0
zpět
 

diskuze k tématu: Nové motory ze Škody

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 07:41, Benzinový čtyřválec
Nevíte někdo něco o novém benzínovém čtyřválci 1.2 litru o kterém mluvil odborář Povšík?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 09:31, RE: Benzinový čtyřválec
Pafe napsal:
Nevíte někdo něco o novém benzínovém čtyřválci 1.2 litru o kterém mluvil odborář Povšík?
Docetl jsem se nekde na netu, ze pujde o ctyrvalec, coz jste vedel, bude to FSI, a mela by se dokonce objevit i varianta 1.2 TFSI, ale jsou to vsechno spekulace. Jinak konecne to vypada, ze se do vyroby dostane ta 1.5 TDI commonrail, o ktere jsem uz davno psal a ktera se objevila uz pred 2 lety na autosalonu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 09:41, RE: Benzinový čtyřválec
mufik.martin napsal:
Docetl jsem se nekde na netu, ze pujde o ctyrvalec, coz jste vedel, bude to FSI, a mela by se dokonce objevit i varianta 1.2 TFSI, ale jsou to vsechno spekulace. Jinak konecne to vypada, ze se do vyroby dostane ta 1.5 TDI commonrail, o ktere jsem uz davno psal a ktera se objevila uz pred 2 lety na autosalonu
Je dobře že chcou dávat do nízkoobsahových benzínů i turba, pak ty auta budou trochu silnější a tím pádem i bezpečnější.
Když se do všech turbokamen dává turbo, tak by mohli i do všech benzínů...:o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 10:26, RE: Benzinový čtyřválec
zigi napsal:
Je dobře že chcou dávat do nízkoobsahových benzínů i turba, pak ty auta budou trochu silnější a tím pádem i bezpečnější.
Když se do všech turbokamen dává turbo, tak by mohli i do všech benzínů...:o))
Hej, to by bolo fajn, problem by vsak potom asi bol v tom, ze by klesol dopyt po TDčkach..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 10:50, RE: Benzinový čtyřválec
mufik.martin napsal:
Docetl jsem se nekde na netu, ze pujde o ctyrvalec, coz jste vedel, bude to FSI, a mela by se dokonce objevit i varianta 1.2 TFSI, ale jsou to vsechno spekulace. Jinak konecne to vypada, ze se do vyroby dostane ta 1.5 TDI commonrail, o ktere jsem uz davno psal a ktera se objevila uz pred 2 lety na autosalonu
No bylo by načase, aby začali vyrábět kvalitní 4 válcový maloobjemový diesel, samozřejmě CR. Třeba pro novou fábii (nejlépe kombi) to bude ideální pohon. Pokud ovšem 1,4TDI neuberou další válec...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 10:52, RE: Benzinový čtyřválec
A.K.Alex napsal:
Hej, to by bolo fajn, problem by vsak potom asi bol v tom, ze by klesol dopyt po TDčkach..
já v tom teda problém nevidím... kdyby automobilky investovaly do vývoje turbobenzínů tolik co do turbodehtů, už tu mohlo být veselo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 18:59, RE: Benzinový čtyřválec
Pafe napsal:
Nevíte někdo něco o novém benzínovém čtyřválci 1.2 litru o kterém mluvil odborář Povšík?
Já nevím, já mám čtyři válce 1,4 VVTi což je excelentní věc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 20:22, RE: Benzinový čtyřválec
Pavel napsal:
Já nevím, já mám čtyři válce 1,4 VVTi což je excelentní věc
Já mám jeden válec a taky jezdím, nechápu na co 4? Jste se zbláznili, co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 23:13, Era nafty
Taky si myslim, ze kdyby do benzinvoych motoru vkladali podobne usili jako do benzinu tak se nafta temer neprodava. V dnesni dobe kdy vsichni zacinaji preplnovat benzinove motory 1.4 nebo 1.6 ktere jedou opravdu velmi slusne diky kompresoru a turbu dohromady tak pak si nikdo asi naftu nekoupi. Napriklad jako jeden z nejlepsich motoru dneska povazuji PSA a BMW 1.6T a to jak slabsi tak silensji verzi. Tahne temer od neutralu, tahne mnohem drive jak nafta a da se s tim jet i pres 6 tis otacek, spotreba je pritom velmi prijatelna, skoda jen, ze PSA tak trosku zkurvilo prevodovky, dali tam jen petikvalt a na dalnici pri 130 toci 4 tis, takze to zere jako krava, ale napriklad Mini Cooper dostal 6 tikvalt a toci na dalnici o vice jak tisic otacek mene
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.05.2007 08:07, RE: Era nafty
mufik.martin napsal:
Taky si myslim, ze kdyby do benzinvoych motoru vkladali podobne usili jako do benzinu tak se nafta temer neprodava. V dnesni dobe kdy vsichni zacinaji preplnovat benzinove motory 1.4 nebo 1.6 ktere jedou opravdu velmi slusne diky kompresoru a turbu dohromady tak pak si nikdo asi naftu nekoupi. Napriklad jako jeden z nejlepsich motoru dneska povazuji PSA a BMW 1.6T a to jak slabsi tak silensji verzi. Tahne temer od neutralu, tahne mnohem drive jak nafta a da se s tim jet i pres 6 tis otacek, spot...
Co to tady bleješ za kraviny? Zřejmě jde o výplod tvé bujné fantazie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.05.2007 08:58, RE: Era nafty
Cruise napsal:
Co to tady bleješ za kraviny? Zřejmě jde o výplod tvé bujné fantazie.
Co myslis je je vyplod bujne fantazie? Bud konkretnejsi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.05.2007 09:03, RE: Era nafty
mufik.martin napsal:
Co myslis je je vyplod bujne fantazie? Bud konkretnejsi
Jako si si myslis, ze jsem jsem nakej blbec, jo? jo? jo? jen kokokoktam, nnnnno a?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.05.2007 20:03, RE: Era nafty
mufik.martin napsal:
Jako si si myslis, ze jsem jsem nakej blbec, jo? jo? jo? jen kokokoktam, nnnnno a?
Promin mufčo, kraviny tady bleju já. Je fakt, že mám bujnou fantazii, aaale nnnejsem žžžádnej blllbec, chápeš?
reagovat

Nové motory ze Škody

V Mladé Boleslavi zřejmě rozšíří na přelomu roku výrobu agregátů.
04.05.2007, aktuality
hodnocení článku: -
přečteno: 5045x


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.