0
zpět
 

diskuze k tématu: Benzín+2,0l+Renault

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.04.2011 12:43, Hrůza
Ladislave, Ladislave, stylistiku máš jako 18ti letý pisatel recenze na wytuněný a wymzelný Golf III. Zapracuj na sobě!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.04.2011 14:30, RE: Hrůza
gablenz napsal:
Ladislave, Ladislave, stylistiku máš jako 18ti letý pisatel recenze na wytuněný a wymzelný Golf III. Zapracuj na sobě!
Jediná hrůza jsi ty Gablenzi....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.04.2011 16:27, francouzské auto?
...a komfort tu nějak chybí. Je to překvapivé. Zrovna u francouzského auta! Ale je to tak...
Latitude ale přece není francouzské auto! Vždyť je to korejský SAMSUNG pouze prodávaný pod názvem Renault.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.04.2011 17:05, RE: francouzské auto?
free78 napsal:
...a komfort tu nějak chybí. Je to překvapivé. Zrovna u francouzského auta! Ale je to tak...
Latitude ale přece není francouzské auto! Vždyť je to korejský SAMSUNG pouze prodávaný pod názvem Renault.
Auto Samsung? Myslel jsem že Samsung dělá akorát lednicky V poslední době vlastně i mobily a TV.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.04.2011 18:21, RE: francouzské auto?
Petr S napsal:
Auto Samsung? Myslel jsem že Samsung dělá akorát lednicky V poslední době vlastně i mobily a TV.
Od mobilu, přes auto až po bagr...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.04.2011 20:12, RE: francouzské auto?
Pepe napsal:
Od mobilu, přes auto až po bagr...
Zapomněl jste že v koreji rovněž staví zaoceánské nákladní lodě plnící normy Euro. Nějaký čas jsme bydleli v SAMSUNG village kousek od Busanu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2011 09:02, RE: francouzské auto?
brin napsal:
Zapomněl jste že v koreji rovněž staví zaoceánské nákladní lodě plnící normy Euro. Nějaký čas jsme bydleli v SAMSUNG village kousek od Busanu...
Přišla mi tam zajímavá příroda, takový ty kopce, jako když krtek dělá jednu hromádku vedle druhé, a ty pak obrostou lesy. Kdysi jsem byl na služebce v Changwonu nebo tak nějak, což je nedaleko. Tehdy tam spadlo nějaký dopravní letadlo letící s Pekingu. Teoreticky jsem v něm mohl sedět...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2011 10:26, RE: francouzské auto?
Petr S napsal:
Auto Samsung? Myslel jsem že Samsung dělá akorát lednicky V poslední době vlastně i mobily a TV.
I Renault Koleos (to SUV) je vlastně jen převlečený SAMSUNG.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2011 10:31, RE: francouzské auto?
free78 napsal:
...a komfort tu nějak chybí. Je to překvapivé. Zrovna u francouzského auta! Ale je to tak...
Latitude ale přece není francouzské auto! Vždyť je to korejský SAMSUNG pouze prodávaný pod názvem Renault.
Jen pro doplnění:
Renault Koleos je SAMSUNG QMX
http://cs.wikipedia.org/wiki/Renault_Koleos
a
Renault Latitude je SAMSUNG SM5
http://www.tipcars.com/magazin-renault-latitude-na-trhu-je-velky-sedan-od-499900-kc-4864.html
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2011 11:16, 2.0i 16V
jeden z posledních atmosferických matadorů, do kterého se vyplatí jít.. doufám, že ho Renault časem dá i do Dusteru.. tam by to byla vskutku ideální motorizace na kterou čekám..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.09.2011 12:10, RE: Hrůza
gablenz napsal:
Ladislave, Ladislave, stylistiku máš jako 18ti letý pisatel recenze na wytuněný a wymzelný Golf III. Zapracuj na sobě!
Co takle než,něco pohanit tak to zkusit. Mohu hodnotit toto vozidlo protože ho mám a řeknu je výborné, jsem strašně rád zato že jsem ty peníze vrazil právě do tohoto auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 09:01, RE: Hrůza
ladislav latitude napsal:
Co takle než,něco pohanit tak to zkusit. Mohu hodnotit toto vozidlo protože ho mám a řeknu je výborné, jsem strašně rád zato že jsem ty peníze vrazil právě do tohoto auta.
Vlastní stejný vůz ale jinoumotorizaci.Můžeš více popsat své dosvadní zkušenosti s tímto vozem ? Díky
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.