0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Thalia 1.4 16V

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 08:48,
To je zvláštní, jak se ten slovenský jazyk špatně čte, fakt divná recenze. Ani se nedivim, ze tady neni zatim zadny prispevek. Jinak sledovani spotreby ¨5 let, to už je úchylka, ne? :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 09:01, RE: bez předmětu
Martaslover napsal:
To je zvláštní, jak se ten slovenský jazyk špatně čte, fakt divná recenze. Ani se nedivim, ze tady neni zatim zadny prispevek. Jinak sledovani spotreby ¨5 let, to už je úchylka, ne? :)
Ja si sleduju spotrebu kazdym tankovanim.Jsem trosku detailista))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 09:12, Thália
Tož jak jsem to dočetl tak mám takové nutkání prodat své Mondeo Combi Ghia 1,9Tdci a okamžitě si jít koupi tento skvost na čtyřech kolech s obrovským kufrem který je s takovým úžasným designérským šarmem přišroubovaný na zadní část vozu,takže bych na "dovolenke určitě nemal problémy".Navíc se spotřebou bych si taky asi nepohoršil,jezdím za 6,6,tak o tom fakt vážně uvažuju.Ale jinak dík za tuto recenzi,fakt jsem se pobavil a poučil.Nechci tady toto vozidlo zesměšňovat,ale můj názor je ten,že je úplně ŠÍLENÉ a to že už ho slevnili na 194tis. za nové taky o něčem vypovídá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 09:24, zvláštní recenze
Hmm, souhlas - docela zvláštní recenze. Že se po nějaké době musí měnit gumičky do stěračů, to už halt tak někdy chodí (mě se to stává tak jednou do roka). Ale že si autor pamatuje s přesností na desítky km, kolik má najeto na zimních gumách, apod. to už je možná trošku úchylka. Jinak až trošku moc povídání o tom, co každý ví. Že je Thalia Clio s přišroubovaným batohem taky. Trošku mě zaráží ten zesílený podvozek a zvětšená výška proti Cliu (už jsem řídil oba skvosty a ničeho jsem si nevšiml), ale třeba to byla nějaká crosscountry nebo allroad verze...;o). Jinak pánovi přeji ještě mnoho šťastných km bez nehod a ať zase brzo něco napíše. Už tu byla poslední dobou nuda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 09:26, RE: Thália
Tonny napsal:
Tož jak jsem to dočetl tak mám takové nutkání prodat své Mondeo Combi Ghia 1,9Tdci a okamžitě si jít koupi tento skvost na čtyřech kolech s obrovským kufrem který je s takovým úžasným designérským šarmem přišroubovaný na zadní část vozu,takže bych na "dovolenke určitě nemal problémy".Navíc se spotřebou bych si taky asi nepohoršil,jezdím za 6,6,tak o tom fakt vážně uvažuju.Ale jinak dík za tuto recenzi,fakt jsem se pobavil a poučil.Nechci tady toto vozidlo zesměšňovat,ale můj názor je ten,že je ú...
Môj vzťah k renaultu nie je kladný, nikdy nebol, no ak je majiteľ spokojný a auto splňa to, čo od neho potrebuje, nerýpme do neho, zbytočné je vyťahovanie, zbytočne zosmiešňovanie. Možno niekto dokáže spochybniť aj Mondeo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 10:00, thália
to je hrozná šlupka, nicméně ať to pánovi šlape, když je spokojen. jeho zkušenosti - spotřeba dobrá, poruchy žádné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 10:20, RE: thália
mari napsal:
to je hrozná šlupka, nicméně ať to pánovi šlape, když je spokojen. jeho zkušenosti - spotřeba dobrá, poruchy žádné...
Vážení, ten pán má 55 rokov a podla prečítaného sa dá usúdiť, že mu jeho tálija vyhovuje/je s ňou spokojný. Ja to akceptujem, aj keď osobne by som si ju nekúpil ani za trest.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 10:24, RE: thália
A.K.ALex napsal:
Vážení, ten pán má 55 rokov a podla prečítaného sa dá usúdiť, že mu jeho tálija vyhovuje/je s ňou spokojný. Ja to akceptujem, aj keď osobne by som si ju nekúpil ani za trest.
Souhlas, pro starsi lidi auta jmenem Thalia a Logan jsou uplne vyborne, Logan je v tomto pripade jeste lepsi!!
Pro mladsi a konzervativnejsi lidi jsou to oskliva a v interieru nepovedena auta!
Ja osobne bych si ani jedno z nich nikdy nekoupil...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 10:27, Hodnocení
Závěrečné hodnocení poněkud nekoresponduje s dojmem z článku, nicméně bude asi realitě bližší. Jinak udávané přesnosti na kilometr mě taky zarazily. Průběžnou spotřebu si taky pořád měřím, ale abych si psal kolik mám na tacho, když měním kola nebo pomalu gumičky do stěračů...
