0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Grand Scénic – hodně místa v novém balení

kategorie zařazení tématu: automobilky, francouzská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 00:43, 1. místo
v soutěži hnus měsíce zde na tipcars.... za sebe ho tam nominuji, přidá se někdo nebo se vám ten paskvil líbí?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 06:23, RE: 1. místo
vasapasa napsal:
v soutěži hnus měsíce zde na tipcars.... za sebe ho tam nominuji, přidá se někdo nebo se vám ten paskvil líbí?
Líbí je trochu silné slovo, ale proč ne? Rozhodně je 100x lepší než ta trapná parodie na rodinný vůz jménem Roomster. To je hnus zvenku i zevnitř.
Raději bych ovšem třeba C4 Picasso.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 08:47, Pokud mám
porovnávat mpv co jsou na trhu,tak Renault s Citroenem patří mezi nejhezčí.Největší desingerský propadák je nuda od VW a trochu mě zklamala Mazda.Interiér Renaultu mi příjde nápaditý a ůtulný,což mi zase u Citroenu nepříjde,ale co řidič to názor.Výběr motorů asi hodně dostatečný,dobrá cena a tak proč si ho nekoupit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 08:55, Design
No, od nýmandů ve světě automobilového designu jsou tyhle slova opravdu namístě.... hnus, paskvil, trapná parodie, desingerský propadák.
Bravo, pánové, už se těším na vaše výtvory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 09:07, Super
Jde vidět, jak se Renault polepšil, jen tak dál!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 09:40, RE: Design
Riccardo napsal:
No, od nýmandů ve světě automobilového designu jsou tyhle slova opravdu namístě.... hnus, paskvil, trapná parodie, desingerský propadák.
Bravo, pánové, už se těším na vaše výtvory.
Potrefená husa.....že by majitel skvělého Roomsteru 1,2HTP?
Kdo že jsou ti nýmandi? Já? vasapasa? Kobyla? Ne každý pracuje jako designér v automobilovém průmyslu a ty asi taky ne! Takže s těmi výtvory pomalu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 14:56, RE: Super
lagu napsal:
Jde vidět, jak se Renault polepšil, jen tak dál!!!
taky bych spíše řekl,že pěkné!!!i když MPV není moje krevní skupina,a musím potvrdit že opravdu největší hnus je Roomster,jenom ten přechod mezi malými přednímy okýnky a zadním akváriem to je nářez,a úplně největší hlína je 1,4Tdi !!!tolik vybrací a hluku naráz snad nebylo ani v pověstné škodě 100!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 23:22, RE: 1. místo
vasapasa napsal:
v soutěži hnus měsíce zde na tipcars.... za sebe ho tam nominuji, přidá se někdo nebo se vám ten paskvil líbí?
Já se přidám, Grand Scenic je opravdu "eklhaft".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.05.2009 13:19, RE: 1. místo
vasapasa napsal:
v soutěži hnus měsíce zde na tipcars.... za sebe ho tam nominuji, přidá se někdo nebo se vám ten paskvil líbí?
Já musím za sebe říct, že málokteré z dnešních aut se mi líbí jako celek. Vždy se mi část auta líbí a část ne. U tohoto Renaultu zadek OK, ale zepředu neštěstí. Třeba u nového superbu to mám naopak - předek pěkný, zadek tragédie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.07.2010 14:22, soni
Dobry den porad te mi zvažuji koupi většího vozu líby se me grand scenik 2007 nebo scharan 2005 ale je nesmyslně drahej jestli stačí spolehlivostí scenik
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.