0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Grand Scenic

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 06:36, pro redakci
Prosím redakci o soudnost při zveřejňování zkušeností po měsíci provozu, tento článek tady jen zabírá místo a než tohle, tak raději nic. Děkuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 06:47, RE: pro redakci
Alda napsal:
Prosím redakci o soudnost při zveřejňování zkušeností po měsíci provozu, tento článek tady jen zabírá místo a než tohle, tak raději nic. Děkuji.
Navrhuji rubriku narcistickou " Jak jsem skvěle koupil"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 06:58, RE: pro redakci
Kamil napsal:
Navrhuji rubriku narcistickou " Jak jsem skvěle koupil"
Nevím, proč má autor potřebu se veřejně se obhajovat, co vlastně koupil. Ale vlastně vím - koupil jste skvěle, na Vašem místě bych taky neváhal. Blahopřeji, a ať slouží.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 06:59, recenze?
Marně hledám v příspěvku nejakou zkušenost nebo poznatky s vozidlem, jediné, co jsem prakticky zjistil, je, že majitel prodal Škodu a koupil si Renault, ale samotné zkušenosti? Pokud po měsící nejaké vůbec jsou... Při tomto proběhu kilometrů, jaké autor popisuje, bych takovou recenzi uvítal minimálně po roce, kdy bude mít vůz za sebou skoro 100 tisíc km.
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 07:09, ????
Milý Tip Cars .... no to si snad děláte srandu .... příště navrhuji publikovat recenzi auta, které bylo koupeno včera .... v tomto článku jakoukoliv zkušenost nějak postrádám ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 07:12, RE: pro redakci
Pepe napsal:
Nevím, proč má autor potřebu se veřejně se obhajovat, co vlastně koupil. Ale vlastně vím - koupil jste skvěle, na Vašem místě bych taky neváhal. Blahopřeji, a ať slouží.....
Mám také tento typ, ale s motorizací 1,9dCi a myslím, že šlabší motor se musí trápit s hmotností vozu. Rozhodně není určen ke "svižné jízdě", jak popisuje autor. Určitě měl počkat s recenzí alespoň po ujetí 50000km a ne po jednom měsíci používání. Jinak přeji mnoho najetých kilometrů bez problémů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 08:37, 1 měsíc
1 měsíc je skutečně málo. Pan majitel nového vozu zn. Renault by se sem měl vrátit tak za rok nebo dva a doufám, že jeho nadšení bude stejné jako dnes.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 10:13, RE: 1 měsíc
anonym napsal:
1 měsíc je skutečně málo. Pan majitel nového vozu zn. Renault by se sem měl vrátit tak za rok nebo dva a doufám, že jeho nadšení bude stejné jako dnes.
Souhlasim, at pan napise za rok nebo treba alespon po 20 - 30 tis. km, tohle nema zadny smysl.

Vazena redakce,
moc prosim, nevim jestli ty recenze ctete nez je uverejnite, ale tohle ne. Vzdyt tam vubec nejsou zadne informace ...

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 10:14, Utrpení
Když nebudu brát v úvahu kvalitu této kvazi-recenze,tak musím
konstatovat,že pan majitel je nejspíš masochista.Na měsíční nájezd 8000 km (tj.cca260 km denně) si koupí motor s dynamickými vlastnostmi,
někde na úrovni 1,2 HTP...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 10:23, Počet Km
dotyčný píše že auto kupoval cca2 roky staré s 130tis KM - teda najet zhraba 60 tis KM ročně to je celkem pálka - nebo že by tady už byl dotažen absurdizmus ojetin do konce - aby se vůz mohl prodat, raději mu přetočili tacháč dopředu na oblíbených 130tis KM?
Berte to prosím jako pokus o vtip!

