0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda rozšířila výrobu zadních náprav a staví halu pro výrobu převodovek

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.12.2011 14:58, Kdo z vás viděl zadní nápravu Fabie na zvedáku?
Dá se tomu vůbec říkat náprava? Podle mě by se za to v 21. století styděl i koňský povoz.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.12.2011 16:30, RE: Kdo z vás viděl zadní nápravu Fabie na zvedáku?
Thomassino napsal:
Dá se tomu vůbec říkat náprava? Podle mě by se za to v 21. století styděl i koňský povoz.....
Proto to taky můžou frkat jako Baťa cvičky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.12.2011 17:41, RE: Kdo z vás viděl zadní nápravu Fabie na zvedáku?
Pepe napsal:
Proto to taky můžou frkat jako Baťa cvičky...
Přesně to mě napadlo, když jsem si poprvé prohlížel ty fotky. Ozvalo se mé extrémní já, ale nějak jsem se nakonec přemohl. Ale když už se přidali dva lidi, tak já taky. Jenomže, třeba tahle náprava do Fábie patří... nemám problém. Horší to je když to dementi žluťáci serou do Civicu a pak to nabídnou debilům, hovadům, primitivům z české kotliny jako š
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.12.2011 17:46, RE: Kdo z vás viděl zadní nápravu Fabie na zvedáku?
gablenz napsal:
Přesně to mě napadlo, když jsem si poprvé prohlížel ty fotky. Ozvalo se mé extrémní já, ale nějak jsem se nakonec přemohl. Ale když už se přidali dva lidi, tak já taky. Jenomže, třeba tahle náprava do Fábie patří... nemám problém. Horší to je když to dementi žluťáci serou do Civicu a pak to nabídnou debilům, hovadům, primitivům z české kotliny jako š
Nák se to neobrazilo celé, asi ten obsah byl moc extrémní...haha. Takže dokončení: jako šikézní sporťáček ojebek. Vyrobíme to za málo, prodáme za hodně. Další příklad: Passat dvě generace zpět, Superb I, znusný Cruze, Toledo II....atd. Sice i tahle náprava, když byla robustní, auto mělo solidní rozvor, správná kola...atd, mohla dobře sloužit. S tím nemám problém. Jenom to auto mělo mít datum výroby 89 a nesmí stát 600 000... Do nákupní tašky za 200 000 tohle patří...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.