0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche Cayenne S - jak jezdí?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.07.2010 16:55, No jo, no...
A o spotřebě se decentně pomlčí OSobně mi tohle auto nic moc neříká, ale techniku oceňuji. Za 2,5melounu bych si vabral něco jiného.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.07.2010 07:23, RE: No jo, no...
Zdeny60 napsal:
A o spotřebě se decentně pomlčí OSobně mi tohle auto nic moc neříká, ale techniku oceňuji. Za 2,5melounu bych si vabral něco jiného.
O spotřebě se v článku píše, prý, že jezdili za 15 a kombinovaná prý 10,5 ale to je podle mého čirá fantazie autora. Protože podle textu mám pocit, že s tím ani nejeli...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.07.2010 07:49, RE: No jo, no...
Reno napsal:
O spotřebě se v článku píše, prý, že jezdili za 15 a kombinovaná prý 10,5 ale to je podle mého čirá fantazie autora. Protože podle textu mám pocit, že s tím ani nejeli...
Aha, přehlédnul jsem to. Ovšem tomu věří pouze snad největší idealista a ignorant fyzikálních a chemických zákonů
Reál odhad pro toto vozdilo je dle mého soudu o pěkný kus výše.
Přesto a nebo právě proto, toto vozidlo mě vůbec neoslovuje, stejně tak, jako Touareg .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.07.2010 08:33, autorovi
Myslíte vážně hodnotu posuvu zadních sedadel - "rozsah posunu šestnáct milimetrů" - tomu říkám panečku rozsah nastavení, nebo jste chybně uvedl milimetr / centimetr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.07.2010 12:46, RE: autorovi
Pavlik napsal:
Myslíte vážně hodnotu posuvu zadních sedadel - "rozsah posunu šestnáct milimetrů" - tomu říkám panečku rozsah nastavení, nebo jste chybně uvedl milimetr / centimetr.
Jo, to mi taky přitáhlo oči. A pak ještě 85 litrů nádrž mi přijde pro tohle auto doslova nedostatečná. Při spotřebě 15 ltr bych to viděl aspoň na 100 a klidně i 120 ltr - místo by se na ni určitě někde našlo. Ze své zkušenosti vím, jak malá nádrž otravuje.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.