0
zpět
 

diskuze k tématu: Povinnost zaslání technického průkazu

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 09:00, Nahouby
No nezlobte se na mně, ale když se vžijete do role toho nešťastníka, tak vás asi nebude zajímat odpověď typu: pošli dopis a pak se obrať na soud. Co takhle vystavit nový TP, nebo možnost ověřit si na DI stav registrace ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 11:05, nekomunikuje?
Tak snad víš kde bydlí nebo ne? Dej mu přes držku a je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 11:29, RE: nekomunikuje?
Přemek napsal:
Tak snad víš kde bydlí nebo ne? Dej mu přes držku a je.
Ahoj taky Přemku, možná ti unikla moje prosba o dohodě používání téhož jména po tvém příspěvku tuším do diskuze o olejích (bláboly, bláboly...)
Tak tě prosím znovu, používám tohle (své) jméno do diskuzích na tipcars už nějakou chvíli, nicméně si ho nikterak nenárokuji. Zkrátka se tak jmenuji nejen já. Nicméně už jen proto, že styl tvých příspěvků je diametrálně odlišný od mých, bych uvítal nějakou dohodu - nechám na tobě jak se chceš odlišit. Děkuji Přemek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 13:11, RE: nekomunikuje?
Přemek napsal:
Tak snad víš kde bydlí nebo ne? Dej mu přes držku a je.
dobrý nápad :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 13:39, RE: nekomunikuje?
Figo napsal:
dobrý nápad :o)))
třeba se mu něco stalo, úraz nebo třeba už není mezi námi. Já bych osobně jel za ním abych věděl co se děje. Na polici a soud bych se obrátil v krajním případě kdybych už neměl jinou možnost ten TP získat.
Když jsem kupoval auto tak mi TP poslal až skoro za měsíc, ale zase komunikoval a nedělal mrtvýho brouka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 14:20, RE: nekomunikuje?
tom napsal:
třeba se mu něco stalo, úraz nebo třeba už není mezi námi. Já bych osobně jel za ním abych věděl co se děje. Na polici a soud bych se obrátil v krajním případě kdybych už neměl jinou možnost ten TP získat.
Když jsem kupoval auto tak mi TP poslal až skoro za měsíc, ale zase komunikoval a nedělal mrtvýho brouka.
Pravděpodobnost, že se mu něco stalo, je daleko menší, než že se jedná o nějakou kulišárnu. Řekl bych, že čím dříve se tazatel obrátí na PČR s podezřením na spáchání nějakého tr. činu (určitě mu poradí), tím lépe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 15:05, RE: nekomunikuje?
Pepe napsal:
Pravděpodobnost, že se mu něco stalo, je daleko menší, než že se jedná o nějakou kulišárnu. Řekl bych, že čím dříve se tazatel obrátí na PČR s podezřením na spáchání nějakého tr. činu (určitě mu poradí), tím lépe.
týden ještě není taková doba.brácha koupil v bazaru auto a velkej TP mu došel za měsíc a půl....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.11.2006 13:06, RE: nekomunikuje?
bruno napsal:
týden ještě není taková doba.brácha koupil v bazaru auto a velkej TP mu došel za měsíc a půl....
Nejde o tu dobu, ale právě o nekomunikaci...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.11.2006 16:34, RE: nekomunikuje?
Pepe napsal:
Pravděpodobnost, že se mu něco stalo, je daleko menší, než že se jedná o nějakou kulišárnu. Řekl bych, že čím dříve se tazatel obrátí na PČR s podezřením na spáchání nějakého tr. činu (určitě mu poradí), tím lépe.
Souhlasím,a jestli ho kupující navíc neviděl,tak bych to tak tipoval že to auto je min 2x přelízované a nakonec mu ho veme leasingovka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 23:25, RE: nekomunikuje?
Přemek napsal:
Ahoj taky Přemku, možná ti unikla moje prosba o dohodě používání téhož jména po tvém příspěvku tuším do diskuze o olejích (bláboly, bláboly...)
Tak tě prosím znovu, používám tohle (své) jméno do diskuzích na tipcars už nějakou chvíli, nicméně si ho nikterak nenárokuji. Zkrátka se tak jmenuji nejen já. Nicméně už jen proto, že styl tvých příspěvků je diametrálně odlišný od mých, bych uvítal nějakou dohodu - nechám na tobě jak se chceš odlišit. Děkuji Přemek
A co kdybys ses odlisil ty ?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.