Renault Clio s baťohem na zádech se mi sice nelíbí, ale slyšel jsem, že se co do spolehlivosti docela povedl. I podle TUV 2006 (Thaliu jsem nenašel) je Clio ve stáří 4-5-ti letých průměrně spolehlivé a je to vedoucí Renault. Laguna i Megane jsou za ním.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 11:02, RE: Thália
Tonny napsal:
Tož jak jsem to dočetl tak mám takové nutkání prodat své Mondeo Combi Ghia 1,9Tdci a okamžitě si jít koupi tento skvost na čtyřech kolech s obrovským kufrem který je s takovým úžasným designérským šarmem přišroubovaný na zadní část vozu,takže bych na "dovolenke určitě nemal problémy".Navíc se spotřebou bych si taky asi nepohoršil,jezdím za 6,6,tak o tom fakt vážně uvažuju.Ale jinak dík za tuto recenzi,fakt jsem se pobavil a poučil.Nechci tady toto vozidlo zesměšňovat,ale můj názor je ten,že je ú...
Ono taky cena necemu odpovida, ale myslim si, ze to neni tak spatne auto, vzhledem k cene jako nve to je docela dobre. Je to takova konkurence fabii, loganu a korejcum. Mondeo stalo 3x vic pri nakupu. Thalia neni vyborne auto, ale dostacuje beznym uzivatelum touzicim po aute s velkym kufrem, nizkou cenou a zarukou. Porad lepsi nez jezdit ve formanu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 11:04, RE: Thália
milan1 napsal:
Môj vzťah k renaultu nie je kladný, nikdy nebol, no ak je majiteľ spokojný a auto splňa to, čo od neho potrebuje, nerýpme do neho, zbytočné je vyťahovanie, zbytočne zosmiešňovanie. Možno niekto dokáže spochybniť aj Mondeo...
Presne tak, na jare budu kupovat modndeo, ale spousty lidi by dokazali zpochybnit treba antikorozni ochranu mondea, u modnei do 2003 dost spatne naftove motory. TDDI hruza, TDCI do 2003 velice poruchove. Budu ho kupvoat v benzinu, ale to neznamena, ze kdyz am zaluisk na velky auto, ze thalia je neco podprumerneho nebo spatneho. proste dostacuje jinym uzivatelum
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 12:06, vyvážená recenze
Mě se to četlo dobře. je to vyvážená a osobitá recenze a osobně jsem se z ní dozvěděl právě ty zkušenosti uživatele, které mě zajímají. Jinak sledování spotřeby není problém pro nikoho, pokud vždy tankuje plnou. Já t tak dělám. Ale na druhou stranu si to nikam nepíšu. Je to pro mě jen informace, se kterou není potřeba dál pracovat. Ledaže bych tak zjistil nějakej ůlet. To, že si pán píše výměnu pneu mě taky nepřekvapuje. Svoje minulé ZX jsem koupil od PRDUCHa (pracující důchodce), který si psal úplně všechno včetně dat a cen. Taky na to měl čas, když za 8 let najezdil 40tkm. Práci čest a klidnou jízdu bez nehod, abyste nedopadli jako včera já, kdy mě při dobočování vlevo sejmul jiný účastník provozu a dle vyjádření PČR jsem byl uznán za viníka já.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 12:49, RE: Thália
Tonny napsal:
Tož jak jsem to dočetl tak mám takové nutkání prodat své Mondeo Combi Ghia 1,9Tdci a okamžitě si jít koupi tento skvost na čtyřech kolech s obrovským kufrem který je s takovým úžasným designérským šarmem přišroubovaný na zadní část vozu,takže bych na "dovolenke určitě nemal problémy".Navíc se spotřebou bych si taky asi nepohoršil,jezdím za 6,6,tak o tom fakt vážně uvažuju.Ale jinak dík za tuto recenzi,fakt jsem se pobavil a poučil.Nechci tady toto vozidlo zesměšňovat,ale můj názor je ten,že je ú...
No Mondeem bych se zrovna nechlubil, navíc je mi proti srsti zesměšňování lidí podle toho čím jezdí. Jinak si myslím, že poslouží i Thalia a navíc nechává v klidu závistivé spoluobčany
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 13:18, RE: Thália
papa napsal:
No Mondeem bych se zrovna nechlubil, navíc je mi proti srsti zesměšňování lidí podle toho čím jezdí. Jinak si myslím, že poslouží i Thalia a navíc nechává v klidu závistivé spoluobčany
Presne tak,at si kazdy jezdi cim chce, kazdy at rekne svuj nazor, ale urazet a zesmesnovat a vytahovat se to uz jsem trosku nekde jinde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 13:38, RE: Thália
Martin napsal:
Presne tak,at si kazdy jezdi cim chce, kazdy at rekne svuj nazor, ale urazet a zesmesnovat a vytahovat se to uz jsem trosku nekde jinde
Taky nevím,proč do něj rýpete...auto pro něj splnuje 100% nároky,kvuli kterým ho koupil.tj. nájezd 75% ve městě,a cca 10 000km ročně.recenze byla plnohodnotná.a je hezčí než clio...žádné clio s batohem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 14:24, RE: Thália
kwitecko napsal:
Taky nevím,proč do něj rýpete...auto pro něj splnuje 100% nároky,kvuli kterým ho koupil.tj. nájezd 75% ve městě,a cca 10 000km ročně.recenze byla plnohodnotná.a je hezčí než clio...žádné clio s batohem...
