0
zpět
 

diskuze k tématu: Propadlá STK, co dál?

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 06:04, Zase ty otazniky?
Delate si ze me prdel?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 10:03, RE: Zase ty otazniky?
Zigi napsal:
Delate si ze me prdel?
To víš že si z tebe dělají prdel. Vpodstatě celý server existuje jenom proto, aby si z tebe dělal prdel ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 11:56, Pro Zigi
Jo přesně tak, dokonce už celej net. si s tebe dělá prdel a nadále dělat bude!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 14:17, POLA
JO,ALE Z POLA SI PRDEL NEPŘESTANU DĚLAT.........
NIC VE ZLYM.....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 15:48, RE: POLA
DEKTR1 napsal:
JO,ALE Z POLA SI PRDEL NEPŘESTANU DĚLAT.........
NIC VE ZLYM.....ZDAR
too zigi : sám si prdel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 17:02, hahaha
Starosti pisatele bych tedy opravdu chtěl mít. Ježiš chlape, normálně tam zajeď a nedělej ze sebe blbce. ...Já jezdil s propadlou STK+ME+bez povinného ručení cca 2 roky a nikdo s tím žádný problém neměl, naštěstí Ale teď už to mám, což je pro mě docela nezvyk, tak se na případné cajty ohromně cítím. Už to není ustrašené 60km/h po městě jako tenkrát, ale 80 a se vztyčenou hlavou. Teoretické papíry není důvod brát vážně. Ale je třeba: 1) dobře koukat před sebe na cestu 2)předvídat 3)pozorně sledovat okolní provoz. Což mnozí řidiči nedělají. Vo tom to je
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 18:44, peugeot406kombi
Chtěli by jsme si pořídit peugeot406kombi rok1999ale nevím jeli lepší bentín nebo nafta?za rok toho moc nepojezdime tak10tis km.taky jakej obsah a hlavně nevic co automat zkušenosti sním nemám tak prosím poraďte dik Blanka z Brna
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 19:12, RE: peugeot406kombi
Blanka napsal:
Chtěli by jsme si pořídit peugeot406kombi rok1999ale nevím jeli lepší bentín nebo nafta?za rok toho moc nepojezdime tak10tis km.taky jakej obsah a hlavně nevic co automat zkušenosti sním nemám tak prosím poraďte dik Blanka z Brna
Váš dotaz prosím směřujte na e-mail: poradna@tipcars.com
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.08.2006 12:16, RE: peugeot406kombi
Blanka napsal:
Chtěli by jsme si pořídit peugeot406kombi rok1999ale nevím jeli lepší bentín nebo nafta?za rok toho moc nepojezdime tak10tis km.taky jakej obsah a hlavně nevic co automat zkušenosti sním nemám tak prosím poraďte dik Blanka z Brna
Jestli najedete cca 10 tkm za rok, tak nejvýhodnější (z hlediska pov. ručení) bude 1,8 benzín (80 kW). Výborné svezení zařídí 2,0 benzín (97 kW, netrpí tolik únikem oleje). Z nafty bude podle mého nejlepší starší 2,1 TD (80kW), 1,9TD raději ne. V roce 1999 přišel 2,0 HDI (80kW), tichý diesel s poněkud choulostivými vstřikovači. Každopádně s sebou vezměte někoho, kdo autům pořádně rozumí, i auta s nádherným interiérem a exteriérem mívají přes 200 tkm najeto. U sedm let starého auta do bude odpovídající hodnota, u naftových učitě více. Hodně štěstí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.06.2007 19:15, pokuta
dneska mě kontrolovali, měl sem propadlou technickou na vleku. litr pokuta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 10:51, Neplatná technická
Stalo se mi, že došlo k chybě na STK - neodeslali zápis o provedení kontroly do databáze PČR. Výsledek je ten, že mě po půl roce hlídka vybavená online spojením do policejní DB vozů cíleně zastavila a velice (opravdu velice) podrobně mi kontrolovala celé auto (zvedák žárovky pojistky lékarnička, rezerva, pneumatiky, prostě všechno). Odeslali zároveň hlášení o tom, že zastavili vozidlo bez platné TK a obratem přišla výzva k předložení velkého TP.
Doporučuji tedy platnost TK nepodceňovat.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.