Grand Scenic se mi taky moc líbí, s tím motorem jsem měl na jeden den zapůjčen Megan Sedan, a bylo to velice příjemné svezení. Ale v plně obsazeném a naloženém Grand Scenicu už mu asi bude docházet dech. Ale na druhou stranu to není přece závoďák, ale koráb na dlouhé, pohodlné cestování.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 11:18, RE: Počet Km
kuko napsal:
dotyčný píše že auto kupoval cca2 roky staré s 130tis KM - teda najet zhraba 60 tis KM ročně to je celkem pálka - nebo že by tady už byl dotažen absurdizmus ojetin do konce - aby se vůz mohl prodat, raději mu přetočili tacháč dopředu na oblíbených 130tis KM?
Berte to prosím jako pokus o vtip!

Grand Scenic se mi taky moc líbí, s tím motorem jsem měl na jeden den zapůjčen Megan Sedan, a bylo to velice příjemné svezení. Ale v plně obsazeném a naloženém Grand Scenicu už mu asi bude docházet dech. A...
Mam 1.5 DCI / 74 kW v Meganu Grandtour a kdyz ja auto obsazene (4 dospeli) tak ztraci dech.
Nastesti jezdim prevazne 2 dospeli + mimino a na to je to dostatecne.
Na 6 osob a Grand Scenic se mi to zda malo !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 13:31, Oprvdu zbytečná "zkušenost"
Tak to fakt nevím, proč tohle redakce pustila.... fuj...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 15:04, Scenic
Nevím, proč kolegovi nadávat. Koupil, má radost a chce se pochlubit.
Jinak mám 3 roky Scenika 2000 1.9 Dci, a ani s tímto motorem to není žádný závodník. Najel jsem 60 tis. km a kromě nutných provozních nákladů, jako jsou brzdy, rozvody oleje a filtry zatím žádná porucha. Olej měním po 10 - 12- ti tis. a jsem zvědav, jestli turbo vydrží. Jinak plná spokojenost. Na našeho gaučáka, jak mu říkám pro pohodlná sedadla nedáme dopustit a setrváme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 16:55, RE: Scenic
anonym napsal:
Nevím, proč kolegovi nadávat. Koupil, má radost a chce se pochlubit.
Jinak mám 3 roky Scenika 2000 1.9 Dci, a ani s tímto motorem to není žádný závodník. Najel jsem 60 tis. km a kromě nutných provozních nákladů, jako jsou brzdy, rozvody oleje a filtry zatím žádná porucha. Olej měním po 10 - 12- ti tis. a jsem zvědav, jestli turbo vydrží. Jinak plná spokojenost. Na našeho gaučáka, jak mu říkám pro pohodlná sedadla nedáme dopustit a setrváme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Myslim, že kolegovi nikdo nenadává, akorat se většina lidí zamyslela nad smyslem této "recenze". Tato rubrika je nebo má bý o zkušenostech a ne o tom, jak kdo auto koupil. Jedinou zkušeností, kterou jsem se dozvěděl z této recenze, je, že uživatel byl spokojen se Škodou Octavií kombi v provozu na LPG, toť vše. A o Renaultu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 18:04, RE: Scenic
anonym napsal:
Myslim, že kolegovi nikdo nenadává, akorat se většina lidí zamyslela nad smyslem této "recenze". Tato rubrika je nebo má bý o zkušenostech a ne o tom, jak kdo auto koupil. Jedinou zkušeností, kterou jsem se dozvěděl z této recenze, je, že uživatel byl spokojen se Škodou Octavií kombi v provozu na LPG, toť vše. A o Renaultu?
Presne tak - nejedna se sice o zkusenosti uzivalete, ale spis o "prvni dojmy po koupi". Clanek neni vulgarni, a tak redakce nema duvod jej neuverejnit. Do teto rubriky neprispivaji redaktori, ale my, ctenari a podle toho to taky vypada. Ne kazdy ma v sobe kousek spisovatele a ne kazdy se chce chlubit az po 30, 50, 100 tisicich km. Budme radi, ze je stale co uverejnovat a web neupada do zapomneni.

