0
zpět
 

diskuze k tématu: SEAT Exeo - Audi ve španělském hávu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.04.2010 12:50, Designový průser
V dobávh Toleda II nastoupil Seat správnou cestu...Toledo III byl designerský výkřík, který byl dost kontroverzní, ale je lepší, když se o autě mluví, než když člověk neví, že existuje. No, a teď soudruzi z koncernu pohřbívají Seat. Kdyby takhle vypadala nová Lada, tak bych řekl O.K.. Ale takhle debilně obyčejný design, jen aby to průměrného člověka nenasralo, je vstupenka na hřbitov automobilky. Auto jsem měl možnost vidět v reálu a vypadá strašně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.04.2010 20:10, RE: Designový průser
gablenz napsal:
V dobávh Toleda II nastoupil Seat správnou cestu...Toledo III byl designerský výkřík, který byl dost kontroverzní, ale je lepší, když se o autě mluví, než když člověk neví, že existuje. No, a teď soudruzi z koncernu pohřbívají Seat. Kdyby takhle vypadala nová Lada, tak bych řekl O.K.. Ale takhle debilně obyčejný design, jen aby to průměrného člověka nenasralo, je vstupenka na hřbitov automobilky. Auto jsem měl možnost vidět v reálu a vypadá strašně.
Tato recenze spíš zůstala zapomenuta v šuplíku.Kde ty loňské sněhy jsou.Br,br.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.04.2010 08:27, RE: Designový průser
gablenz napsal:
V dobávh Toleda II nastoupil Seat správnou cestu...Toledo III byl designerský výkřík, který byl dost kontroverzní, ale je lepší, když se o autě mluví, než když člověk neví, že existuje. No, a teď soudruzi z koncernu pohřbívají Seat. Kdyby takhle vypadala nová Lada, tak bych řekl O.K.. Ale takhle debilně obyčejný design, jen aby to průměrného člověka nenasralo, je vstupenka na hřbitov automobilky. Auto jsem měl možnost vidět v reálu a vypadá strašně.
Takových extremně nudných, obyčejných, fádních aut je mraky, a dokonce se prodávají. Jednou takovou je česká superhitovka a modla v jedné osobě - předražená ochca.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.