0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Leon 1.9 TDI - majitel hodnotí po čtyřech letech

kategorie zařazení tématu: automobilky, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2012 13:58, Chip a dale
Chtěl bych se zeptat, jestli je výkon 140kw něčím podložený, myslím tím nějakým "perfem" (nejlépe měřeno na brzdě) nebo vám to jenom řekli, že to mom má 140kw? Díky za info
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2012 14:15,
Mám taky Leona 1.9TDi 110kW ARL TOP SPORT, ale jako předokolku. Ve všem s tebou souhlasim, je to povedené rychlé auto s dobrou spotřebou. A podvozek nemá chybu, hodnotim jako nejlepší ve své době a i dnes je plně konkurence schopný jak při jízdě na silnicích a na okruhu. Můžu všem dopručit!!! :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2012 16:15, hm
Věřim že svezení v tom nebude špatný, ale ten čoud jak z lokomotivy, to fakt nemusim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2012 16:35, RE: hm
ivan2 napsal:
Věřim že svezení v tom nebude špatný, ale ten čoud jak z lokomotivy, to fakt nemusim
Co čekáš, je to diesel :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2012 16:55, RE:
Habi001 napsal:
Mám taky Leona 1.9TDi 110kW ARL TOP SPORT, ale jako předokolku. Ve všem s tebou souhlasim, je to povedené rychlé auto s dobrou spotřebou. A podvozek nemá chybu, hodnotim jako nejlepší ve své době a i dnes je plně konkurence schopný jak při jízdě na silnicích a na okruhu. Můžu všem dopručit!!! :)
Ahoj premyslim taky o ,,top sportu,, chci se zeptat na co si dat pri koupi pozor?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2012 19:05, RE: hm
Habi001 napsal:
Co čekáš, je to diesel :D
takže diesel = musí to kouřit jako prase?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 11:23, RE: hm
ivan2 napsal:
takže diesel = musí to kouřit jako prase?
Ano.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 11:23, Kapota
Zajímalo by mě co je to na té kapotě a k čemu to slouží?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 11:37, RE: Kapota
Th0r napsal:
Zajímalo by mě co je to na té kapotě a k čemu to slouží?
já bych tipoval, že jde o přípravek proti odraženým kamínkům, aby nevletěly do skla. Můžete to někdo potvrdit?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 13:00, RE: Kapota
free78 napsal:
já bych tipoval, že jde o přípravek proti odraženým kamínkům, aby nevletěly do skla. Můžete to někdo potvrdit?
Petr-Tipcars: Tož zní to logicky. Těžko říct, jestli primární funkcí je ochránit nejexponovanější část kapoty proti vrypům od kamínků nebo chránit před nimi přední sklo tím, že jim to možná "přizvedne" trajektorii. Asi obojí. Na auto bych si to asi nedal, ale zase mám přední část kapoty už celkem pěkně "osekanou"...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 17:02, RE:
Andrew21 napsal:
Ahoj premyslim taky o ,,top sportu,, chci se zeptat na co si dat pri koupi pozor?
ono je jako u každýho auta. Vše si projít. TS netrpí na nějaké odlišnosti vůči jiným Leonům. Spíš se k němu musíš potom chovat dobře. Motor má rád kvalitní naftu, pak lítá jako střela a parádní spotřebu na 150 koní. Jenom je ze začátku o zvyku s ním jezdit. Je tam velký turbo, tudíž menší turbodíra, ale po čase se s tím naučíš jezdit a budeš umět řadit, tak aby ses jí vyhnal. Moje první zkušenosti s tímhle motor byli jenom pozitivní. Jako o každe aspoň trochu sportovní auto je potřeba se starat. Opravdu nevím na co by sis měl dát pozor. Já s ním nemám žádné větší potíže. Měním jenom spotřební věci jako u každého jiného auta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 17:05, RE: hm
ivan2 napsal:
takže diesel = musí to kouřit jako prase?
neříkám, že má kouřit moc. To je u každýho motoru jinak. Záleží jak kdo se k tomu chová. Mě auto trochu zakouří, ale ne moc. Podívej se na starší Dieseli, všechny aspoň trochu kouří. A když kouří moc, tak je něco špatně na autě a je na majiteli aby se o to postaral.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 17:05, RE: Kapota
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Tož zní to logicky. Těžko říct, jestli primární funkcí je ochránit nejexponovanější část kapoty proti vrypům od kamínků nebo chránit před nimi přední sklo tím, že jim to možná "přizvedne" trajektorii. Asi obojí. Na auto bych si to asi nedal, ale zase mám přední část kapoty už celkem pěkně "osekanou"...
Pred 10 lety to mel kazdej ciptuner co jezdil za petku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 23:06, RE:
Habi001 napsal:
Mám taky Leona 1.9TDi 110kW ARL TOP SPORT, ale jako předokolku. Ve všem s tebou souhlasim, je to povedené rychlé auto s dobrou spotřebou. A podvozek nemá chybu, hodnotim jako nejlepší ve své době a i dnes je plně konkurence schopný jak při jízdě na silnicích a na okruhu. Můžu všem dopručit!!! :)
podvozek nejlepší ve své době:)) pokud mylsíte v rámci Seatu tak určitě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.08.2012 09:42, RE:
montec napsal:
podvozek nejlepší ve své době:)) pokud mylsíte v rámci Seatu tak určitě...
řekl bych i mimo SEAT :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.08.2012 10:29, RE:
Habi001 napsal:
ono je jako u každýho auta. Vše si projít. TS netrpí na nějaké odlišnosti vůči jiným Leonům. Spíš se k němu musíš potom chovat dobře. Motor má rád kvalitní naftu, pak lítá jako střela a parádní spotřebu na 150 koní. Jenom je ze začátku o zvyku s ním jezdit. Je tam velký turbo, tudíž menší turbodíra, ale po čase se s tím naučíš jezdit a budeš umět řadit, tak aby ses jí vyhnal. Moje první zkušenosti s tímhle motor byli jenom pozitivní. Jako o každe aspoň trochu sportovní auto je potřeba se starat....
Sportovní auto dieselu, to jako jde?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.08.2012 16:11, RE:
Habi001 napsal:
řekl bych i mimo SEAT :)
Petr-Tipcars: Tak je fakt, že Cupra už má narozdíl od jiných verzí Leonu I na své podvozkové platformě vycházející z Golfu IV instalovaný multilink vzadu, plus ten Haldex II, ale že by to byla až taková hitparáda, že to strčí do kapsy celou tehdejší konkurenci? To, co měl Focus nebo Civic již dlouho v nabídce i u základních modelů, bylo u Seatu k mání až u "vrcholné" verze. To o něčem myslím svědčí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.08.2012 23:14, RE:
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Tak je fakt, že Cupra už má narozdíl od jiných verzí Leonu I na své podvozkové platformě vycházející z Golfu IV instalovaný multilink vzadu, plus ten Haldex II, ale že by to byla až taková hitparáda, že to strčí do kapsy celou tehdejší konkurenci? To, co měl Focus nebo Civic již dlouho v nabídce i u základních modelů, bylo u Seatu k mání až u "vrcholné" verze. To o něčem myslím svědčí...
Naprosto souhlasím, až na vrcholnou verzy spíš slabší průměr než špička ...S Cuprou jsem měl tu čest a ani ta mě nijak nenadchla:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.08.2012 02:55, RE: Kapota
nicco napsal:
Pred 10 lety to mel kazdej ciptuner co jezdil za petku.
To já vím, jen jsem čekal nějaké vysvětlení k čemu ta hovadina slouží No autor mi to asi nevysvětlí.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.