moc drazí !
P.M. napsal:
Kde mají toho Focuse za 380000Kč, pleas?
Sháním.
Focus by mel byt za tuto cenu uplne vsude, nebylo to snad omezeno na nejakeho dealera. Tazke zkuste nejblizsi Ford prodejnu, nebo internetowe stranky ford, probehla reklama i v televizi nekolikrat a byli toho plne casopisy a noviny. Mozna zkuste projit i nejake starsi casopisi, hlavne o autech jako svet motoru, auto diesel a auto tuning a tak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.04.2007 10:29, RE: Jsou moc drazí !
P.M. napsal:
Kde mají toho Focuse za 380000Kč, pleas?
Sháním.
www.ford.cz / Podivej se na akční nabídku Focus gold collection: 1,6 benzin, klima, 6 pytlů, CD + 6 repro, tempomat, abs, centrál atd. to vše za 379000,- Tak co není lepší tohle než fabka? A navíc ti třeba u Forda daj 15000 slevu na skladové auto jako mě. A pak že Focus II nejde za 365000,- navíc leasing bez navýšení a není co řešit.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.