K autu -- taky mi prijde, ze pan zvolil na Grand Scenic ponekud slabou variantu, ale pri koupi ojeteho vozu je vyber preci jen omezeny. Clovek radeji vezme kousek, ktery nesplnuje 100% vse na rozdil od toho vedle, ktery je ale treba v horsim stavu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 19:00, RE: Scenic
anonym napsal:
Presne tak - nejedna se sice o zkusenosti uzivalete, ale spis o "prvni dojmy po koupi". Clanek neni vulgarni, a tak redakce nema duvod jej neuverejnit. Do teto rubriky neprispivaji redaktori, ale my, ctenari a podle toho to taky vypada. Ne kazdy ma v sobe kousek spisovatele a ne kazdy se chce chlubit az po 30, 50, 100 tisicich km. Budme radi, ze je stale co uverejnovat a web neupada do zapomneni.

K autu -- taky mi prijde, ze pan zvolil na Grand Scenic ponekud slabou variantu, ale pri koupi ojet...
Chápu, že po Octavii 1,6 s LPG pánovi nevadí "dynamika" motoru 1,5dci, ale myslím, že by se tento motor snad ani neměl dávat do tak velkého auta. Myslím že se báječně hodí do Clia a Mégana, ale do Scénica? Nechci tady nikomu promlouvat do duše a ani se dohadovat- recenzi nebudu komentovat, již ji komentovali jiní a myslím, že celkem dobře. Chci jen říct, že spotřebě 5l prostě nemohu věřit, toť vše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 20:39, Trabant
Po Škodě MB 1000 jsem zakoupil zánovní Trabant. Celý den po koupi jsem se mlátil do hlavy,proč jsem ho nekoupil dříve. Je to provedení kombi a všechno se tam vleze a když budu chtít,tak aj předjedu nějaké auto.No a fantastická spotřeba,nebyl to krok do prázdna....!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.10.2007 22:08, RE: Utrpení
anonym napsal:
Když nebudu brát v úvahu kvalitu této kvazi-recenze,tak musím
konstatovat,že pan majitel je nejspíš masochista.Na měsíční nájezd 8000 km (tj.cca260 km denně) si koupí motor s dynamickými vlastnostmi,
někde na úrovni 1,2 HTP...
vy toho o autech moc nevíte, co?! Domačkejte si uhry, nagelujte kohouta a běžte takové slinty vykládat tam, kde vás žerou!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.10.2007 21:01, RE: Počet Km
kuko napsal:
dotyčný píše že auto kupoval cca2 roky staré s 130tis KM - teda najet zhraba 60 tis KM ročně to je celkem pálka - nebo že by tady už byl dotažen absurdizmus ojetin do konce - aby se vůz mohl prodat, raději mu přetočili tacháč dopředu na oblíbených 130tis KM?
Berte to prosím jako pokus o vtip!

Grand Scenic se mi taky moc líbí, s tím motorem jsem měl na jeden den zapůjčen Megan Sedan, a bylo to velice příjemné svezení. Ale v plně obsazeném a naloženém Grand Scenicu už mu asi bude docházet dech. A...
Opravdu recenze typu : chci se pochlubit svym novym vozem! Mohl alespon napsat prvni dojmy pri jizde (srovnavat by mel s cim) atd... Jedna vec me zarazi, ze si koupil stare auto se 130 tkm pri takovem najezdu km za rok! A za 8 tkm, byt jen mesic provozu, by nejakou zkusenost mohl mit a napsat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.10.2007 06:54, Hedus
Neuvěřitelné kolik se najde nespokojených a hloupých blbů. Zkušenosti uživatele nemusí přeci znamenat nájezd tisíců km, ale i přesně to co uživatel popsal. Jinak pro další radílky - s tímto vozem i se stejným obsahem jsem jezdil. Dinamika plně naloženého vozu naprosto skvělá a spotřeba se pohybobvala pod 6 litrů. Takže pokud do vozu nesednete, nezkusíte, tak si strčte teoretické rady za klobouk a ti hloupější do prdele.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.