A i kdyby to bylo clio s batohem, stejne jako je oznacovana cotavia, tak je to jedno, jde rpeci o to hlavni proc tohle auto lidi koupili, a to je ten batoh. Proste do clia by ty veci nedali. A uz vidim jak si psotarsi pan koupi do mesta na popojizdeni mondeo. Uz vidim jak se mu s tim parkuje a tak, a to jenom proto, aby do nej kazdej neryl jaky auto si to koipil. Stejne jako maly auto na dlouhy cesty neni vhodny tak i velky mondeo do mesta je na nic. A mondeo ma nejmensi motor 1.8 sice stjena pojistka jako na clio ale spotreba bude ve meste uplnenekde jinde, hlanve modneo asi tezko koupi nove kvuli zaruce a pocitu novoty, kadzy kdyby mel prachy tak chce pocit novoty, to ze kupujeme bazarovky je nase financni situace
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 14:53,
Pro někoho, kdo najezdí tak málo km za rok, není thalia špatnou volbou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 14:53, RE: Thália
Tonny napsal:
Tož jak jsem to dočetl tak mám takové nutkání prodat své Mondeo Combi Ghia 1,9Tdci a okamžitě si jít koupi tento skvost na čtyřech kolech s obrovským kufrem který je s takovým úžasným designérským šarmem přišroubovaný na zadní část vozu,takže bych na "dovolenke určitě nemal problémy".Navíc se spotřebou bych si taky asi nepohoršil,jezdím za 6,6,tak o tom fakt vážně uvažuju.Ale jinak dík za tuto recenzi,fakt jsem se pobavil a poučil.Nechci tady toto vozidlo zesměšňovat,ale můj názor je ten,že je ú...
Tony, Mondeo se s 1.9 Tdci nedela. Jak vidno ten pan aspon zna tvoje auto a to ze neni Ghia ani nema 5m neznamena, ze je jeho autem musis opovrhovat. Nebyt jeho a jemu podobnych, tak bysis nemel na silnici jak zvysovat sve ego.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 15:15, RE: Thália
milan1 napsal:
Môj vzťah k renaultu nie je kladný, nikdy nebol, no ak je majiteľ spokojný a auto splňa to, čo od neho potrebuje, nerýpme do neho, zbytočné je vyťahovanie, zbytočne zosmiešňovanie. Možno niekto dokáže spochybniť aj Mondeo...
No, myslím, že jak tady občas píšeme, že jsme se nic nedozvěděli, tak v tomto případě jsme se toho dozvěděli zase až moc. Například sem psát, že kufr je velký nejen na dovolenou, ale i na nákupy, nebo že u sedanu se míň zasírá zadní část vozu? Tak já nevím, ale to mi přijde trochu zbytečné. Trochu jsem se pousmál když jsem četl tu část o té výborné akcelerácii. No, ale vzhledem k tomu, že měl pisatel před tím Fagota, tak to beru, nicméně já bych si to nedovolil napsat a to mám auto, které má 100kw) Jinak můj názor na Thálii není moc lichotivý, ale kdybych si musel koupit nové auto této třídy, tak bych si ji asi koupil daleko spíš, nežli Fábii, která je zbytečně předražená a myslím, že je to jedna pakáž. Na závěr: po ujetí 50 000km a servisních intervalech po 30 000km, mi přijde servis takového auta na Slovensku docela drahý. Kdysi jsem měl služební Daewoo Lanos a servis po těchto km, ve značkovém servisu mě stál zhruba polovinu a intervaly byly po 15 000km. Ale jiný kraj, jiný mrav)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 15:51, RE: Thália
Šakal napsal:
No, myslím, že jak tady občas píšeme, že jsme se nic nedozvěděli, tak v tomto případě jsme se toho dozvěděli zase až moc. Například sem psát, že kufr je velký nejen na dovolenou, ale i na nákupy, nebo že u sedanu se míň zasírá zadní část vozu? Tak já nevím, ale to mi přijde trochu zbytečné. Trochu jsem se pousmál když jsem četl tu část o té výborné akcelerácii. No, ale vzhledem k tomu, že měl pisatel před tím Fagota, tak to beru, nicméně já bych si to nedovolil napsat a to mám auto, které ...
No považovať Mondeo a Focus za etalon kvality a spolahlivosti je podla mňa tiež dobrá úchylka!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.